626

1

@Rl9k1nG 2 lata w Krakowie i tylko raz widziałem żeby ktoś kose dostał, więc raczej nie ma potrzeby

626

2

Szkoda ze moj stary nigdy nie pil z Laporta, moze bym teraz jakąś ciepłą posadke wyrwał

626

0

Komentarz usunięty

626

1

@Tomo1989 tylko że on przychodzi za darmo i wnosi jakość i doświadczenie. Od kogo ma się uczyć Pedri z gavim?

626

3

@Tomo1989 leki weź Mordko, prawdopodobnie najlepszy możliwy transfer do przeprowadzenia, a ty płaczesz bo ma 33 lata xd, nie istotne że jest kapitanem city, i jest zawodnikiem od którego Guardiola zaczyna układanie pomocy. To nie fifa że na 20 latkach zbudujemy coś na Europę

626

1

@Tomo1989 dziwne że 37 letni luka i 36 letni Kross co rok przedłużaja

626

0

@koziar ziomek jest wszędzie nazywany grubasem mimo że ma odpowiednią na piłkarza sylwetkę, tylko dlatego że po kontuzji kolana stracił zryw i przyspieszenie. Wyzywanie to nie krytyka, tylko hejt

626

0

@cules100pro Grande to identyczny przygłup z tą różnica ze jemu nie udało sie przebic

626

0

@Emhyr przypadkowo oznaczył tych którzy po sezonie wylatują z klubu

626

0

@Kapiczek i tak by się to zwróciło w sponsorach i koszulkach

626

0

Wiecie może gdzie mógłbym kupić wyjazdowa koszulkę z zeszłego sezonu? Na stronie klubu czy na Nike nie ma zostają tylko grupki gdzie ceny za lawendowe sięgają 700-800 zł

626

0

Oho szybko poszło

626

1

@mateusz33 a nie jest na mistrzostwach u-17?

626

1

@bartas97 Hazard>> Vini

626

0

@Barca1922 jesteś mocno zaślepiony jeżeli uważasz że Touchamendi i Cama to nie poziom europejski. Obaj świetni i bardzo młodzi, ale spoko twoja opinia twoja sprawa

626

0

@Barca1922 dlatego robią kolejny półfinał lm

626

0

@HighestInTheRoom rabini się zgadzają

626

0

@Barca1922 żółw jeżeli pozostanie w PSG a szejk nie stworzy drużyny na miare wygranej w lm to zostanie w tyle. A real i city mają kadry do farmienia pucharów

626

1

Wygrana realu i spadek Getafe biorę w ciemno

626

0

@Barca1922 oczywiście że tak, ale Vini ma 22 lata i wydaje mi się że dużo lepszy mental (hehe) od powyższej 2. Nienawidzę go jak Żyd Pana Jezusa, ale wydaje mi się że złota piła dla brzydkiego to kwestia czasu

626

0

@Barca1922 to ligii mistrzów też znacząco spadł w takim razie xd

626

1

@Sulimo pytanie czy nie zginie przy grze pozycyjnej, bo widać że lubi mieć przestrzeń żeby się rozpędzic i dryblować. Życzę mu jak najlepiej ale przypuszczam że u nas się zmarnuje. Pasuje do premier league ale na topowy klub za wcześnie

626

0

@Barca1922 Vini kręci jak nikt inny aktualnie w lidze a to że jest zje*em to inna sprawa

626

1

@Pedri16Future klauzura 60 u Zubimendiego

626

0

Wystawiać najczęściej faulowanego zawodnika w lidze na rzeźników Bordalasa w meczu o życie... Odważnie

626

2

@pluszek akurat angielskie kluby mało interesuje ile. Jeżeli na prawdę widzą go u siebie w kadrze to rzuca i 50 i nie będą płakać

626

1

@Aragorn33 myślę że Kessie nie byłby zainteresowany taka wymiana a jakby nie patrzeć jego opinia jest istotna

626

0

@ChampagneMex oczywisty fatshaming ze strony twórców, narażają osoby plus size na wysiłek fizyczny w postaci chodzenia po schodach

626

1

Finał to tylko formalność

626

0

Blanka robi TOP5 w finale #factos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?