626

0

Jak może kogoś dziwić to że Christensen po kontuzji nie rozegra 90 min xd

626

0

Nikt z Barcy poza Busim nie potrafi w takie podania no ale przecież spowalnia grę

626

3

To teraz można już klepać wynik mamy

626

0

@Lucerfi bralbym w ciemno

626

0

@Antimadridista~ no i latwo

626

2

@AmigoBlancos to ty dzwonisz

626

2

@MesQueUnClub96 to działa tylko w 1 stronę. Poza tym zapomniałeś że w tym roku CDR > La Liga

626

1

@barczyk overrated

626

1

@Emhyr sorloth z 3 to w 1 meczu z nami

626

0

@qchulainn City i złota piła dla hallanda. Ogólnie złota piła dla hallanda przy obojętnym wyniku jakichkolwiek rozgrywek

626

0

@Vernon_Roche duchowe uderzenie na P

626

0

@Zoker w takim rayo czy almerii to juz całkiem by przedpadł i bysmy go sprzedawali za rok do belgijskiej za 500k

626

0

@AndOne88 no fakt przyznaje wypadł mi Trippier z głowy ale poza nim chyba nie było innego Anglika na poziomie w La Lidze.

626

0

@Emhyr w jakims stopniu się zgadzam, że są kluby które pozostają przy swojej filozofii gry i są z tego znane, ale czy w sumie wychodzi im to na dobre? Patrząc czysto z perspektywy pucharów to realowi chyba to nie przeszkadza

626

0

@AndOne88 i to chyba jedyny w przeciągu dekady

626

0

@Borry bramkę Realowi walnął na rok wystarczy

626

0

@AzulgranA1899 ja tam liczę że City machnie tryplet i że Halland zgarnie złota piłkę. Jestem ciekaw jaki wpływ by to miało na Mbappe i jego decyzję na temat przenosin

626

0

@AmigoBlancos w sumie to wzmocnienie

626

0

@ranger3120 kładziesz wędlinę na kanapkę?

626

1

@Emhyr jutro godzina 20.20 : Dembele czuł dyskomfort podczas rozgrzewki. Ostatecznie nie będzie dostępny na spotkanie z Bestisem.

626

21

@Diuba a to jakieś zarzuty do de Jonga są?

626

2

Kounde gigachad

626

2

@LM10GOAT mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do glowy puszczać go ponizej 35mln

626

0

@Emhyr Bringhton ściąga zawodnika za 30mln£. Teraz takie pytanie, ile zespołów z La Ligii byłoby w stanie pozwolić sobie na taki transfer? Real, Atletico może jakimś cudem Barca i to chyba tyle xd. Prem odjechało i będzie tylko dystansować coraz bardziej.

626

3

@Ktos11111 sancho w BVB też był najlepszy na swojej pozycji. Za takie pieniądze duże ryzyko bo dawno żaden Anglik w La lidze się nie odnalazł

626

3

Jeżeli umowa zawiera znaczącą obniżkę pensji jak jest napisane to dobra decyzja

626

1

@Batys 5 zmian juz zrobil

626

0

@Barcaa12 semedo i dest na bokach

626

1

Notatnik za 2h po potężnym 1:0
Z nami mecz życia a przed nimi nogi rozłożone
Jakby miał pustą bramkę przed sobą to to i tak by nie trafił kataloncom
Gavi jak zwykle bez żółtej
Camavinga >> Pedri i gavi
14 cl

626

0

@AmigoBlancos UEFA łasa na kase? nowe nie znałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?