626

0

@darek60 oni są ze sobą jeszcze zanim zaczął grać w 1 druzynie ajaxu z tego co kojarzę

626

0

@Kamiloza91 życzę im z całego serca miejsca 8

626

0

@Kessie dobra oferta i naura

626

1

@Emhyr najlepsza interwencja w obronie TAA w tym sezonie FACTOS

626

0

@Emhyr zatrzymanie się na 1 obrońcy

626

1

@Comentateiro Real tez nie zalapałby sie do top 4 prem FACTOS

626

0

@Pablit najchetniej oddałbym Ansu na wypożyczenie do jakiejs Sevilli albo Betisu. Co do dembele gdy jest zdrowy jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, no ale niestety lapie je czesto

626

2

@Emhyr niech wygraja następne 6 meczy na a ostatnie 3 niech leca na wakacje u każdy zadowolony

626

0

@Kinginiesta przeciez byly udostepniane pojedyncze raporty gdzie na temat niektórych sędziów z charakterystyka ich pracy i za co dają kartki. Wyglądają niedorzecznie

626

0

@Emhyr klub klubem a organy nim sterujące to inna sprawa nwm kto tu sie bardziej kompromituje

626

0

@Emhyr ja sie zastanawiam czy ty jestes na tyle głupi ze wierzysz w kazde slowo tego populisty czy po prostu ta strona to cale twoje zycie i czujesz obowiązek bronienia wszystkiego zwiazanego z klubem mimo ze wzbudza ogromne watpliwosci

626

0

@Emhyr XD Madryciaku dobre gówno bierzesz. Jestem rozczarowany konferencją bo nic nowego się nie dowiedziałem. Laporta zapowiadał że udzieli rzeczowych wypowiedzi na temat oskarżeń i że klub jest czysty. Dowiedzielismy sie ze jest 629 raportów, które jak pokazywały udostepnione wyglądają jak na szybko spisane zadanie przed lekcjami+ zaległe sprzed 5lat są zniszczone. Poza tym atak na Tebasa i Real.

626

0

@Emhyr czyli twoim zdaniem konferencja zapowiadana przez tygodnie wypadla wzorowo, Laporta rozjaśnił niektóre kwestie i sprawa wygląda bardziej transparentnie, kibice nie muszą sie martwić bo klub jest czysty. Tebas jest zły, Real przez dekady był faworyzowany i dołączył jako oskarżyciel dla sprawiania pozorów. Poza tym UEFA nie ma za co nas wywalić z LM. Raporty ofc są rzeczowe, wcale nie przepłacone a anegdotka z ujawnieniem nieczystości za czasów Bartomeu czy oczekiwania równego traktowania w lidze to wymysł

626

0

@Emhyr co to za argument wgl xDD

626

1

@Emhyr mówi, że raporty sporządzane były dla zawodników i szkoleniowców, po czym okazuje się, że zawodnicy zaprzeczyli, że wiedzieli o ich istnieniu. Niech pokaże jakieś zapisy z umowy. Narazie obrzuca Real, sugeruje im faworyzowanie przez sędziów przez dekady, jeszcze skonczy sie tak ze stroną oczekującą rekompensaty finansowej za pomówienia będzie Real. Polityk nie prezydent

626

0

@Kengo patrzac na brak jakichkolwiek konkretów na tej konferencji to w 2 strone ten mem

626

0

@Emhyr 10 mln i bierzemy

626

0

@MrPGG Tylko 11 pkt przewagi xDDD jak to brzmi

626

2

@misteriosoVEB projekt i tak nie ma szans powodzenia. Angielskie kluby mają swoją własną Superlige i nie przyłączą się, więc projekt nie wypali

626

0

@Emhyr tniemy koszty i oswietlenia nie ma?

626

3

@Survier goat obok Douglasa. Tryplet to też wielkie osiągnięcie. Wkład mieli podobny

626

1

@Deviler Brzydkie, pasują do nich

626

4

Kurcze kurcze będziemy tęsknić za Espaniolem. No cóż do zobaczenia za jak najdłużej

626

1

@Emhyr Torres v2

626

0

@Emhyr + Villa ma już 31 spotkań rozegranych

626

0

@LM10GOAT 100 pkt chyba dalej realne to ładnie by wyglądało

626

0

@LM10GOAT Liga i tak wygrana

626

7

@Comentateiro podstawowy zawodnik city, które weźmie w tym roku LM ale tak na barce za słaby. Wyłącz football managera i nie pisz takich bzdet

626

2

@draxidox tak tylko dodam ze zdj jest uciete bo po drugiej stronie Papy Pereza są ludzie którymi real nie chce sie chwalic xD

626

0

@Zawsze_Wierny Bombele na lewej chyba nie grał jakoś wybornie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?