626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld Lo Celso i Cancelo byłaby bajka
12
Lapcio jakby nie podszczypal to by wybuchł
2
@Herbert pewnie Laporta z deco idą na pizze
1
@KrychaFCB co spella rzucił to jego
1
@Bocheno1 Mocny, ale moim zdaniem downgrade wzgledem poprzedniego sezonu bez benza
0
@DonCarletto Kessie mysle ze by sie dostosowal jakby dostal oferte z Premier League. Ale Ferran to mentalny byk i nikt nie jest w stanie go pokonac
0
Podobno nie chcial wracać do Włoch
0
@speed1 z tym Bale'm to poleciałes mocno
0
@JordiAlbion czy ja wiem, kiedyś młodzi szli w ślady Ronaldinho, Rivaldo teraz w klubie nie ma takiej supergwiazdy z przodu która będzie w zespole głównym kandydatem do złotej piłki. Barcelona dalej jest topem medialnym i gdzie ktoś się wbije w buty tego największego w ataku to z miejsca będzie wymieniany w gronie faworytów do złotego balona. W realu na przykład już jest przesyt takich zawodników bo o zp będzie się bil vini mbappe i pewnie rodrygo
0
@cules100pro ma do tego środki to to robi, nikt mu nie zabroni. Gdyby nasz klub miał takiego prezesa pewnie moglibyśmy się licytować no ale pierw ćwierćmozg Bartek teraz populista Laporta i karuzela się kreci
1
@cules100pro jedyna manita o jakiej mogą pisać
A tak serio to blado wyglądamy w bezpośredniej walce o młode talenty. Żeby taki dzieciak do nas trafił musi mieć klapki na oczach i być zaślepiony miłością do klubu. Tak to na każdym pułapie przegrywamy
0
@azsiezaloguje tak czułem xd
0
@Mazi Chelsea i Real tak przeorali brazylijski rynek że co 2 będzie odchodził za ponad 30 mln
0
@Tomo1989 jakieś inne źródło o tym mówi czy tylko dziennikarz który najczęściej pisze o Barcelonie? Bo jeżeli nie to nie bralbym tego w 100%
2
@Tomo1989 ryż perłowy często jest w Lidlu i biedrze
1
@Essos 173/76 jeszcze z 8 do zrobienia ...
0
@BordowyPtak architekktura/budownictwo/stolarka no i piłeczka a i w TFT lubie pograc
0
@Michal03 bier panie Pedri w premier league
12
Za 15 to niech Ferrana sprzedadzą a Abde niech zostanie
2
Jedyny słuszny wybór
1
@Bartek_VEB Neymar ma lot zaraz po konferencji Verattiego także calma
0
@St0bierrrr masz w poście napisane że 17 lipca
0
@lucca87 Ferran to mentalny byk, nikt nie jest w stanie go pokonać
1
@KrwawiaceoczyVEB mógłby mu Alba ojca wypożyczyć jak już nie gra. Przynajmniej miałby kto chłopaka podwieźć
0
@Reviven pytaj kogoś kto oglądał więcej niż zlepki na YT bo tam nawet ferran wypada dobrze
4
Komentarz usunięty
0
cos za dobrze mu idzie, wiec odpalam streamka
0
@AbelKabel rozumiem ze zartujesz
0
@AbelKabel namów chociaż 1 żeby odszedł xd
1
@Danielos8 po raz kolejny... To nie ta pozycja