La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

18

Za godzinę początek pierwszej sesji meczu
Ronniego O'Sullivana i Marka Selby'ego.


@Hiacynk @student97r @Slazmi @Coutinho007 @Colon @1996messi @NeroTFP @damianex10 @tobiasson92 @Jordi10

konto usunięte

3

@Chakalaka szkoda tylko, że to się ułożyło z meczem.

3

2

3

@Coutinho007 Vamos!
;D

konto usunięte

3

@Chakalaka Cały czas chodzi mi po głowie wynik 5:3 dla Selby'ego po pierwszej sesji, nie wiem czemu. Mam wrażenie, że później Osa odpali. No, ale nie będę miał nic przeciwko jak już w pierwszej odsłonie odskoczy Markowi.

Szkoda, że to się koliduje z meczem, bo jednak Atalanta z PSG również zapowiada się wybornie. Lecę na dwa ekrany, nie ma bata.

5

@Hiacynk
Ja stawiam na remis po pierwszej sesji.
Myślę, że Ronnie zdaje sobie sprawę z tego, że trudniej będzie mu odrobić jakąkolwiek stratę w meczu z Selbym i od razu wrzuci najwyższy bieg.

konto usunięte

4

@Chakalaka Myślę, że Ronnie musi szybko odpalić... Aby Marcowi próbować narzucić swoj styl i tempo. Jak to uczyni , to potem już tylko z górki. Coś podobnego do 2. części meczu z Williamsem.
@Chakalaka @Hiacynk @Coutinho007 @student97r @Colon @osa91 @mekston

konto usunięte

2

@Slazmi Czekamy! @Colon już śpi. :D

konto usunięte

2

@Slazmi, @Hiacynk, @Chakalaka Żeby było różnorodnie, to ja postawię 5:3 dla Ronniego. :D Chociaż faktycznie może nie wejść dobrze w mecz i dopiero potem nadrabiać. Do 17 zwycięstw długa droga.

konto usunięte

2

@Hiacynk To go obudź. Tu sie Panie ważne rzeczy dziać będą... Nie ma sr.... po krzakach xD

konto usunięte

1

@student97r Jak mam obstawiać to dam 6-2 dla Osy...

0

@LucaBrasi Lepszego wydarzenia sportowego w dniu dzisiejszym nie doświadczysz.

0

@student97r odrabianie z Selbym oby nie

2

@Hiacynk @Slazmi @Hiacynk nie, dopiero wrocilem i wlaczylem to i to.

konto usunięte

0

@Colon Siema Colon.

1

@Hiacynk dobry wieczor

konto usunięte

0

@Colon Witaj w klubie "To i To"...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?