626

1

@Danny Gaucho Cristiano najwięcej kluczowych podań a i tak powiedzą że Penaldo

626

9

@gumaz mielibyśmy 4 zaszczytne miejsce pośród nich

626

0

Jeśli do nas trafi to nie pozostaje nic innego niz mu kibicować, oby coś wniósł.

626

0

Przynajmniej nie trafimy Baya w grupie XD

626

0

Di Maria na 1 sezon, tak czy nie?

626

0

@Zbyszard tam po przegranym meczu dostajesz bana 5 lat za XD, albo za to że real zagrał słabiej

626

0

@Zbyszard no ja mam z 5 kont z banicja na 5 lat.

626

0

@damianfcb105 o Christensenie zapomniałeś

626

3

@VegetaPolska a pamiętam jak mówili że przyszła złota piłka xd

626

0

@Peciak wolałbym zostawić Fatiego niż ściągać Carrasco

626

0

@Emhyr ja szanuję wszystkich normalnych ludzi

626

0

@Emhyr za niedługo grobel mi z lodówki wyskoczy

626

0

@Emhyr no to Sevilla do zamknięcia do odwołania

626

1

@DonMatteo901 80-100 za kogoś z rokiem kontraktu?? 60 to max

626

0

@!34RC3!_0N4 kogo ty pytasz XDD

626

1

Mam nadzieję że po rozwiązaniu sprawy z ŚPD jakieś szybkie ogłoszenie transferu Roque

626

0

@Emhyr tak na prawdę to Romero wymyśla te transfery, potem Laporta to czyta i wprowadza w życie

626

1

@PatrykBarca kiedyś pisałem tu statystyki Christensena- kontuzja w każdym sezonie od 16/17, w każdym opuszczał conajmniej 5/6 spotkań po nawet 20. Przy dobrej ofercie najmądrzejszym rozwiązaniem będzie sprzedaż i sprowadzenie Ndiki na zasadzie wolnego transferu. Kounde mam nadzieję że zostanie

626

0

@barcelonaLM i cyk reparacje za akty rasizmu +12 dla Realu

626

1

@Sulimo myślę że mając te 3 warunki czyli czas piłkarzy i infrastrukture to każda liga może być w top 5

626

0

@Emhyr gdzie taka pogoda

626

2

@pt9 no nie mów że tobie nigdy się nie zdarzyło strzelić w powietrze gdy wyrzucali cię z klubu nocnego.

626

3

MATS, Araujo, Frankie, Lewy w takiej kolejności

626

1

@Pawlak1992 Piłkarzy to mniejsza, najlepiej jak znowu podbiegnie do trybuny kibiców Barcelony i powie klękajcie, na pewno ciepło go przyjmą

626

2

Szkoda że wysoka pensja zmusza nas go gdzieś oddać.
Dzięki Jordi za wszystko i powodzenia

626

0

@preemo myślę że dodając komentarz spodziewałeś się że go usuną XD

626

0

@MaŁolat real grał pół sezonu z fede na boku więc można powiedzieć że sam vini, a u nas raphinia kręci dobre liczby, myślę że w kolejnym sezonie będzie robił robotę. Pozostaje problematyczne lewe skrzydło.

626

0

@Vernon_Roche to już czysto kwestia kontuzji bo real tak na dobrą sprawę korzysta z 13-15 piłkarzy

626

0

Myślę że Real Madryt powinien zmienić przydomek Los Blancos

626

0

@szkutnik91 biały głos rozsądku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?