626

0

@blakkudium czyli kupna też nie będzie

626

1

@Lionel_Messi10 wątpię żeby Guardiola go oddał

626

0

@VeB 1899 niższa wersja pewnie dalej 395 czy tam 400
A advanced to już kosmos się robi, dorzuć personalizację i jest blisko 800

626

0

@HighestInTheRoom Kimmich zbędny, to znowu nie jest defensywny pomocnik, aktualnie to w sumie prawy obrońca, tak będzie grał w reprze i tak grał u Flicka. Jak mają pojawiać się takie polsrodki jeszcze z mega wysoka pensja to wolę oglądać Casado

626

0

@ACRAB95 jak on już teraz zarabia śmiesznie mało xd. Nie przedłuży spoko, przedłuży też nie ma lipy.

626

0

Klątwa szamana Pogby rzucona na Mbappe atkualna? Bo jeżeli tak to mamy spokoj z Lm na 5 lat

626

0

@nowy19pl Oby Halland do nas nie trafil. Ile on sytuacji potrzebuje do strzelenia bramki to glowa mala. U nas nie bedzie mial tyle szans co w city

626

0

@kamilop umowa z Guido podobno nie obowiazuje

626

0

Myślicie że kogoś pozyskamy w letnim okienku? Coraz więcej mówi że o pozostaniu Felixa + jest Fati, więc Nico się nie spodziewam. Zaraz się okaże że naszym transferem na SPD jest Casado

626

0

@Esteban_ Francja wygra euro i Mbappe weźmie. Sam transfer do realu mocno podnosi jego szanse, nie zapominajmy kto tam głosuje

626

9

od następnego roku nowy format wiec resetujemy liczniki prawda?

626

0

Dobranoc wszystkim

626

1

@kamiVeB nie dam się nabrać, real bierze po golu w 93

626

0

Może dzisiejsza wygrana realu chociaż trochę zmotywuje naszych do cięższej pracy.

626

0

@karol130197 przykre że sukces innych tak cię dotyka. Zasłużyli to mają

626

0

Piękny artykuł nie zapomnę go nigdy, widzę że nie ma czego publikować xd

626

1

@normasubiektywna za 2 lata będzie miał 18 lat, w takim wieku debiutowali iniesta i Xavi. Narodziła się jakaś chora moda na bicie rekordów na najmłodszego debiutanta. Każdy ma swoje tempo rozwoju. Fermin ma 21 i rok temu kopał po 3 lidze a teraz ma realną szansę na grę na euro.

626

2

@Sinirsey czyli szanse są 50 na 50 lub tak zwanie Forti Forti

626

0

@normasubiektywna Bernal potrzebuje czasu. Ma 16 czy tam 17 lat i wielki talent ale do obsadzenia jest chyba najodpowiedzialniejsza pozycja na boisku. Jeżeli zadebiutuje w przeciągu 2 kolejnych sezonów w 1 skladzie to będzie dobrze

626

1

@Magicc89PL ceny piłkarzy z Hiszpanii są niskie bo kluby nie mają pieniędzy i miejsca w ffp. Gdyby grał w prem cena poszłaby X3 w górę. Niestety takie skutki zarządzania Tebasa- jest 1 klub który może wszystko a reszta może patrzeć i czekać na ochłapy

626

0

@blakkudium jezeli uda nam sie wziać Simonsa to przezyje. Xavi mogłby grac blizej lewej z Balde, mysle ze dobrze by się uzupełniali

626

2

szkoda szkoda, anyway to moze poszukamy SPD a nie prawego obroncy

626

0


Transfer SPD: DONE

626

0

@ArterkHD NB 530, Nike P-6000,

626

20

@Lucyfffer nie martwisz się że syn trochę się opier*ala mając wolną niedzielę? Dorzuć mu coś bo się marnuje.

626

0

Może Xavi będzie asystentował B)

626

2

@45 największy szkodnik w przenośni i nie tylko pozostaje. Co więcej jest za kierownicą.

626

3

@ngif tej klasy brakowało mu niestety także w trakcie spotkań i na konferencjach po nich. Oby z biegiem czasu podchodził z chłodniejsza głowa do wypowiedzi

626

4

@NeroTFP1 Xavi przerwie dominację Pepa obejmując Manu

626

1

Szkoda ze tak konczy się przygoda z legendą. Mimo to dzieki za wszystko i mam nadzieje ze widzimy sie za pare lat z innym sztabem i wiekszym doswiadczeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?