626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tzw. meczycho. Fajnie się to ogląda
7
@Roobo popcorn i notatnik tak z godzinę po meczu jak ogarną serwer
1
@Luciano99 trzymam za słowo screen zrobiony
0
@Compadre liczyłem właśnie na karnego bo było oczywiste że on będzie bił
0
Eh dałem wygrana Liverpoolu, rakowa, remis w meczu Śląska i dorzuciłem bramę ferrana. Okradł mnie z 500 zł
1
@damianfcb105 z meczu przeciwko Bilbao
0
No i jeszcze stracimy dzisiaj pkt brawo ferran
1
@Coutinho007 Gavi już z trybun schodzi i się grzeje
0
Czuję powtórkę z espaniolem
1
Lepszy od Roberta Factos
0
@require ciekawe ktory pomocnik wejdzie pierwszy za kogos z napadu
0
@kiper09 Fati po 10 min zajechany bedzie i podrepta sobie po boisku bo przeciez ma 10 na plecach
1
Kessie ława w nagorde za klasyk?
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Barcelona powinna wprowadzić do sklepu limitowane spodenki z nr 4 do sklepu ze zdj brzydkiego w kieszeni np 50€ drożej niż zwykle. I tak by zeszły xd
1
@Davvd w Madrycie nazywają to mentalem
0
Generał schodzi B) zrobił najwięcej w ataku w tym meczu
0
Nie wiem dlaczego ale czerpie satysfakcję z tego meczu xd
0
@karci0 tak jest za bark już Benzema się przygotowuje
0
@robsons23 a co lepszego na boisko wprowadzisz
1
@Patriskos vini ale twarzą bym tego nie nazwał
1
Nie ma na co narzekać. Mamy wynik grając takim składem
0
Araujo jak ja cię uwielbiam
0
Chciałem podejrzeć co na notatniku ale nie działa
0
Można grać taka kupe i dalej wygrywać z Realem na Santiago xddddd
0
@Rhaan mówię o 1 sytuacji gdzie busi był faulowany przez modrica i 2 podanie przy bramce benza to też jego wina
0
XDD brzydka twarz w formie ale nie ta dyscyplina
0
Frankie 2 raz na minę wrzuca kolegę z drużyny xd
9
@Donnie_Darko byłem na jego osiemnastce 15 lat temu
0
@ShawnC Łatwo dzisiaj to bierzemy