O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, sporty walki, psychologia, social media
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Puyol, Marquez, Nesta, Fabregas, Suarez,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Górnik Zabrze, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie 2776
  • Liczba komentarzy 128
  • Polecenia 380

Komentarze

0

@xavi890 Pedro powiadasz? :P do spolki z Langletem

32

A tak swoja droga, ja bym Griezmanna sprobowal w pomocy. Jest techniczny, kreatywny, potrafi grac na 1/2 kontakty, jest waleczny, ma super kondycje, posiada cechy pomocnika, ktorego nam brakuje.

40

Brawo za Braithwaita kosztem Griezmana!!

5

Nie ma szans z Leo w środku pola. Za duże luki, brak presingu, brak powrotów za swoim zawodnikiem. Na 10-tce ok ale nie w środku pola na pozycji Xaviego czy Iniesty.

1

@Matej gdyby Cou grał w pomocy to graliby z Messim na tyle daleko od siebie, że ich strefy wpływu aż tak bardzo by na siebie nie nachodziły. Messi z prawego skrzydła a Coutinho z lewego środka pomocy zaczynaliby swoje akcje. Widzę pomoc tak samo jak @monsterrize , Cou i Arthur pokazują w reprezentacji, że są w stanie grać razem w środku pola na czym drużyna aż tak bardzo nie traci w obronie. A de Jong jest na tyle szybki, dynamiczny, mobilny, waleczny, że spokojnie da radę to wszystko zabezpieczyć.

Zobacz wszystkie

47

Digne polubił posta, bo na boisku nie za dobrze mu się współpraca układała z Neyem na stronie i pewnie sie "cieszy" z jego odejścia :D

40

Brawo za Braithwaita kosztem Griezmana!!

32

A tak swoja droga, ja bym Griezmanna sprobowal w pomocy. Jest techniczny, kreatywny, potrafi grac na 1/2 kontakty, jest waleczny, ma super kondycje, posiada cechy pomocnika, ktorego nam brakuje.

31

We wczorajszym meczu zaobserwowałem, że Messi ufa Brazylijczykowi i nie boi się z nim grać. Wiadomo, że jak Leo ma opory w stosunku do któregoś z kolegów, to mniej mu podaje i często kogoś po prostu "nie widzi" (np. Tello czy Alexis) a z Paulinho złapał dobry feeling od pierwszego meczu i to jest fajne. Druga sprawa jest taka, że Paulinho swoją grą i zaangażowaniem sobie po prostu na to zasłużył. Bardzo mnie cieszy jego szybka adaptacja, będzie kluczowym zawodnikiem na przestrzeni całego sezonu.

24

Nie ma co narzekać! Akurat w naszym przypadku ten terminarz jest mało istotny bo my szybciej zaczynamy sezon. Zanim zaczniemy ligę będziemy już po meczach o superpuchary i będziemy już w rytmie meczowym. Za to nasz najgroźniejszy rywal w końcówce sezonu gdy gra będzie się toczyła o wszystko będzie miał dużo trudniejszy terminarz i cięższe mecze! My natomiast praktycznie wszystkie mecze w rundzie rewanżowej będziemy też grali u siebie, więc ja bym na to spojrzał z perspektywy całego sezonu a nie tylko pierwszych kilku kolejek...

Media

Liga typerów

1 lefreux 84 pkt
2 maryjan240282 79 pkt
3 Tridente2015 79 pkt
4 mario1966 78 pkt
5 maciek2164 76 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?