626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gaq otóż 0 oraz +15 pkt w tabeli w ramach reparacji
2
@masik86 nawet zakladajac ze ktos da 100ml, kogo sprowadzisz w jego miejsce? daj mi 1-2 nazwiska ktore są do wyciągnięcia i dadzą takie liczby jak Brazylijczyk (Neymara sobie daruj bo blisko 40mln pensji)
0
@AmigoBlancos jak już wylizales pisząc o "ustawionym" losowaniu to leć na notatnik tam wylizać
19
@VeB 1899 nasz najlepszy skrzydlowy
1
@tristan87 nie będzie oficjalki nie uwierzę
0
@Emhyr sprzęcik z philipsa zamiast szynki i tosterów dla sędziów. To chyba podwyżka za majstra B)
0
@Muszynianka szybcy i wściekli skończyli się na 4 części
2
@panczo ponieważ Kimmich też ma coś do powiedzenia w tej kwestii. Bez jego zgody go nigdzie nie wytransferuja, a wydaje mi się że do PSG by średnio chciał
0
@Szmulek tak, kiedy podstawić auto
0
@Nazio87 coś tam przez ten czas przepalasz. Pytam bo mam podobne parametry 172/77kg i przy siłowni 3x w tygodniu i 1.8kcal mam tak na styk
0
@Nazio87 ty ćwiczysz przy tej kaloryce?
0
@Mns21 oby Sevilla to wzięła, lubię Jose ale sposób w jaki grają jego zespoły jest mało atrakcyjny
0
@Rust_Cohle hamuj się troszeczkę
0
@HighestInTheRoom sam go zawiozę
0
@Tasde bo gdyby real chciał to wygrałby 6:4 tylko po co im tyle tytułów
1
@Emhyr żonę w kuchni zostawił a sam na melo pojechał
0
@klopx jak będzie w takiej formie jak Gundo to poczekam te 2/3 lata
2
@Messibestplayerintheworld Fede po mundialu to jeden z największych zjazdów jakości jakie widziałem. Niczym nie przekonuje, nic nie daje, ani szybki ani drybling podania też mierne, jedyne co go ratowało to jego strzały których aktualnie brak. Najbardziej przehypowany piłkarz ostatniego roku
0
Komentarz usunięty
0
@slayer jeżeli przedstawiona drabinka płacowa jest prawdziwa to rzeczywiście zarabia śmiesznie mało i ta podwyżka ( nawet podwojenie pensji ) mu się należy
0
@mateusz1989VeB gundo Messi cancelo kimmish marzenie
1
@AduŚ07 raphinia Leo bombele i Bernardo na prawej, fati na lewej. Idealny balans
0
@Emhyr raphinia 1 skład a bombel ława
1
@Adamski69 jeżeli Baya trochę dopłaci to można się zastanowić
0
@Kubax96 proszę wracać na notatnik i celebrować puchar króla i 3 miejsce w lidze
0
Ja tylko przypomnę, że real wczoraj został upokorzony przez potężną maszynę wielkiego Pepa
0
@Deviler i tak pewnie wystarczy xd
0
Se queda B) ciekawe czy finał będzie podobny
4
Łysy z wozu Alemanemu lżej
5
Już widzę że byłby tańszy niż zubimendi xd Baya krzyknie 100 i nie zejdzie niżej