626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG 2 lata w Krakowie i tylko raz widziałem żeby ktoś kose dostał, więc raczej nie ma potrzeby
2
Szkoda ze moj stary nigdy nie pil z Laporta, moze bym teraz jakąś ciepłą posadke wyrwał
0
Komentarz usunięty
1
@Tomo1989 tylko że on przychodzi za darmo i wnosi jakość i doświadczenie. Od kogo ma się uczyć Pedri z gavim?
3
@Tomo1989 leki weź Mordko, prawdopodobnie najlepszy możliwy transfer do przeprowadzenia, a ty płaczesz bo ma 33 lata xd, nie istotne że jest kapitanem city, i jest zawodnikiem od którego Guardiola zaczyna układanie pomocy. To nie fifa że na 20 latkach zbudujemy coś na Europę
1
@Tomo1989 dziwne że 37 letni luka i 36 letni Kross co rok przedłużaja
0
@koziar ziomek jest wszędzie nazywany grubasem mimo że ma odpowiednią na piłkarza sylwetkę, tylko dlatego że po kontuzji kolana stracił zryw i przyspieszenie. Wyzywanie to nie krytyka, tylko hejt
0
@cules100pro Grande to identyczny przygłup z tą różnica ze jemu nie udało sie przebic
0
@Emhyr przypadkowo oznaczył tych którzy po sezonie wylatują z klubu
0
@Kapiczek i tak by się to zwróciło w sponsorach i koszulkach
0
Wiecie może gdzie mógłbym kupić wyjazdowa koszulkę z zeszłego sezonu? Na stronie klubu czy na Nike nie ma zostają tylko grupki gdzie ceny za lawendowe sięgają 700-800 zł
0
Oho szybko poszło
1
@mateusz33 a nie jest na mistrzostwach u-17?
1
@bartas97 Hazard>> Vini
0
@Barca1922 jesteś mocno zaślepiony jeżeli uważasz że Touchamendi i Cama to nie poziom europejski. Obaj świetni i bardzo młodzi, ale spoko twoja opinia twoja sprawa
0
@Barca1922 dlatego robią kolejny półfinał lm
0
@HighestInTheRoom rabini się zgadzają
0
@Barca1922 żółw jeżeli pozostanie w PSG a szejk nie stworzy drużyny na miare wygranej w lm to zostanie w tyle. A real i city mają kadry do farmienia pucharów
1
Wygrana realu i spadek Getafe biorę w ciemno
0
@Barca1922 oczywiście że tak, ale Vini ma 22 lata i wydaje mi się że dużo lepszy mental (hehe) od powyższej 2. Nienawidzę go jak Żyd Pana Jezusa, ale wydaje mi się że złota piła dla brzydkiego to kwestia czasu
0
@Barca1922 to ligii mistrzów też znacząco spadł w takim razie xd
1
@Sulimo pytanie czy nie zginie przy grze pozycyjnej, bo widać że lubi mieć przestrzeń żeby się rozpędzic i dryblować. Życzę mu jak najlepiej ale przypuszczam że u nas się zmarnuje. Pasuje do premier league ale na topowy klub za wcześnie
0
@Barca1922 Vini kręci jak nikt inny aktualnie w lidze a to że jest zje*em to inna sprawa
1
@Pedri16Future klauzura 60 u Zubimendiego
0
Wystawiać najczęściej faulowanego zawodnika w lidze na rzeźników Bordalasa w meczu o życie... Odważnie
2
@pluszek akurat angielskie kluby mało interesuje ile. Jeżeli na prawdę widzą go u siebie w kadrze to rzuca i 50 i nie będą płakać
1
@Aragorn33 myślę że Kessie nie byłby zainteresowany taka wymiana a jakby nie patrzeć jego opinia jest istotna
0
@ChampagneMex oczywisty fatshaming ze strony twórców, narażają osoby plus size na wysiłek fizyczny w postaci chodzenia po schodach
1
Finał to tylko formalność
0
Blanka robi TOP5 w finale #factos