626

0

@ZygmuntTrzeciFaza te 3/4 to skąd wziąłeś

626

0

@KrychaFCB jeszcze by dostał kolejne zawieszenie za niepoprawny kolor skóry

626

0

@halfnolife wiadomo że mecz mógł wyglądać lepiej i 3:0 czy nawet już 3:1 nie wygląda dobrze, ale to przypominam mecz o nic. Wynik nic nie zmieni- Barcelona jest mistrzem a chłopaki już myślami na wakacjach, na które zasłużyli

626

0

@cchesterr43 popatrz na to z tej strony że drużyna to nie 11 zawodników 1 składu, tylko cała kadra która też zapie*dala na treningach przez cały sezon i mimo że nie łapią się do gry na codzien to są częścią sukcesu ekipy. A skoro pracują na to to w takie mecze jak dzisiaj mogą sobie pograć, moim zdaniem to uczciwe, a wątpię żeby kibice mieli im jakoś strasznie za złe że przegrywają mecz kiedy puchar już w gablotce

626

0

@barcelonaLM a to jakieś dodatkowe trofeum za to jest?

626

0

@Katalończyk 99 chyba tak, jedyny powód- koledzy w podstawówce będą się śmiać

626

1

Ktoś mi wytłumaczy skąd ten lament na stronie XD? Przypominam że pucharek za ligę już odebrany, mecz o nic, a Valladolid gra o utrzymanie. Przy okazji spuszczamy do secunda Espaniol i Getafe. Czy mogło być lepiej? B)

626

7

Ten mecz odstraszył potencjalnych chętnych na Garcię

626

3

Jeżeli ten wynik przyczyni się do spadku Getafe i Espaniolu to biorę nawet 3:0

626

5

@Albatros on tak za każdym razem

626

0

@FcPortoFan1999 szkoda, ale nawet się nie łudziłem że się uda utrzymać

626

5

@Joe_Pesci w obronie Viniego nie ma w sumie nic złego. Jest bucem to fakt, ale niektóre działania kibiców przekraczają granice i powinno się to tępić. A to że madryciaki to hipokryci to chyba żadna nową wiadomość

626

1

@GadulkiGembulki_FCB to czy jestesmy za albo przeciw nie ma zadnego wplywu, ale tak juz czysto teoretycznie, przechodzimy na 3 obrońców, gdzie Araujo zdarzają się kontuzje, a Christensen wypada z gry co roku od sezonu chyba 17/18, a do rotacji Garcia oraz Alonso- no nie widze tego

626

0

@ZygmuntTrzeciFaza uwazam ze osoby ktore nie mają wpływu na działania wojenne prowadzone przez swój rząd nie powinny być odsuwane od środowiska kibiców jakiegokolwiek klubu. To tak jakby po meczu na mestalla dać zakaz stadionowy każdemu z kibiców Valencii który był na obiekcie w trakcie meczu, bo przecież tam byli i należą do kibiców klubu więc pewnie identyfikują się z rasistowskim przekazem części życzącej śmierci Viniemu

626

2

@masq oraz jednego bocznego obrońcę, w dodatku 19-letniego

626

3

Jakby nie patrzeć w Rosji klub też ma swoich odbiorców i zakładam że nie kazdy popiera działania wojenne, a śledzi i kibicuje Barcelonie, więc nie widze powodów, aby wykluczać ich ze środowiska kibicowskiego. Te "podziękowania" Balde i Roberto to nie jest w zaden sposób opowiedzenie się po stronie konfliktu zbrojnego.

626

0

Oby został i oby udało się wypożyczyć Cancelo. Balde- kounde/Christensen - araujo- cancelo. Bardzo silna linia, gdzie kounde i araujo mogą obskoczyc zarówno Śo jak i po a cancelo daje radę na obu bokach

626

0

@Antimadridista_WR ale to Julesowi nie odpowiada pozycja na boisku a nie zarządowi. Więc zażalenia są po stronie zawodnika

626

0

@Esteban_ chyba za dużą sympatią darzę Julesa żeby go tak skrzywdzić i wytransferowac do chelsea xd

626

1

@Kapiczek ten komentarz jest tak głupi i bez sensu że w sumie nie wiem co napisać

626

1

@MateuszGotowka99 za to za rok... też będą mogli przekopiowac

626

18

@CriminalFCB tryplety: Douglas- 1 , Real Madryt- 0.
Put some respect on his name

626

1

@Adamski69 dobrze, że tylko stopy chcieli do muzeum

626

42

@masq jakie zawieszenie, przestań juz go przesladowac

626

2

@RoberDzik Meanwhile moja mama pracująca od ponad 30 lat wychowała 6 dzieci

626

0

@D10SLEO ajaj sąsiedzie jak tam? 1 nie siadł?
A tak serio znam ten ból, ale na spokojnie parę pewniaczkow i odrobisz

626

0

@Tasde moim zdaniem to jak silny mentalnie jest pokazuje w reprezentacji, gdzie jest prawdziwym liderem, PSG to inna bajka zespół budowany w zły sposób

626

0

@Janas11224 lepiej żeby został bo na tej psychice nie zajedzie za daleko, a jak odejdzie to w jego miejsce Mbappe który ma mental na innym poziomie

626

0

@KrwawiaceoczyVEB 500 za obu szybkie pytanie: tak czy nie

626

0

Ewentualne odejście Męczennika z realu będzie wiązało się z przyjściem Mbappe. O ile uważam że umiejętności czysto piłkarskie mają podobne (nawet gra Viniego nieco bardziej mi się podoba) to uważam że Mbappe ma na tyle silna psyche żeby zostać top 3 oat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?