626

0

Gdyby Raphinia w każdym meczu grał jak wczoraj nikt nie czekałby na powrót Bombele

626

1

Lamine Yamal- 15 lat: Mistrz Hiszpanii
Vinicius Jr- 15lat: nie połamał się robiąc rulete w 3 lidze brazylijskiej
Factos

626

5

Raphinia MVP zasłużenie nie wiem jak zaślepionym niechęcią do niego trzeba być zeby uważać inaczej

626

5

@damianfcb105 oglądałeś mecz czy tak dla zasady piszesz?

626

0

Ale będzie syf w szatni po meczu

626

0

@ZwyklyKibicBarcy04 z tym że raphinie po prostu piłka trafiła a lewy z premedytacją nie podał xd

626

0

@FC4BARCA pokaż mi 1 taki komentarz bo sobie dorabiasz historię pod swoją teze

626

1

Że tak zapytam co on zrobił ? Powinien z miejsca zejść

626

0

Raphinia dzisiaj rano wstał i coś sie przestawiło

626

10

bedziemy tesknic legendo

626

1

@xvcWinterSoldier 145 bez + 20 za zawodnika

626

0

Koszulki Barcy zawsze były takie drogie w ich oficjalnym sklepie? Przeglądałem bo chce zamówić po przyjściu Messiego a tu 165€ (760zl) dla porównania koszulka Milanu np 120

626

1

@Botanik 1.Real 1:3 City
2. AC Milan 1:1 Inter
3. City 2:2 Real
4. Inter 0:0 ACM
Czy Leao strzeli: Nie
Czy KDB asystuje: Tak

626

0

@Medium audi cup joins the chat

626

7

@bartas97 każdy kiedyś dorasta, teraz możesz zmienić profilowe

626

9

@Chucky masz rację, Frank Kessie to crack

626

1

@Kessie 2:0 dla Barcelony B)

626

1

@FcPortoFan1999 Torre do ogrania bierzcie

626

0

@BoreekxD chyba logiczne że podpisując Messiego odpuszczamy Bernardo

626

57

Bayern czai się na nas w 2 koszyku losowania LM XDD

626

0

@Tomo1989 i tak nie mamy nikogo lepszego w miejsce "dziadków" a Messi to magnes na młodych i utalentowanych piłkarzy. Kto nie chciałby pograć z GOATem

626

3

@Lanosss a Ania gdzie? B)

626

0

@Messibestplayerintheworld gdybym nie przeczytał ostatniego zdania byłbym bardziej optymistycznie nastawiony

626

0

@Emhyr pewna człekokształtna (chodź nie do końca) gwiazdeczka też nie miała przez długi czas podania ani strzału a teraz jeden z najlepszych na świecie B)

626

1

@VamosRakieta ja bym go chętnie w premier league poogladal. On potrzebuje dużo przestrzeni, jest szybki coś tam drybluje. Transfer do Aston Villi przy Emerym marzenie

626

0

@Kuba_1 jak chce grać z Messim to miejsce na lewej u nas się znajdzie. Wypłatę od PSG miał taką że może 3/4 lata za free pobiegać xd

626

0

@doc niczym się te opcje nie różnią xd

626

0

@doc ich akurat stać na to żeby dużo wyłożyć

626

0

@Tomo1989 Halland :v

626

3

@poskus już zdementowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?