626

1

@mekston pobije, ale w lm 4 meczy pewnych nie ma. Liczę na atak na rekord CRa

626

1

@dariooo Busi już swoje rozegrał, a rodri brałby karierę pokroju Sergio w ciemno

626

0

@Conradxc akurat raporty pokrywają się z charakterem usług za jakie płacono, jedyna wątpliwość stanowi cena tych usług

626

3

@Conradxc co do afer Barcelony, mija około miesiąc od wejścia prokuratury, a jedyne ustalenia to urojenia chorego psychicznie Muniaka

626

1

Na Zalando lounge majciochy od CRa na promce B)

626

1

@Aragorn33 ile można o tym pisać xd. Po podjęciu decyzji o ewentualnym zawieszeniu można oceniać czy dobra/zła decyzja. Od 2 dni jedyny temat tu i na notatniku

626

0

@PatrykBarca podpisuje i za 2 lata płacze ze nie chcą oddać za 80

626

0

@AmigoBlancos Ceballos to dla mnie ewenement. 26 lat nigdy w pierwszym składzie nie zagościł a do powiedzenia ma najwięcej xd. Jego największe osiągnięcie to to że zagrał od 1 min zamiast Gaviego w eliminacjach do euro ze Szkocja

626

2

@partymaker 25 lat zawieszenia albo 100 zł grzywny

626

0

@Lanosss fajnie byłoby gdyby Arsenal to wziął ale większe szanse daje city. Dużo bardziej doświadczona drużyna. Chociaż tyle że emocje będą prawdopodobnie do ostatniej kolejki

626

0

City weźmie tego majstra jeszcze

626

2

@bartas97 Stano jak zwykle wypowiedź godna zera

626

0

@chavez patrząc na okoliczności myślę że po 3 dniach wróci

626

2

@LM10GOAT myślisz że pobił kogoś bo przegrał mecz ligowy gdzie szansę na majstra i tak były praktycznie zerowe xd. Czy powinien dostać jakaś karę? Tak, z 2-3 mecze w La lidze nic więcej

626

0

Komentarz usunięty

626

0

@LM10GOAT a jaki miałby powód żeby kogoś uderzyć xd

626

0

@Cotutajsiedzieje pomyśleć że mógł wylądować u nas

626

0

No i mamy 1:1 na Santiago

626

1

@bartas97 szkoda że nie w tą stronę

626

3

@Salchent na niego Dembele starczy i nie mówcie że nie bo przypomnę że Araujo nim kręcił. Po prostu Raphinia nie potrafi dryblować.

626

0

@Cotutajsiedzieje no i dobrze, niech GOAT wraca do domu

626

6

@PatriBarca on ma chyba 15 lat to zanim dotrze do 1 druzyny to nie wiadomo kto tu bedzie gral

626

2

@Kuba_1 bez faulu zamykam

626

0

@Kamiloza91 znaczy to boli, szczególnie styl w jakim tego "dokonaliśmy" ale mamy młoda drużynę w fazie budowy, a trofeum na pewno podbuduje przed kolejnymi rozgrywkami. Gdybym miał ocenić sezon to dałbym takie 4/5 bo przed startem nie liczyłem na mistrzostwo Hiszpanii, a szykuje się stomp punktowy. Fajnie byłoby złapać 100 pkt bo to jedyne o co możemy jeszcze powalczyć

626

0

@AdiKingu96 ja tam zapamiętam majstra i będę miło wspominał bo czekam na mistrzostwo 4 lata

626

2

@bartas97 odwołania i zaskarżenia co do komentarzy prosimy składać na notatniku

626

1

@Janas11224 do półfinału. Z city czy Bayernem niezależnie kto wejdzie będą męczarnie. Dwumecz na topowym poziomie

626

0

@sokot Camavinga wczoraj mvp zaraz za Benzem oczywiście. Czyścił wszystko dobrze rozgrywał

626

0

@goldmetaxa wymagasz od niego ustawienia kiedy ma 14 piłkarzy do gry maksymalnie xd a jak oni grają to przemilcze. Nie wyglądaliśmy źle w 1 połowie bramka wpadła jak wpadła. W 2 chcieliśmy odrobić to nas wypunktowali, ale no tak jakby dzisiaj na ławie był Guardiola to wyglądałoby to inaczej

626

0

@avanes a co to ma do rzeczy. Mamy rekordowe zadłużenia, jesteśmy finansowym wrakiem sami sobie winni. Weź już skończ pisać takie smuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?