626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr bardzo wolny i mało zwrotny, jedyny plus jest taki że rzadko się myli ale daleko na tym patencie nie pojedziemy
0
@AmigoBlancos myśle ze Arsenal i tak awansuje bez większego problemu
0
@NeroTFP1 a to nie jest tak ze zwycięzca konferencji gra z Europy i wygrany z triumfatorem LM? Czy coś sobie wmowilem?
0
@Pedri16Future na drugim biegunie mamy Pedriego, raphinie i trochę Yamala
10
Bardzo mało mówi się o dobrym występie jaki odnotował wczoraj Kounde. Byłem zaskoczony, wygrywał wszystkie górne piłki i radził sobie z Kvara (z przymrużeniem oka na siatkę na połowie boiska), w ataku słabiej ale nie oszukujmy się Yamal wczoraj bardzo niepewnie a o Raphini lepiej nie rozmawiać więc partnera do rozegrania raczej nie było.
0
@gumaz oczywiście że tak, kara ta co dla oskarżonego + odszkodowanie finansowe za straty wizerunkowe
0
Wygrana benfiki, btts Legii, awans Romy.. co jeszcze dzisiaj na kuponach?
1
@Azi dostał kartkę około 15 min za podcięcie
1
Kurde.... Szkoda
1
@VandaI nie miał dużo do roboty
0
Czuję 2:1 niestety
2
Frankie wrócił do obrony jakby co
0
Gundo już widzi że Yamal dzisiaj nie dojeżdża i omija raczej prawe skrzydło
0
@tbas w tym sezonie to stadion jest dla nas średnim atutem
1
Jesus bez faulu moim skromnym zdaniem
0
@Gibbon_FCB zesranie następuje po 1 wylewie, oby nie dziisaj
0
prowadź Denzel, prosze zamknij mordy hejterom
0
No to na dzisiaj Barca win+ btts+ gol Lewego kursik 6.5
0
@Criss18Barca nie wysiada
2
Ale cosplay Gerarda zaliczył obrońca Brentford
0
@TheNekro94 ja ostatnio za samą nazwę dostałem 48 :/
0
@TheNekro94 pdw zaraz banicja
0
oby po sezonie nikomu nie w zarządzie nie przyszło do głowy starać się o usługi Gruzina
0
@Emhyr czyli trzeba ogarnac kolejna fake organizacje ktora to "kupi"
0
@Kratos1990 15x100 to trochę daleko do miliona
9
@Popitek12 Morata
1
@bartas97 dobrze że prawdziwych szczegółów umowy nikt nie zna i fanboye mogą się do tego tasować, a czy dostanie 40 czy 140 mln premii nikt nie będzie wiedział
1
@Mixtape rozjedziemy ich 0:0
0
@BORO_12 zawsze krwawią bez znaczenia gdzie jest. Na ławce wygląda najlepiej
1
@szymonekk a o czym myślimy?