O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Pogoń
  • Barcelonie kibicuję od zawsze od kiedy pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 446
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 103

Komentarze

0

@Cochise Ja regularnie czytam Biblię. A ostatnio Strobel Lee - Dochodzenie w sprawie Stwórcy... ułożył mi parę rzeczy w głowie.

0

@Kluivert_P No to za 8-9 m-cy zacznie się Twój życiowy mecz. Gratki i powodzenia.

1

@Darshan1010 Każdy, kto uważa się za człowieka nie powinien obrażać innych ludzi, a szczególnie w sposób tak brzydki nazywając ich rynsztokiem.

0

@wojtek_debiec4 Punkt 1. to raczej pytanie retoryczne, ale dzięki za odpowiedź. Co do reszty z wyjątkiem Fatiego zgadzam się z Tobą całkowicie.

0

Po wczorajszym meczu, dziś już na spokojnie ...
1. Nie mogę zrozumieć sposobu wyprowadzania piłki prze Matsa, może ktoś nomen omen wyprowadzi mnie z krainy niewiedzy...
2. Nie mogę zrozumieć, a dodatkowo oglądać gry Busquetsa. Albo gra pod publiczkę, nie zawsze udanie, albo kompletnie nieodpowiedzialnie. Nie mogę powiedzieć niektóre zagrania są miłe dla oka, ale z reguły nie dają faktycznych korzyści.
3. Nie mogę zrozumieć powodu dla którego wczoraj prawie cały mecz grał Fati. Jego obecność w większości przypadków była nieporozumieniem. Nie tłumaczy tego ani brak postury, ani młody wiek ( popatrzmy na zachowanie Messiego w porównywalnym wieku). On był wczoraj kompletnie nieprzydatny drużynie.
4. Zadziwia mnie też regres formy de Jonga, ale to na razie mniej istotna kwestia.
Wczorajsze pozytywy...
1. Gol Griezmana po podaniu Messiego.
2. Bardzo fajny występ Firpo (włącznie z żółtkiem za taktyczny faul)
3. Niezłe(niektóre fantastyczne!) interwencje Matsa
4. Stabilność gry Messiego (choć nie strzela)
Reszta (poza wymienionymi w pierwszej części) bez większych za i przeciw

Zobacz wszystkie

12

Nie wiem skąd tyle komentarzy (w tym Redakcji), mówiących o słabym, topornym meczu.
Mecz oglądałem i nie widziałem słabej gry, ani jednych, ani drugich. Obydwie drużyny zagrały swoją piłkę, której są wierne, z małymi modyfikacjami, od ho, ho, ho...
Tak więc ogólnie rzecz biorąc najlepsza defensywa La Ligi (a może i wszystkich lig) kontra najlepsza ofensywa La Ligi ( tu nie można już mieć pewności czy wszystkich lig).
Mecz prawie idealny dla Oblaka, trochę można mieć zastrzeżenia do skuteczności Barcy, ale finalnie wpadło i to bardzo ładnie.
Moim zdaniem Valverde po raz kolejny zagrał fantastycznie taktyczny mecz... pomijam małą wpadkę z Villa, i do tego dokonał bardzo dobrej zmiany Malcoma.
A reszta, na co najmniej mocnym średnim poziomie, oczywiście genialnymi niekiedy zagraniami Leo i przepiękną „wkrętką” Luisa.
Więcej optymizmu i zauważania pozytywów proszę.

10

Z ocen wynika, że Fati zagrał tak samo jak Messi. Czy być może nie zauważyłem, że strzelił bramkę i zanotował kilka kluczowych podań ? Miejmy litość nad sobą i innymi. Ale wygląda na to, że jego 24 min. to to samo co Messiego czy de Jonga 90 (pomimo ich również nie najlepszego występu)!!! No i zdecydowanie lepszy On (czyli Fati) był od pozostałej cześci drużyny. Oj chyba ktoś inny mecz oglądał. Dla mnie 2 względnie 3 za młodość i brak doświadczenia. Poza 5 dla Messiego oraz 4 dla Lengleta i ew. Vidala i Melo, no może jeszcze dla de Jonga, reszta między 1 a 3.

9

8

Jeżeli takie oceny wystawia się za zwycięstwo z wiceliderem La Liga (średnia 6,45),a za mecz z identycznym rezultatem z Espaniolem 6,54 i za wymęczony remis z Vila aż 5,2 to coś tu jest nie halo. Drużyna zagrała wspaniale taktycznie. Boczni obrońcy nie mogą przy Atletico grać zbyt odważnie. Środek pola zdominowany przez Barcę. Pod bramka Oblaka często się kotłowało... choć oddaję honor... strzały były raczej łatwe do obrony ( z wyjątkiem 1-2). Bardzo dobra zmiana Malcoma. Czego jeszcze potrzeba, aby nasycić co poniektórych??? Manity z Atletico na Wanda!!!
Więcej optymizmu i pozytywnego patrzenia na zawodników... to się po prostu opłaca. Na malkontenctwie daleko się nie zajedzie. Pozdrawiam szczególnie optymistów.
PS
Proszę Redakcję, aby obejrzała dowolny mecz polskiej ligi i wystawiła oceny. Moim zdaniem, przy ocenach Barcy z Atletico powiny zawierać się w przedziale -1 do 0,5. Pozdrawiam

6

Zbyt surowe oceny. Mecz taktycznie na 10. Presing na min. 9. a oceny zawodników na poziomie 5-7. Co musiałoby się stać na wyjeździe z b. dobrym przeciwnikiem grającym piłką (sic!) aby otrzymać min 8. Proponuje więcej optymizmu.