626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro a co ci miał skleić innego trollu
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie pamiętam żeby ktokolwiek pisał o taktyce. Zagraliśmy wtedy tak jak mogliśmy i każdy pisał o dużym farcie i jednocześnie o niedosycie bo mogliśmy prowadzić 2:0 gdyby nie Fati. Nie dorabiaj sobie narracji do poparcia swoich słów
1
Ale niefart xdd
0
K(M)essi goacik
7
@fotohobby Carvajala można bez krycia zostawiać chłop sam siebie zjada
0
@wpwelement jako ze to Nextflix to w role Casemiro wcieli sie 50 kilowy Azjata
1
@DonMatteo901 te 3 poprzednie to juz historyczna kompromitacja ze "najlepsza linia pomocy w historii" ich zdaniem nie jest w stanie poradzic sobie nastolatkami i busim
5
@kuz nie próbuj walczyc z faktami. Pedri się skończył
0
@Emhyr marzenie to newcastle top 3 i brighton top 4
1
@IronSanHybrid Wrestlemania przy tym to nic
1
@Essos Manu odpala protokół top5
0
@MOLESTA co to GD
2
Denzel jak ty mi teraz imponujesz
1
W ojcu Fatiego drzemie potencjał trenerski
21
Komicznie wyglądała ta akcja. Mimo wszystko fajnie że trafił może da to jakiś impuls
0
jak wyglada Garcia na DM? nie miałem jak obejrzec 1 połowy
0
@Deathwing112 jako student w ostatnie dni miesiąca na obiad i kolację idę spać
0
@TR3YWAY jak na gotowca to na prawdę smaczna
0
@Essos czyli nie od urodzenia taki brzydki. Ciekawe jaki wypadek go spotkał
1
@Faro ja tam dalej mam nadzieję że się ogarnie i odpali. Fajnie by było gdyby zgodził się na wypożyczenie do któregoś z hiszpańskich klubów
1
@Nazio87 myślę że wtedy zbierzemy tu parę busów i razem pojedziemy
0
@Nhyz stary zły że nie ma z czego negocjować podwyżki. U nich większość sprowadza się do kasy
1
@shahman Goat w akcji. Leo tez spoko
2
@Lanosss już dzwonię do laporty i pytam co i jak
1
@Antimadridista_WR a liczysz ze utnie zarobki o ponad polowe? watpie xD
2
@KmN teamniebieski
1
@Rust_Cohle zależy w jakich pieniądzach. W okolicach 120-150 champion na prawdę git jakość. Ja tam lubię bluzy z Nike za jakieś 200-250 te Basic z małym logiem po lewej stronie
5
@IronSanHybrid sentino musi coś wymyślić jeżeli nie chce przegrać nagrody dla odklejenca roku
0
@Emhyr młodzi Francuzi to kopalnia złota
1
@takisobiektos akurat Q nautilusa ma 2 hitboxy. 1 dla postaci i 2 dla terenu (jeden z nich jest szerszy) już dawno było to tłumaczone ale dalej piszą że bug