totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Awtameok_Klana
No i wszyscy widzieli tę wizję Koemana.
Absolutnie nietrafiona pod Barcę ani inny duży klub.
Ps. Niech RK obejmie jakaś drużynę młodzieżowa skoro jedynie w tym się spełnia.
I ostatnia sprawa: niech już redaktorzy strony nie cytują jego wypowiedzi o Barcy, bo aż nieprzyjemnie się czyta te ciągle żale i szukanie winnych wszydzie dookoła tylko nie w sobie.
Mega zniszczył swój wizerunek na tej przygodzie trenerskiej w Katalonii :-(
1
@OnlyCules
On nie składa ofert.
On bierze kogo chce :-)
0
@Fabiano93
Na żywo to w Las Vegas :-)))
0
@JarekS
Możemy się różnić bo to zasady dyskusji.
Ty patrzysz najbardziej pod kątem rozwoju młodzieżowców i to rozumiem że cenisz Koemana.
Ja patrzę na całość, grę drużyny, osiągnięte wyniki, rozwoju zawodników ale wszystkich nie tylko młodych a także na wrażenie estetyczne jakie wywierała jego praca, również atmosferę która wprowadal a bardziej psuł na swoich konferencjach, wyciekach do agenta i ogólnie swoim nastawieniem " jest jak jest".
Także tym swoim trwaniem w poczuciu że robi wszystko idealnie gdzie każdy poza nim wiedział że jest tragedia w jego pracy.
I nie ma to wpływu że jest legendą tego klubu co też Ci przyznam ale jako piłkarz, bo jako trener był fatalny.
Moim zdaniem najgorszy w XX wieku w tym klubie.
A to, że jest cenionym w Barcelonie nawet pomimo fatalnej przygody w roli trenera to dlatego że ludzie pamiętają i dalej będą pamiętać go jako legendarnego piłkarza.
To się nie wyklucza.
Tylko proszę Cię, nie zaklamujmy rzeczywistości i nie róbmy z niego niewiadomo jakiego specjalisty w swoim fachu bo życie wszędzie weryfikuje jego warsztat przynajmniej klubowy bo jako trener reprezentacyjny na razie ani nic nie wygrał ani jeszcze nie przegrał.
Takie fakty.
1
@JarekS
Rozumiem stanowisko, ale chyba przeceniasz obecna kadrę realu bo tyle ile oni wygrali w tak beznadziejnym stylu i na farcie to też trzeba widzieć.
My się budujemy ale jakość już jest tylko trzeba to zgrać i ekzekwowac na boisku i tu rola Xaviego.
Także dla mnie nie ma faworyta w tym sezonie a nawet wyżej postawie Barcę po wzmocnieniach kadry.
To już nie jest drużyna beznadziejnego Koemana, frustrującego wszystkich dookoła swoim nastawieniem.
Tylko jeszcze trzeba obronę wzmocnić czyli głównie PO i LO.
No i szkoda że odpuścili tak łatwo Koulibally'ego :-(
0
@JarekS
Widzę że podobnie jak rok temu podchodzisz bardzo pesymistycznie co do next sezon.
Wtedy też prognozowałes sezon przejściowy i walkę o miejsca w okolicach 4.
Ale tak nie było i być nie mogło w takiej drużynie.
W tym roku też nie ma co rozkładać rąk przed sezonem tylko walczyć od początku do końca i o wszystko.
Cenie twoje opinie na wiele tematów ale tutaj podchodzisz zbyt zachowawczo moim zdaniem.
Więcej wiary!
0
@HypeR
Też, ale ja mówiłem o innym plusie który też jest miły :-)
1
@Jon_Snow
Zrozumiałeś o czym mowa, bo widocznie wcale :-)
1
@Pawel13sz
Roman ze Złotoryja ....
3
Plusem tego transferu Lewego do Barcy jest to, że chwilowo mniej madryckich podszywek na tej stronie!
Bólodupią na notatniku :-))))
21
Powodzi się, to i bebzon rośnie, a co :-))
7
I mówi to trener klubu, który wykupuje nie tylko piłkarzy w Niemczech ale nawet trenerów :-)))
"Jedyny zespół, który zgarnia wszystkie gwiazdy z drużyn swoich przeciwników, aby wygrać ligę niemiecką, jest to dziwne i szalone."
2
Taka luźna rozkminka.
Jak z Munich przyszli po Coutinho to Barca była klubem ok, teraz inna narracja: " klub bez kasy", "klub bankrut" etc.
Jeszcze im Barca poszła na rękę rezygnując z obowiązkowego wykupu brazylijczyka, a nie trzeba było być takim miłym.
No ale przecież Baja Mińsien ma ten swój słynny gen Mia San Mia.
Słynne Fc Hollywood :-)
Ps. Barca za jakiś czas ogarnie swoje problemy i dalej będzie na topie. Niemcy natomiast zawsze będą klubem półkę niżej.
Fakty nie opinie.
0
@PatrychoO
Daj spokój, on dawał Złota Piłkę Jorginho :-))))
0
@UsmanBembele
Myślę że jesteś w sporym błędzie.
Ogromną przewagą Xaviego jest to że wygrał wszystkie możliwe trofea jako piłkarz a tej wiedzy Nagelsnann będąc trenerem czyli teoretykiem zachowania i przeżywania meczu na boisku nie posiada. Nie wie jak to jest gdy za kilka minut zdobędziesz puchar LM albo złoto mistrzostw świata lub Europy.
A Xavi zna to uczucie i może przekazać to swoim graczom bazując na swoim doświadczeniu :-)
Również jako trener Xavi wygrywał w miejscu w którym pracował.
Więc jaka wg Ciebie przewagę ma Julian nad Xavim?
Na razie zdobył 1 mistrza w swojej karierze i to tyle, Xavi ma już ich kilka.
0
@Rabona_1
Umtiti
0
@Barca1922
O proszę, następny wykładowca ekonomii na uczelni La Rambla :-)
Powiedz mądralo jakie to zasady ekonomii masz na myśli pouczając kolegę wyżej?
Bo jak dla mnie to chodzi tylko o to czy klub zmieści się ffp czy nie.
1
@Barca1922
Hahaha
To raczej ty się zapoznaj, a nie pouczasz kolege :-)))
Jak zwiększysz przychody poprzez nowe kontrakty spons. + sprzedaż aktywów + niechcianych graczy to wzrośnie ci limit na płacenie kwot kontraktów.
1
Ciekawe..
0
@marcin62
Wystarczy że będzie dostawał po max 10 minut w meczu i sam zechce odejść w połowie sezonu.
1
Agent FDJ to Ali Dursun i już mamy "zerwane więzi" z klubem.
A jego graczem jest też nasz "duński Ronaldo" więc zapowiadaja się kolejne ciężary z odejściem na horyzoncie :-(
0
@Ojciec5tkidzieci
Do Jordana
0
@tbas
Bolt akurat biega mało, tylko szybko, taka specyfika sprinterów :-)
Niech ultramaratończyka zatrudnią :-)))
0
@Yoshi94
Nie brnij, już się wystarczająco skompromitowałeś :-)
Pisałem o przyszłości bez określania daty, tak samo jak koles w swoim komentarzu o potencjalnym transferze i prowizjach.
0
@Yoshi94
Hahaha,
Gdybyś wiedzial ,że nowy trener już został wybrany to byś nie pisał swego błyskotliwego komentarza, geniuszu :-))))
https://www.google.com/amp/s/www.polsatsport.pl/wiadomosc-amp/2022-04-06/ronald-koeman-ponownie-zostanie-trenerem-reprezentacji-holandii/?espv=1
0
@cat_r37
1. Po co FDJ ma podpisywać nowy jak juz ma świetny?
2. Dostanie 30 baniek brutto przez kolejne 3 lata, wątpię czy w MU tyle zgarnie.
3. Może siedzieć na ławce a kasa i tak wpadnie.
4. Ziomuś Ronald Koeman i tak powoła go do reprezentacji.
Jak widzisz FDJ nie ma potrzeby zmian więc te twoje prowizje dla agenta też są wirtualne.
0
@Greenalley
Daj spokój.
On nie zna różnicy w pojeciach przychód i zysk :-)))))
0
@4Fabregas4
Nie marudź, przecież dał jeszcze niestrzelonego karnego przeciw Polsce :-)
Nie wymagamy zbyt dużo od niego....
0
@siara10
Klub to nie bank i nie jest od zarabiania pieniędzy, tylko od wygrywania.
Sukcesy kosztują.
0
@Gaz
I pomyśleć, że klub wydał na takie coś 145 mln i dorzucił jeszcze 5x kilkanaście milionów pensji
Tragedia....