O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1427
  • Liczba komentarzy 345
  • Polecenia 276

Komentarze

3

@mateusz1989VeB tymbarku*
Nie.

0

@Ying Hahah :D po Mourinho padaka i równia pochyła, Real grając padake wygrywa 5 lig mistrzów w tym czasie hahahaha:DD tak btw Mourinho grał z kontry, z dwoma DM zazwyczaj. Jak oglądasz skróty na YT to możesz tego nie widzieć. Ancelotti mega zwiększył nacisk na pressing na połowie rywala ale komu ja to mówię :D klapki na oczach mam i nie widzę padaki XD

0

@Emhyr sorry ale 12-6 w okazjach bramkowych i 9-3 w strzałach. Do tego ja lubię coś więcej niż puchar króla raz na 3 lata.

0

@Stagiryta to co zrobił Real to zupełnie coś innego. Doinformuj się chłopie a nie peplaj bzdury. Twój kolega łatwo Cię mógł usadzić bo mu się wystawiłeś.

0

@Emhyr syfem :D rozumiem że najpiękniej grali wierni dna chłopaki setiena, koemana.. :D

Zobacz wszystkie

11

@socha jakbyś wyrwał tyle razy w banie co ten gość na wszystkich sparingach i pojedynkach to Ty nie pisać takich debilnych komentarzy.

11

@lukas10 twitter.com/TurnTheLightOn_/status/1320393637059022851
Wtedy też trzeba było walczyć o swoje?

9

@Huck oni zawsze na farcie. Fartownie 3 ligi mistrzów z rzędu, teraz fart półfinał. Tylko Barcelona pechowo w lidze Europy się znalazła bo dostała trójkę od Benfici.

8

@Jordi10 hahaha "zły Casemiro, odpycha sędziego, czerwień dla niego" poza tym ja widzę jak to sędzia go odpycha. Moriba drze jape -"podoba mi się ten młodzian!!" xD lekko trąci hipokryzją.

8

@Kengo Świetny żart, babcia klozetowa stwierdziłaby że zesra się ze śmiechu.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?