626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 piekna :D
Do mnie jedzie wyjazdowka Barcy z ubiegłego sezonu
4
@DonCarletto czyli albo transfer w tym roku albo zamknie sobie furtke do realu
1
@adi7adi8 a to nie wiedzialem ze zerwal z córką lucho
2
@Emhyr Może chociaz Ferrana bedzie chcial do siebie xD
10
Jak zostanie to fajnie, wole zeby został on niz zeby przychodzil jakis ziomek 32 lata z girony
0
@tbas jak ten ranking układał ktoś z mniejszym iq niż muniak
0
no i znowu mlyn na tydzien
0
No to papa panie falafel
1
Dawać oficjalke bo lament się włączył na stronie
1
i tak był za słaby, chyba ze jednak wybierze nas
0
Trochę szkoda że nie od razu bo chciałem koszulkę z jego nazwiskiem zamawiać. Będzie musiała poczekać do stycznia
6
@Artysta9 jak Yamal wejdzie do składu to Gundo dawno nie będzie w Barcelonie
0
@barcelonaLM Pogoń Szczecin, w Hiszpanii widocznie przesiadka
0
@Emhyr czekam na OPB i 3 różne- karny
1
@SkN Araujo i Christensen często łapią kontuzje więc dobre wzmocnienie
1
@Luciano99 jako tako i fajrant
3
@Ronin47 wolne wtorki i środy, młody dynamicznie rozwijający się zespół, ogórkowe czwartki
1
@Emhyr ciezko sie przebic jak Modric i Kross zajmują 2 z 3 miejsc w pomocy
2
@Emhyr czas się przestawić na autobusik i dzida na bombele jak zdrowy
1
@Kgorecki2500 pozbędziemy się Alonso a za Balde będzie wchodził Roberto na lewą
24
@mientusek1407 Özil
1
@supraomnes1 Brazole zawsze to robili więc jakoś bez zdziwienia
0
Wiadomo może kiedy pojawia się na stronie Barcelony komplety wyjazdowe i w jakiej będą cenie?
Oraz z jakimi opłatami poza ceną koszulki trzeba się liczyć w przypadku zamówienia z oficjalnego sklepu Barcelony
5
@Kgorecki2500 Skyline r34
1
Endrick brama 0:1 od 22 min
0
@FCB_dimiC mamy gundo, Cancelo do obskoczenia obu boków obrony by się przydał
6
@cules100pro Arda + Roque i okienko top
2
@GeneralXavi 5+ bramkarz tylko i wyłącznie
4
@BarcaInfo powrót większy niż Messiego
3
@Kengo jest ona o połowę mniejsza od skali głupoty Rafała M.