Sport: Barcelona poznała cenę za Javiego Guerrę

Grzegorz Skowronek

28 maja 2024, 08:30

Sport

22 komentarze

Fot. Getty Images

Nastał koniec sezonu, ale Barça przygotowuje się już do kolejnej kampanii. W klubie wiedzą, że wzmocnienie składu jest nieuniknione, natomiast wszystko będzie zależeć od sytuacji ekonomicznej. Jak informuje Sport, Deco pytał kilka dni temu o Javiego Guerrę, pomocnika Valencii.

W Barcelonie już poznano cenę za usługi 21-letniego piłkarza. Jak donosi Pedro Morata w Gol Television, Valencia wyceniła swoich czterech najbardziej pożądanych piłkarzy z dużymi perspektywami, którymi są: Javi Guerra, Mamardaszwili, Mosquera i Pepelu. 

Javi Guerra, który ma ważną umowę z Los Murciélagos do 2027 roku, kosztowałby Barçę około 20 milionów euro. Piłkarz, który do pierwszego zespołu przechodził przez drużyny młodzieżowe Valencii może grać jako klasyczny środkowy pomocnik, jak również na pozycji defensywnego pomocnika. Barcelona ma kłopot z obsadą tej pozycji po odejściu Busquetsa, a Guerra mógłby być dobrą ekonomicznie opcją jako piwot na następny sezon.

Ponadto komplikuje się sytuacja z Joshuą Kimmichem. Negocjacje stanęły w miejscu, ze względu na rozbieżności w oczekiwaniach finansowych.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

20 mln za Guerrę to by było jak za darmo, nie chce mi się wierzyć w tę cenę.
Generalnie z piłkarzy Valencii zwróciłbym jeszcze uwagę na Mosquerę, ale chyba tylko w przypadku gdyby miał nas opuścić Araujo, bardzo podobny profil zawodnika

@Magicc89PL ceny piłkarzy z Hiszpanii są niskie bo kluby nie mają pieniędzy i miejsca w ffp. Gdyby grał w prem cena poszłaby X3 w górę. Niestety takie skutki zarządzania Tebasa- jest 1 klub który może wszystko a reszta może patrzeć i czekać na ochłapy
« Powrót do wszystkich komentarzy