626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pep robi z hallanda Messiego 2.0 nagle się okazało że potrafi rozgrywać i dryblować
4
@kakusus dobrze że nie ty o tym decydujesz
1
@cris2706 Filmik zrobiony po to zeby nabic jak najwieksze zasiegi dzieki komentarzom, autor filmu bardzo sie cieszy ze podsyłasz dalej cos w co sam nie wierzy
0
@Zoker tak na prawdę Adama nie był sprowadzony aby robić na boisku. W jego przypadku kluczowy był TRENing z drużyną
9
@Miszak masz rację po co nam najlepsi na świecie. Ferran sobie świetnie radzi, 50 kilogramowy Bombele też, a nasz nowy Brazol za niedługo będzie w stanie przedryblowac 1 zawodnika na mecz
0
@AmigoBlancos że liżesz tutaj koniec pleców a i tak jesteś pośmiewiskiem i psem. Nie moje słowa żebym bana nie wyrwał
0
@AmigoBlancos jak to jest że plują po tobie nie tylko tutaj ale na stronie realu też xd
0
@regatta52 chyba espaniol
2
Ole na trybunach XDD ale plucie na madryciakow
3
Gdyby ktos sie zastanawial to postawilem na Real nie ma za co
1
@Kessie nie wazne kto zrobil wazne kto wychowa
0
@MesQueUnClub96 Bayern jest półke nad nami wiec moze u nas da rade
2
@ChampagneMex moim zdaniem to nie ma tak ze jest dobrze lub niedobrze
2
@kiper09 za Desta nikt tyle nie da bo nie gra cały sezon praktycznie. A co do Umtitiego można spokojnie zakrecic sie w okolicy 8mln. Rozegral solidny sezon i wszyscy dobrze pamietamy jak gral w pierwszych latach w Barcelonie
0
@Lanosss skąd pewność że jest wierna xd
1
@GeneralXavi tani finansowo na pewno nie będzie + coroczne marcowe L4.
0
@LM10GOAT ciekawe skąd pieniążki B)
0
@Bogan brałem dane z transfermarketu nie analizowałem w jaki sposób był kontuzjowany, lecz regularność tych kontuzji mówi sama za siebie
1
@KlonaZepan nie no niech cos jeszcze strzeli przed odejsciem zeby cene podbic
1
@Cule1234 no i sie zaczyna kwestia godzin na nastepne 4 miesiace ....
0
@Dominikpiqe z Garcii czy Alonso nie wygenerujemy tyle co z Christensena to na pewno
0
@Worny przyszły kapitan mam nadzieje
3
Pomijając kto pisał ten post.
Jeżeli chodzi o Andreasa w tym sezonie był fenomenalny kiedy był na boisku, absolutnie świetny obrońca. Wątpliwość może wprowadzać to jak często łapie kontuzje, w tym celu poszukałem nieco i wygląda to tak:
22/23 - 65dni opuszczonych przez kontuzje ( + rośnie z każdym kolejnym dniem)
21/22 - 32 dni
20/21 - 54 dni
19/20 - 40 dni
18/19 - 15dni
17/18 - 37 dni
W każdym z tych sezonów któryś z urazów występował w pierwszej części sezonu (wrzesień-grudzień) co przekładało się na mniejszą ilość występów po powrocie.
W sezonach 15/16 i 16/17 łapał po 2 700 min na poziomie ligowym, 1 sezon w chelsea 2tys minut, w każdym kolejnym mniej (średnio 1,4k), u nas do tej pory uzbierał w lidze 1264min, pomimo to zaprezentował się wybornie i będzie obserwowany przez różne kluby w trakcie okienka transferowego.
Teraz nasuwa się pytanie, czy w obliczu budżetu jaki musimy przygotować, aby sprowadzić Messiego, przy dobrej ofercie, załóżmy około 50mln zdecydowalibyście się sprzedać Christensena? Ja bym się szczerze zastanowił
2
@TheNekro94 w wieku 23 lat zdobywa w tej dziedzinie TOP 1. Niesamowicie sie chlopak rozwija
0
@Michu94 naglesmann wygrałby ligę, pchnalby puchar Niemiec, a może nawet stawilby opór city. Factos
0
@Faro mam nadzieję że odejdzie na wypożyczenie do jakiejś Sevilli albo socciedad. Ciągle w niego wierzę
2
@KrwawiaceoczyVEB dla niego Totki to za duży projekt, a co dopiero kolos pokroju Realu XD
2
@AxelF nie umniejszał bym De Jongowi. W Ajaxie już był gotowym produktem. Pechowo dla niego jego przyjście zbiegło się z najsłabszym od dawna okresem klubu. Brak jakościowych skrzydłowych, słaba obrona, przełożyło się to na chude lata z tytułami
9
Świetna wiadomość. Ogromne umiejętności jak na swój wiek i jeszcze większy potencjał. Może w przyszłości dorównać Xaviemu
2
@PartidarioCatalan nie ma takiego zespołu jak Athletico, a przynajmniej nie w La lidze