0

@FCB24
Zapomnij, nie jest zabojadem i nie ma za sobą prasy z Madrytu.
Karty już rozdane.

0

@Kimirionum
Wybacz, mam odmienne zdanie.
Salaha przerosły chęci i brak opanowania ale to mu się zdarza od lat.

1

@Deviler
Powiedz to Kariusowi :-)

3

@Sysia11
Barca przegrała ze Steula Bakareszt i AC Milan.

0

Swoją droga wiedziałem, że Sadio Mane jest przereklamowany ale, że jest aż tak słaby to się nie spodziewałem :-(
I niby Bayern bardzo chce go u siebie?
Chyba jednak przestanie po tym meczu.

0

@Kondziubarca
Haha
Już nieaktualne:-)

1

Typowy Real, padlina na boisku i jakiś przypadkowy babol wpadnie do siatki.
Liverpool za to marnuje jak nie on i masa błędów, jak juniorzy.
Piłka to nieobliczalny sport :-)

0

@Kinginiesta
I ten przepis został potem zmieniony i teraz na ile kasuje spalonego.

1

@bari_94
On to by nawet Varu nie sprawdzał.
Autorytet żaden w przypadku tego pana.

0

@Oskar00
Już nie kasuje, po zmianach które wprowadzono po ostatnich Ligi Narodów gdzie w finale była taka akcja w meczu Hiszpanii.

1

@Mathoue
W chwili gdy Valverde dotykał piłki Benzema był na spalonym i ten moment został odgwizdany, nie obcierają od kolana Fabinho.

0

@PiotrR
Na Śląskim to niech wcześniej porządne lampy zamontują ;-)

12

Ludovic "Pan Piłkarz".
Klasa na boisku i poza nim.

0

@VegetaPolska
Jakie to szczęście, że kibice prześcieradeł aż tak martwią się o Barce jak Ty.
I dają takie pro-tipy.
Podsyłają je proszę Laporcie, bo ma się od kogo uczyć zarządzania klubem.
Szacuneczek typku za twoje dobre białe serduszko.....

0

@Magicc89PL
Eintracht to jednorazowy wyskok.
Nie, sport to nie jest miejsce gdzie najważniejsza jest zdrowa sytuacja finansowa.
Kluby to nie banki, tu liczy się zwyciężanie i to wiąże się z kosztami.
Chcesz wygrywać musisz płacić, proste jak j....e.

0

@Magicc89PL
Takim wzorem, że niemieckie kluby nie mają kapitału żeby konkurować z największymi klubami Europy o najlepszych zawodników.
Dalej będą klubami drugiej kategorii, którym przytrafi się co jakiś czas zwyciężyć LM i to w zasadzie tylko Bayernowi bo pozostałe kluby nie mają już na to szans.
Dziś będą dominowac kluby o globalnej marce sportowej, z bardzo rozbudowanym marketingiem i to tylko z rynków z bardzo silnym wsparciem medialnym i finansowym właścicieli.
Czyli na dziś kluby Premier League.

2

@Mik123us
Zawsze możesz przerzucić się na kibicowanie realowi albo tym 2 klubom.
Nie będziesz wtedy tak narzekał bo ktoś wydymał real :-))))

0

@AmigoBlancos
Dosyć słusznie :-)

0

@AmigoBlancos
Rozumiemy, że powolujesz się na historię jako argumenty (bo innych nie ma) ale Mbappe patrzy na przyszłość a nie na przeszłość i w PSG ma dokładnie to co trzeba aby zdobywać to samo co w Realu.
Nawet może więcej.
Dostaje pełnię władzy w drużynie, obsesyjne dążenie szefów do wygrania wszystkiego,
możliwości finansowe klubu aby zapewnić mu najlepszych partnerów, cały kraj za sobą za ten ruch z pozostaniem w PSG.
Nie ma nawet konkurencji we Francji aby przegrać z inną drużyna 18 pkt sezon ligowy jak Real z Barceloną.
Więc patrząc realnie na dziś, nie wybrał wcale gorzej a czy wogóle gorzej na przyszłość to jeszcze pokaże czas.
No i ma spokój od tej idiotycznej hiszpańskiej prasy a do tego jeszcze kilkaset mln€.
Każdy po zastanowieniu dokonałby takiego wyboru, oczywiście poza hala dzieciakami ofc :-)

0

@AmigoBlancos
No jesteś i za to Cię ostro zmieszali z błotem na tamtej szczujni aka notatnik :-)

1

@Endek1918
Po pierwsze nie stracili tylko nie zyskali - jako La Liga kosztem Ligue 1.
Po drugie - dziwnie jakoś w ubiegłym roku nie poszedł na rękę Barcelonie aby powiększyć limit plac i pozwolić klubowi zatrzymać Messiego.
Robiąc to, La Liga i Barca nie straciła by tyle na zainteresowaniu kibiców i przychodach klubu.
Bardzo czytelnie widać komu kibicuje Tebas będąc prezesem całej ligi.

0

@Endek1918
Nie wiem czemu ktoś się sapie o to komu i w jakiej ilości i za co chce przekazywać swoje pieniądze.
Jeśli wszystko gra w księgach finansowych klubu PSG czy też City, Chelsea etc. to niech się wszyscy których nie są to pieniądze odczepia o tych klubów i zajmą swoimi sprawami.
Bo dziwnie jakoś Tebas wchodzi w sprawy które go nie dotyczą a jednocześnie nie widzę aby prezesi Premier League, Serie A, Ligue 1 czy Bundes komentowali finanse i zarządzanie nimi w klubach Primera.
Trochę mniej wsadzania nosa w nie swoje sprawy panie Tebas, bym poprosił.

0

@Sandman21
Mają 13 i niech tak zostanie :-)

1

@AmigoBlancos
Jest beka ale nie tylko z ciebie.
Jakoś to przeżyjesz :-)

0

@Miczek1
U szejka :-)

0

@Hubsao
Jeśli zostanie to sprawdza się słowa szejka że Mbappe "nie odejdzie ani za darmo ani za pieniadze".
A tak prześcieradła się nabijały z tych słów.
Marca już okładki dawała z Mbappe w składzie.
Więc jednak większą beka z kibiców, Pereza, Pedrelola i Realu, że tak się przez 5 lat płaszczył najpierw przed szejkiem, żeby go nie urazić a później przed Kylianem a na koniec zostaja koncertowo olani.
Więc beka z madryciakow i to taka na lata :-)

0

Powinni w Barcelonie zatrudnić Marinę Granovskayą z Chelsea, to by się może wreszcie nauczyli jak drogo sprzedawać i prowadzić negocjacje kontraktowe.

0

@Yoshi94
Nie rozmawiamy o jego rozwoju tylko o wpływie i metodyce treningów u Kumana na kontuzje i o zmianie sposobu treningów u Xaviego co spowodowało zmniejszenie kontuzji u graczy.
Dla mnie sytuacja jest jasna: amatorskie treningi Kumana powodowały wieksza liczbę kontuzji niż obecnie.
Tyle i aż tyle.

0

@Yoshi94
Wiem, ale grać cały sezon od deski do deski jak u Koemana a 18 latka to nie jest dobre dla młodego.
Został przeciążony i kwestia czasu było złapanie kontuzji.

1

Może w Espanyolu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?