626

1

@takisobiektos ma fajne nazwisko B)

626

0

@AmigoBlancos No Leo nic juz nie musi, jest GOATEM i tylko głupi będzie z tym dyskutował, Cris to bestia jeżeli chodzi o strzelanie, ale Leo przerasta go we wszystkim innym.

626

1

@dAvi_2 ten Emery w 15 min zrobił więcej niż Fabian i Vitinha przez 75 min

626

0

To żółw do Realu na następny sezon

626

0

@sidi12843 nie każdy ma tyle klasy na ławce co Valverde i idzie sobie w kime na 90 min B)

626

0

@Esteban_ Barcelona z Migueza i innymi wynalazkami potrafił wymieniać więcej podań niż to PSG xd

626

7

@LioNey99 kolega co mecze na flashscorze ogląda. Piłeś nie pisz

626

0

@Esteban_ nie ten kolor skóry na takie artykuły kolego

626

4

@Deviler tzw Factos

626

3

@Emhyr PSG dzisiaj łatwy awans

626

0

@ElKamil ziomek który to pisał tam to akurat troll regularnie dostaje bana i zakłada konto z bardzo podobnym nickiem

626

0

Potężny Mudryk znowu ława ajajaj

626

1

@Death_voice pierwszy komentarz pod tym artykułem to miód na moje oczy

626

3

@martin3131 akurat Auba nie był złym transferem, przypuszczam że w tym sezonie gdyby grał zamiast Roberta miałby bardzo zbliżona liczbę trafień

626

1

@Antimadridista_WR Wątpie żeby ze zwycięstwa w Serie A przerzucił się do drużyny z 10 miejsca Premier, która nie wywalczy miejsca w europejskich pucharach. Chyba że kolejny łasy na $$$

626

0

@JohnB świetnie sprawdza się na każdej pozycji na ławce

626

1

@Zoker 5.25 na awans PSG dobry typ

626

7

@Emhyr semedo na prawej obronie marzenie ciekawe jak poradziłby sobie w hiszpańskiej piłce B)

626

3

@SirChuck lautaro to jak najdalej od nas

626

0

@takisobiektos ale że mu tak źle życzysz i totki wypisujesz

626

0

@ElKamil Ferran był pewniakiem do 11, bierze je chociażby w reprze i ma bardzo dobry % skuteczności. Poza tym od meczu z Cadizem widać u niego wiekszą chęć do gry i że cos ruszyło co oczywiście w meczu z Valencia zaprzeczył + nie zdobył bramki w lidze chyba od listopada albo nawet października

626

0

@Faro jeżeli zniechęca się od ławki na której jest sadzany przez słaba formę to chyba nie nadaje się do grania w pile. Do tej pory było wszystko kolorowe bo talent który niewątpliwie ma wystarczał ale w dorosłym footballu to za mało. Potrzeba profesjonalnego podejścia i pracy

626

0

@FcBarcelonaFanMSN z tym ze mówi się ze musimy zredukować 170mln żeby przeprowadzić jakieś transfery więc na nic "dużego" się nie nastawiam

626

0

Czy ogląda ktoś regularnie mecze Ossasuny i jest w stanie napisać coś o grze Abde? Bardzo mnie ciekawi czy przebije sie u nas i zostanie podstawowym lewym skrzydłowym na przyszly sezon czy zostaniemy przy 4 w pomocy bo nie oszukujmy się na ten moment nie ma kogo na lewej stronie obsadzić

626

0

@Emhyr takie tam 500mln i moga ich brac

626

0

@Emhyr Chelsea można wykluczyć z tego grona. Jest niemożliwym żeby Jude przeszedł do klubu który skończy w granicach 8 miejsca lige

626

0

@Michu94 mam nadzieję że nie kosztem FDJ

626

1

Z jednej strony fajnie że real stracił punkty a z drugiej zajebi*cie

626

2

Ale ten Ruibal ma przyjemne dla oka wyjście z piłą

626

1

Brazol to jednak stan umysłu. Rodrygo prosi się o wylot z boiska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?