626

0

@Faro a co ci miał skleić innego trollu

626

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie pamiętam żeby ktokolwiek pisał o taktyce. Zagraliśmy wtedy tak jak mogliśmy i każdy pisał o dużym farcie i jednocześnie o niedosycie bo mogliśmy prowadzić 2:0 gdyby nie Fati. Nie dorabiaj sobie narracji do poparcia swoich słów

626

1

Ale niefart xdd

626

0

K(M)essi goacik

626

7

@fotohobby Carvajala można bez krycia zostawiać chłop sam siebie zjada

626

0

@wpwelement jako ze to Nextflix to w role Casemiro wcieli sie 50 kilowy Azjata

626

1

@DonMatteo901 te 3 poprzednie to juz historyczna kompromitacja ze "najlepsza linia pomocy w historii" ich zdaniem nie jest w stanie poradzic sobie nastolatkami i busim

626

5

@kuz nie próbuj walczyc z faktami. Pedri się skończył

626

0

@Emhyr marzenie to newcastle top 3 i brighton top 4

626

1

@IronSanHybrid Wrestlemania przy tym to nic

626

1

@Essos Manu odpala protokół top5

626

0

@MOLESTA co to GD

626

2

Denzel jak ty mi teraz imponujesz

626

1

W ojcu Fatiego drzemie potencjał trenerski

626

21

Komicznie wyglądała ta akcja. Mimo wszystko fajnie że trafił może da to jakiś impuls

626

0

jak wyglada Garcia na DM? nie miałem jak obejrzec 1 połowy

626

0

@Deathwing112 jako student w ostatnie dni miesiąca na obiad i kolację idę spać

626

0

@TR3YWAY jak na gotowca to na prawdę smaczna

626

0

@Essos czyli nie od urodzenia taki brzydki. Ciekawe jaki wypadek go spotkał

626

1

@Faro ja tam dalej mam nadzieję że się ogarnie i odpali. Fajnie by było gdyby zgodził się na wypożyczenie do któregoś z hiszpańskich klubów

626

1

@Nazio87 myślę że wtedy zbierzemy tu parę busów i razem pojedziemy

626

0

@Nhyz stary zły że nie ma z czego negocjować podwyżki. U nich większość sprowadza się do kasy

626

1

@shahman Goat w akcji. Leo tez spoko

626

2

@Lanosss już dzwonię do laporty i pytam co i jak

626

1

@Antimadridista_WR a liczysz ze utnie zarobki o ponad polowe? watpie xD

626

2

@KmN teamniebieski

626

1

@Rust_Cohle zależy w jakich pieniądzach. W okolicach 120-150 champion na prawdę git jakość. Ja tam lubię bluzy z Nike za jakieś 200-250 te Basic z małym logiem po lewej stronie

626

5

@IronSanHybrid sentino musi coś wymyślić jeżeli nie chce przegrać nagrody dla odklejenca roku

626

0

@Emhyr młodzi Francuzi to kopalnia złota

626

1

@takisobiektos akurat Q nautilusa ma 2 hitboxy. 1 dla postaci i 2 dla terenu (jeden z nich jest szerszy) już dawno było to tłumaczone ale dalej piszą że bug

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?