626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq zostaniemy z Nico xd
7
@Deviler bycie niskim ma swoje zalety. Ja ich jeszcze nie odkryłem
39
Z jednej strony fajnie a z drugiej zajebiście
5
Jestem ciekaw jak bedzie się prezentował. Na papierze ma to czego potrzebujemy czyli drybling i szybkosc, ale obawiam sie ze gra na mniejszej przestrzeni niz ta ktora miał w ossasunie go zabije
5
@zaky274 marzenie
0
@kuz w takim bagnie ze gnieciemy 10 pkt w lidze epicki potezny mentalny Real
0
@Nihas a jaka jest różnica skąd są pieniądze? To szejkowie w klubach angielskich źli, a miliarderzy właściciele innych już git
1
@Volk kolejna szuka kasy
2
Fati robi najwięcej nie ruszając piłki
1
@WiernyKibicToJa w ciagu zeszłego roku postarzał sie o 4 lata
3
@DonCarletto paka na top 3 ligii
0
@Rust_Cohle tak było nie zmyslam
2
@abram3k dziwnie to logo wyglada na rekawku
0
@lucca87 zakladasz ze sprzedamy Ferrana i Kessiego a w ich miejsce pojawi sie Gundo Cancelo Amrabat Carrasco i Roque. Najprawdopodobniejszy z nich (niestety) to Carrasco
2
@Nieznajomy za mało widowiskowa twarz żeby wspierać
2
@Janas11224 Marketingowo to odda i to mocno, ale czy presja nie będzie za duza? Z mojej strony jako sympatyka widowiskowego footballu zycze mu jak najgorzej i szybkiego zjazdu
1
@thebaanqn dokładnie, według wielu Busi był twarzą wielu większych porazek Barcy w ostatnich latach, a nagle pojawia się szukanie kogos o identycznym profilu, a gwarantuje ze pilkarza z taką wizją na rynku nie ma. Busi miał to czucie boiska jak nikt inny, a to warunki fizyczne sprawiły ze z biegiem lat wypadł z topu
2
@doc moim zdaniem Amrabat by sie sprawdził u nas, potrzeba nam silnego defensywnego ktory bedzie fizycznie nadrabiał za reszte, od wyprowadzania pilki i grania do przodu jest frankie i Pedri. Sofyan jest szybszy i silniejszy od Busiego a to były głowne mankamenty w grze byłego kapitana. Trzymam kciuki za jego przybycie
3
@Meskalina a kogo dokładnie 26+ byś sprowadził, kto ma chociaż podobna jakość do Ikaya i będzie darmowy?
0
@4drian0 mają rozmach
9
@MarcelNJ11 jest tu taki jeden kucharek czy inna Vegeta który udzieli ci kilku kluczowych rad
0
Neymar z pensja na poziomie 25mln brutto w założeniu za udałoby się do zarejestrować. Tak czy nie?
1
@cules100pro jedna z najlepszych 9 w tym momencie na świecie, w swoim prime, gwarantująca dużo bramek, wszystko poza ceną się zgadza i to tylko z tego względu że został rok kontraktu bo 100 mln jest wart.
0
@Kuba_1 nie Laporta to farmazon
2
@P33ck N'Dicka to powinien u nas wylądować zamiast Inigo
9
Wam też główna strona sie popsuła?
0
@Deviler ja dam zielone swiatlo za 2mln zlotych
0
@Peciak ta do Newcastle xd a jest tam jakas 2 druzyna w 3 lidze?
0
@RoberDzik a było już tak dobrze i uciekł z piwnicy
6
Zobaczyłem oficjalnie Ansu Fati i narobilem sobie nadziei