626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak może kogoś dziwić to że Christensen po kontuzji nie rozegra 90 min xd
0
Nikt z Barcy poza Busim nie potrafi w takie podania no ale przecież spowalnia grę
3
To teraz można już klepać wynik mamy
0
@Lucerfi bralbym w ciemno
0
@Antimadridista~ no i latwo
2
@AmigoBlancos to ty dzwonisz
2
@MesQueUnClub96 to działa tylko w 1 stronę. Poza tym zapomniałeś że w tym roku CDR > La Liga
1
@barczyk overrated
1
@Emhyr sorloth z 3 to w 1 meczu z nami
0
@qchulainn City i złota piła dla hallanda. Ogólnie złota piła dla hallanda przy obojętnym wyniku jakichkolwiek rozgrywek
0
@Vernon_Roche duchowe uderzenie na P
0
@Zoker w takim rayo czy almerii to juz całkiem by przedpadł i bysmy go sprzedawali za rok do belgijskiej za 500k
0
@AndOne88 no fakt przyznaje wypadł mi Trippier z głowy ale poza nim chyba nie było innego Anglika na poziomie w La Lidze.
0
@Emhyr w jakims stopniu się zgadzam, że są kluby które pozostają przy swojej filozofii gry i są z tego znane, ale czy w sumie wychodzi im to na dobre? Patrząc czysto z perspektywy pucharów to realowi chyba to nie przeszkadza
0
@AndOne88 i to chyba jedyny w przeciągu dekady
0
@Borry bramkę Realowi walnął na rok wystarczy
0
@AzulgranA1899 ja tam liczę że City machnie tryplet i że Halland zgarnie złota piłkę. Jestem ciekaw jaki wpływ by to miało na Mbappe i jego decyzję na temat przenosin
0
@AmigoBlancos w sumie to wzmocnienie
0
@ranger3120 kładziesz wędlinę na kanapkę?
1
@Emhyr jutro godzina 20.20 : Dembele czuł dyskomfort podczas rozgrzewki. Ostatecznie nie będzie dostępny na spotkanie z Bestisem.
21
@Diuba a to jakieś zarzuty do de Jonga są?
2
Kounde gigachad
2
@LM10GOAT mam nadzieje ze nikomu nie przyjdzie do glowy puszczać go ponizej 35mln
0
@Emhyr Bringhton ściąga zawodnika za 30mln£. Teraz takie pytanie, ile zespołów z La Ligii byłoby w stanie pozwolić sobie na taki transfer? Real, Atletico może jakimś cudem Barca i to chyba tyle xd. Prem odjechało i będzie tylko dystansować coraz bardziej.
3
@Ktos11111 sancho w BVB też był najlepszy na swojej pozycji. Za takie pieniądze duże ryzyko bo dawno żaden Anglik w La lidze się nie odnalazł
3
Jeżeli umowa zawiera znaczącą obniżkę pensji jak jest napisane to dobra decyzja
1
@Batys 5 zmian juz zrobil
0
@Barcaa12 semedo i dest na bokach
1
Notatnik za 2h po potężnym 1:0
Z nami mecz życia a przed nimi nogi rozłożone
Jakby miał pustą bramkę przed sobą to to i tak by nie trafił kataloncom
Gavi jak zwykle bez żółtej
Camavinga >> Pedri i gavi
14 cl
0
@AmigoBlancos UEFA łasa na kase? nowe nie znałem