- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1834 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
134
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Safrani
44
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Safrani
18
Uwaga proszę Państwa, proszę Państwa uwaga..... Teraz teraz teraz... Wjechał terminarz... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1834 Culés
0
Piękna pogoda dzisiaj. Przedsmak lata na słońcu 32 stopnie.
0
@Emhyr gdzie taka pogoda
0
@626 Na Lubelszczyźnie
8
@Emhyr Piękna pogoda 17 stopni i cały tydzień po 20, niczego więcej nie wymagam
0
@Medium Ja jestem z tych co lubią ciepłe dni a nawet i upalne. Niby urodzony w Polsce a wolę klimat śródziemnomorski i podzwrotnikowy.
0
@Emhyr U mnie na śląsku dziś 13 stopni i zachmurzenie 100% xD dramat, licze w koncu na upały.
1
@Kondziubarca Czyli najgorsza pogoda jaka może być. Jak patrzę na długoterminową pogodę to nie ma dnia z zachmurzeniem.
0
@Emhyr Zazdroszcze, ja liczę że chociaż za tydzień w weekend będzie pogoda plus 23 ze słońcem bo mam zaplanowany wyjazd w góry i jak znowu mnie pogoda wku**i to będzie hit xD ostatnio za dużo tego było.