626

0

Tzw. meczycho. Fajnie się to ogląda

626

7

@Roobo popcorn i notatnik tak z godzinę po meczu jak ogarną serwer

626

1

@Luciano99 trzymam za słowo screen zrobiony

626

0

@Compadre liczyłem właśnie na karnego bo było oczywiste że on będzie bił

626

0

Eh dałem wygrana Liverpoolu, rakowa, remis w meczu Śląska i dorzuciłem bramę ferrana. Okradł mnie z 500 zł

626

1

@damianfcb105 z meczu przeciwko Bilbao

626

0

No i jeszcze stracimy dzisiaj pkt brawo ferran

626

1

@Coutinho007 Gavi już z trybun schodzi i się grzeje

626

0

Czuję powtórkę z espaniolem

626

1

Lepszy od Roberta Factos

626

0

@require ciekawe ktory pomocnik wejdzie pierwszy za kogos z napadu

626

0

@kiper09 Fati po 10 min zajechany bedzie i podrepta sobie po boisku bo przeciez ma 10 na plecach

626

1

Kessie ława w nagorde za klasyk?

626

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

626

1

Barcelona powinna wprowadzić do sklepu limitowane spodenki z nr 4 do sklepu ze zdj brzydkiego w kieszeni np 50€ drożej niż zwykle. I tak by zeszły xd

626

1

@Davvd w Madrycie nazywają to mentalem

626

0

Generał schodzi B) zrobił najwięcej w ataku w tym meczu

626

0

Nie wiem dlaczego ale czerpie satysfakcję z tego meczu xd

626

0

@karci0 tak jest za bark już Benzema się przygotowuje

626

0

@robsons23 a co lepszego na boisko wprowadzisz

626

1

@Patriskos vini ale twarzą bym tego nie nazwał

626

1

Nie ma na co narzekać. Mamy wynik grając takim składem

626

0

Araujo jak ja cię uwielbiam

626

0

Chciałem podejrzeć co na notatniku ale nie działa

626

0

Można grać taka kupe i dalej wygrywać z Realem na Santiago xddddd

626

0

@Rhaan mówię o 1 sytuacji gdzie busi był faulowany przez modrica i 2 podanie przy bramce benza to też jego wina

626

0

XDD brzydka twarz w formie ale nie ta dyscyplina

626

0

Frankie 2 raz na minę wrzuca kolegę z drużyny xd

626

9

@Donnie_Darko byłem na jego osiemnastce 15 lat temu

626

0

@ShawnC Łatwo dzisiaj to bierzemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?