626

1

@shahman normalnie bym powiedzial ze debil ale to Ceballos, wiec wybaczam

626

0

@Cygan BRC Kowal jest odklejony to prawda, Rapha większość meczy jest irytujący to prawda, a Roberto zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie, myśle że gdyby nie żółta kartka zmieniony zostałby Busi

626

1

@adukla Wydaje mi się że Ronald ogólnie miał gorszy dzień, wydawał się bardzo wolny w reakcji i podejmowaniu decyzji. Na szczęście mimo to udało się zdobyć 3pkt i praktycznie przyklepać tytuł. Oby w pucharze radził sobie lepiej.

626

5

@JordiAlbion dorzuc cos o korupcji i LE i masz komplet

626

0

Płace to wymagam chyba logiczne nie wiem o co mu chodzi

626

1

@comtedurgell tam połowa kont to trolle piszące absurdalne rzeczy więc nie sugerowałbym się tym

626

0

@AmigoBlancos pójść za ciosem po 1 bramce XDD wpadł taki farfocel ze flashscore pokazał xG 0.02 nie było za czym tu iść

626

0

@Rewolucja123 ale brzydka widac jakiej druzynie kibicuje

626

0

@PatrychoO my tez bylismy poteznie obsrani xD

626

1

Xddddd mamy to kurwaaaaa

626

0

80+ min i się zaczyna

626

1

Notatnik upada po raz 2

626

0

@Trojanek23 jedni to nazywają mentalem inni czarna magia

626

0

@Roobo przez cały sezon jest kluczowy

626

0

@D10SLEO raphinia ?

626

0

@damianfcb105 kogo chcesz wpuścić? Nieobliczalny kessie czy to mecz na ogrywanie torre

626

1

Mam wrażenie że Ronald dzisiaj gra trochę w zwolnionym tempie

626

5

Piszcie co chcecie fake strzał raphini zrobił nam bramkę

626

1

@Rivaldinho11 po tylu próbach to juz nie byloby zaufanie tylko naiwność

626

1

@barcanawieki GOAT nie z przypadku, współczesny męczennik

626

0

@nexxo remis biorę w ciemno

626

1

@FCBurnley ma 18 lat jest podstawowym zawodnikiem repry Hiszpanii i lidera La ligi XDD no tragicznie widzę ta przyszłość. Xavi w jego wieku łapał się wgl do kadry czy siedział w Barcelonie B?

626

1

@Donnie_Darko najpierw przeczytałem potem zobaczyłem profilowe xd

626

1

@esem91 mi też było wstyd potem otworzyłem tabele +14 nad kotletico i już mi nie jest wstyd

626

1

@Rudy432 bo na Szeligę to i tak za dużo xd

626

0

Daro obstawił decyzję w walce

626

2

@mr Barca Na Darka może starczyć xd

626

1

@Emhyr Szczerze to dał więcej bramek niż się po nim spodziewałem przed transferem. Ciężko jest być nr.9 w Barcelonie, gdzie ceni się wyszkolenie techniczne, a skrzydłowi nie porywają. Robert nie jest aż tak błyskotliwy z piłką przy nodze, a skrzydła: Fati, Ferran i Raphinia nie gwarantują zbyt wielu sytuacji do dostawienia nogi czy dobicia.

626

0

@Dari0G myśle że problemem jest przyzwyczajenie zawodników do kosmicznych pensji. Bo o ile zainteresowanie spada, to zawodnicy raczej życzą sobie coraz więcej, mysle ze jezeli włodarzom nie uda się tego zwalczyć będą albo szukać nowych nazwisk albo ograniczać częstotliość gal

626

1

@Emhyr Robercik czyta Bamble, gówniara z paletką odpadła więc jutro strzeli z 2 i wyjaśni hejterów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?