626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos ma fajne nazwisko B)
0
@AmigoBlancos No Leo nic juz nie musi, jest GOATEM i tylko głupi będzie z tym dyskutował, Cris to bestia jeżeli chodzi o strzelanie, ale Leo przerasta go we wszystkim innym.
1
@dAvi_2 ten Emery w 15 min zrobił więcej niż Fabian i Vitinha przez 75 min
0
To żółw do Realu na następny sezon
0
@sidi12843 nie każdy ma tyle klasy na ławce co Valverde i idzie sobie w kime na 90 min B)
0
@Esteban_ Barcelona z Migueza i innymi wynalazkami potrafił wymieniać więcej podań niż to PSG xd
7
@LioNey99 kolega co mecze na flashscorze ogląda. Piłeś nie pisz
0
@Esteban_ nie ten kolor skóry na takie artykuły kolego
4
@Deviler tzw Factos
3
@Emhyr PSG dzisiaj łatwy awans
0
@ElKamil ziomek który to pisał tam to akurat troll regularnie dostaje bana i zakłada konto z bardzo podobnym nickiem
0
Potężny Mudryk znowu ława ajajaj
1
@Death_voice pierwszy komentarz pod tym artykułem to miód na moje oczy
3
@martin3131 akurat Auba nie był złym transferem, przypuszczam że w tym sezonie gdyby grał zamiast Roberta miałby bardzo zbliżona liczbę trafień
1
@Antimadridista_WR Wątpie żeby ze zwycięstwa w Serie A przerzucił się do drużyny z 10 miejsca Premier, która nie wywalczy miejsca w europejskich pucharach. Chyba że kolejny łasy na $$$
0
@JohnB świetnie sprawdza się na każdej pozycji na ławce
1
@Zoker 5.25 na awans PSG dobry typ
7
@Emhyr semedo na prawej obronie marzenie ciekawe jak poradziłby sobie w hiszpańskiej piłce B)
3
@SirChuck lautaro to jak najdalej od nas
0
@takisobiektos ale że mu tak źle życzysz i totki wypisujesz
0
@ElKamil Ferran był pewniakiem do 11, bierze je chociażby w reprze i ma bardzo dobry % skuteczności. Poza tym od meczu z Cadizem widać u niego wiekszą chęć do gry i że cos ruszyło co oczywiście w meczu z Valencia zaprzeczył + nie zdobył bramki w lidze chyba od listopada albo nawet października
0
@Faro jeżeli zniechęca się od ławki na której jest sadzany przez słaba formę to chyba nie nadaje się do grania w pile. Do tej pory było wszystko kolorowe bo talent który niewątpliwie ma wystarczał ale w dorosłym footballu to za mało. Potrzeba profesjonalnego podejścia i pracy
0
@FcBarcelonaFanMSN z tym ze mówi się ze musimy zredukować 170mln żeby przeprowadzić jakieś transfery więc na nic "dużego" się nie nastawiam
0
Czy ogląda ktoś regularnie mecze Ossasuny i jest w stanie napisać coś o grze Abde? Bardzo mnie ciekawi czy przebije sie u nas i zostanie podstawowym lewym skrzydłowym na przyszly sezon czy zostaniemy przy 4 w pomocy bo nie oszukujmy się na ten moment nie ma kogo na lewej stronie obsadzić
0
@Emhyr takie tam 500mln i moga ich brac
0
@Emhyr Chelsea można wykluczyć z tego grona. Jest niemożliwym żeby Jude przeszedł do klubu który skończy w granicach 8 miejsca lige
0
@Michu94 mam nadzieję że nie kosztem FDJ
1
Z jednej strony fajnie że real stracił punkty a z drugiej zajebi*cie
2
Ale ten Ruibal ma przyjemne dla oka wyjście z piłą
1
Brazol to jednak stan umysłu. Rodrygo prosi się o wylot z boiska