- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
18
Za godzinę początek pierwszej sesji meczu
Ronniego O'Sullivana i Marka Selby'ego.
@Hiacynk @student97r @Slazmi @Coutinho007 @Colon @1996messi @NeroTFP @damianex10 @tobiasson92 @Jordi10
3
@Chakalaka szkoda tylko, że to się ułożyło z meczem.
4
@TheGoldenEleven @TheNekro94 @TheMugShot @eXi @levz0r @Kidd @gagass @Janiama @JimMorrisonFCB @Piotr,1985
3
@Chakalaka @VamosRakieta :D
2
@kamilo0066 @macio_944 @Bykunn @Tomo1989 @prokofiew
3
@Coutinho007 Vamos!
;D
3
@Chakalaka Cały czas chodzi mi po głowie wynik 5:3 dla Selby'ego po pierwszej sesji, nie wiem czemu. Mam wrażenie, że później Osa odpali. No, ale nie będę miał nic przeciwko jak już w pierwszej odsłonie odskoczy Markowi.
Szkoda, że to się koliduje z meczem, bo jednak Atalanta z PSG również zapowiada się wybornie. Lecę na dwa ekrany, nie ma bata.
5
@Hiacynk
Ja stawiam na remis po pierwszej sesji.
Myślę, że Ronnie zdaje sobie sprawę z tego, że trudniej będzie mu odrobić jakąkolwiek stratę w meczu z Selbym i od razu wrzuci najwyższy bieg.
4
@Chakalaka Myślę, że Ronnie musi szybko odpalić... Aby Marcowi próbować narzucić swoj styl i tempo. Jak to uczyni , to potem już tylko z górki. Coś podobnego do 2. części meczu z Williamsem.
@Chakalaka @Hiacynk @Coutinho007 @student97r @Colon @osa91 @mekston
2
@Slazmi Czekamy! @Colon już śpi. :D
2
@Slazmi, @Hiacynk, @Chakalaka Żeby było różnorodnie, to ja postawię 5:3 dla Ronniego. :D Chociaż faktycznie może nie wejść dobrze w mecz i dopiero potem nadrabiać. Do 17 zwycięstw długa droga.
2
@Hiacynk To go obudź. Tu sie Panie ważne rzeczy dziać będą... Nie ma sr.... po krzakach xD
1
@student97r Jak mam obstawiać to dam 6-2 dla Osy...
0
@LucaBrasi Lepszego wydarzenia sportowego w dniu dzisiejszym nie doświadczysz.
0
@student97r odrabianie z Selbym oby nie
2
@Hiacynk @Slazmi @Hiacynk nie, dopiero wrocilem i wlaczylem to i to.
0
@Colon Siema Colon.
1
@Hiacynk dobry wieczor
0
@Colon Witaj w klubie "To i To"...