626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Raphinia w każdym meczu grał jak wczoraj nikt nie czekałby na powrót Bombele
1
Lamine Yamal- 15 lat: Mistrz Hiszpanii
Vinicius Jr- 15lat: nie połamał się robiąc rulete w 3 lidze brazylijskiej
Factos
5
Raphinia MVP zasłużenie nie wiem jak zaślepionym niechęcią do niego trzeba być zeby uważać inaczej
5
@damianfcb105 oglądałeś mecz czy tak dla zasady piszesz?
0
Ale będzie syf w szatni po meczu
0
@ZwyklyKibicBarcy04 z tym że raphinie po prostu piłka trafiła a lewy z premedytacją nie podał xd
0
@FC4BARCA pokaż mi 1 taki komentarz bo sobie dorabiasz historię pod swoją teze
1
Że tak zapytam co on zrobił ? Powinien z miejsca zejść
0
Raphinia dzisiaj rano wstał i coś sie przestawiło
10
bedziemy tesknic legendo
1
@xvcWinterSoldier 145 bez + 20 za zawodnika
0
Koszulki Barcy zawsze były takie drogie w ich oficjalnym sklepie? Przeglądałem bo chce zamówić po przyjściu Messiego a tu 165€ (760zl) dla porównania koszulka Milanu np 120
1
@Botanik 1.Real 1:3 City
2. AC Milan 1:1 Inter
3. City 2:2 Real
4. Inter 0:0 ACM
Czy Leao strzeli: Nie
Czy KDB asystuje: Tak
0
@Medium audi cup joins the chat
7
@bartas97 każdy kiedyś dorasta, teraz możesz zmienić profilowe
9
@Chucky masz rację, Frank Kessie to crack
1
@Kessie 2:0 dla Barcelony B)
1
@FcPortoFan1999 Torre do ogrania bierzcie
0
@BoreekxD chyba logiczne że podpisując Messiego odpuszczamy Bernardo
57
Bayern czai się na nas w 2 koszyku losowania LM XDD
0
@Tomo1989 i tak nie mamy nikogo lepszego w miejsce "dziadków" a Messi to magnes na młodych i utalentowanych piłkarzy. Kto nie chciałby pograć z GOATem
3
@Lanosss a Ania gdzie? B)
0
@Messibestplayerintheworld gdybym nie przeczytał ostatniego zdania byłbym bardziej optymistycznie nastawiony
0
@Emhyr pewna człekokształtna (chodź nie do końca) gwiazdeczka też nie miała przez długi czas podania ani strzału a teraz jeden z najlepszych na świecie B)
1
@VamosRakieta ja bym go chętnie w premier league poogladal. On potrzebuje dużo przestrzeni, jest szybki coś tam drybluje. Transfer do Aston Villi przy Emerym marzenie
0
@Kuba_1 jak chce grać z Messim to miejsce na lewej u nas się znajdzie. Wypłatę od PSG miał taką że może 3/4 lata za free pobiegać xd
0
@doc niczym się te opcje nie różnią xd
0
@doc ich akurat stać na to żeby dużo wyłożyć
0
@Tomo1989 Halland :v
3
@poskus już zdementowane