626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shahman normalnie bym powiedzial ze debil ale to Ceballos, wiec wybaczam
0
@Cygan BRC Kowal jest odklejony to prawda, Rapha większość meczy jest irytujący to prawda, a Roberto zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie, myśle że gdyby nie żółta kartka zmieniony zostałby Busi
1
@adukla Wydaje mi się że Ronald ogólnie miał gorszy dzień, wydawał się bardzo wolny w reakcji i podejmowaniu decyzji. Na szczęście mimo to udało się zdobyć 3pkt i praktycznie przyklepać tytuł. Oby w pucharze radził sobie lepiej.
5
@JordiAlbion dorzuc cos o korupcji i LE i masz komplet
0
Płace to wymagam chyba logiczne nie wiem o co mu chodzi
1
@comtedurgell tam połowa kont to trolle piszące absurdalne rzeczy więc nie sugerowałbym się tym
0
@AmigoBlancos pójść za ciosem po 1 bramce XDD wpadł taki farfocel ze flashscore pokazał xG 0.02 nie było za czym tu iść
0
@Rewolucja123 ale brzydka widac jakiej druzynie kibicuje
0
@PatrychoO my tez bylismy poteznie obsrani xD
1
Xddddd mamy to kurwaaaaa
0
80+ min i się zaczyna
1
Notatnik upada po raz 2
0
@Trojanek23 jedni to nazywają mentalem inni czarna magia
0
@Roobo przez cały sezon jest kluczowy
0
@D10SLEO raphinia ?
0
@damianfcb105 kogo chcesz wpuścić? Nieobliczalny kessie czy to mecz na ogrywanie torre
1
Mam wrażenie że Ronald dzisiaj gra trochę w zwolnionym tempie
5
Piszcie co chcecie fake strzał raphini zrobił nam bramkę
1
@Rivaldinho11 po tylu próbach to juz nie byloby zaufanie tylko naiwność
1
@barcanawieki GOAT nie z przypadku, współczesny męczennik
0
@nexxo remis biorę w ciemno
1
@FCBurnley ma 18 lat jest podstawowym zawodnikiem repry Hiszpanii i lidera La ligi XDD no tragicznie widzę ta przyszłość. Xavi w jego wieku łapał się wgl do kadry czy siedział w Barcelonie B?
1
@Donnie_Darko najpierw przeczytałem potem zobaczyłem profilowe xd
1
@esem91 mi też było wstyd potem otworzyłem tabele +14 nad kotletico i już mi nie jest wstyd
1
@Rudy432 bo na Szeligę to i tak za dużo xd
0
Daro obstawił decyzję w walce
2
@mr Barca Na Darka może starczyć xd
1
@Emhyr Szczerze to dał więcej bramek niż się po nim spodziewałem przed transferem. Ciężko jest być nr.9 w Barcelonie, gdzie ceni się wyszkolenie techniczne, a skrzydłowi nie porywają. Robert nie jest aż tak błyskotliwy z piłką przy nodze, a skrzydła: Fati, Ferran i Raphinia nie gwarantują zbyt wielu sytuacji do dostawienia nogi czy dobicia.
0
@Dari0G myśle że problemem jest przyzwyczajenie zawodników do kosmicznych pensji. Bo o ile zainteresowanie spada, to zawodnicy raczej życzą sobie coraz więcej, mysle ze jezeli włodarzom nie uda się tego zwalczyć będą albo szukać nowych nazwisk albo ograniczać częstotliość gal
1
@Emhyr Robercik czyta Bamble, gówniara z paletką odpadła więc jutro strzeli z 2 i wyjaśni hejterów