totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
Ok, podpiąłem cię pod ten trend który tu się obecnie wylewa.
Depay super, najlepszy strzelec :-)
Jeśli czujesz się urażony to sorki.
0
@Herato
Z karnych 4 bramki z 12 to 1/3 czyli z gry całe goonwo strzelił.
A lwem to jedyne co on ma wspólnego to dziara na plecach.
To jest zwykly placek nie snajper :-)))
0
@Rust_Cohle
Kto? A w ch.. tu takich płaczków znajdziesz, wystarczy poczytać LR.
Pewnie płaczą bo ma fajowe tatuaże :-))))
0
@Rust_Cohle
Depay najlepszym strzelcem w Barcy?
Hahaha, dobre.
Sprawdź sobie cyferki i przestań płakać że pozbywamy się nieskutecznego gracza który nie sprawdza się w wielkich klubach.
LL 21/22:
Depay - 28 meczy, 12 bramek, gol co 154 minuty, strzela lub niestrzela też karne :-)
Aubamayang - 18 meczy, 11 bramek, gol co 100 minut.
Wyraźnie widać kto był skuteczniejszym/najlepszym strzelcem.
0
@lukkobe
Powiem Ci, że to jest bardzo duży obrót jak na 1 dzień. Zakladajac, że zakup w przeliczeniu na 1 paragon wynosi np. 200 euro to jest to 2000 dokonanych sprzedaży.
Dodajmy do tego, że ten dzień meczowy trwał np 5h to daje cyfrę np. 400 paragonów na 1h.
A to już pokazuje, że w sklepie było gorąco.
Przyjmując, że statystyczny paragon wyniósł mniej średnia liczba dokonanych sprzedaży czyli obsłużonych klientów rośnie.
Tak można sobie zobrazować czy podawany obrót to dużo czy mało.
A wynik finansowy to już inna sprawa i tylko klub wie jak to dokładnie wychodzi w cyferkach excela.
Ps.
No i jeszcze 400k to wszystko dane sprzed meczu a jaki był obrót po meczu to już nie podali ale z pewnością kwota wzrosła.
4
@Janas11224
Nie nooo....
Umtiti w skali darmozjadów to jednak mniejszy pasożyt niż Brejtłajt.
Chłop coś tam jednak pograł przez pierwsze 2 sezony i to na światowym poziomie.
W odróżnieniu od naszego Nazario, Samu nie domaga się kasy do końca kontraktu i coś tam nawet próbuje wyrzeźbić z odejściem.
Słabo to idzie ale przynajmniej widać checi. Niestety zdrowie trochę utrudnia przez te słynne szamańskie leczenie...
0
@messi564
W parku :-)))
0
@matirix20
Win10
Poszukaj:
Ustawienia, prywatność, i tam są mikrofon i kamera.
Sprawdź dana aplikacje czy ma tam odznaczone że dajesz dostęp.
Nie gwarantuje, że zadziała ale czasami to rozwiązuje problem z brakiem dźwięku lub obrazu w niektórych aplikacjach.
Ja używałem Bandicam i wszystko było git.
0
@matirix20
Udzieliłeś dostępu do kamery temu programowi w ustawieniach systemu Windows?
0
@Greenalley
Tak, ale gołej pensji a ja piszę o zysku na bonusach które mogą być zaoszczędzone.
I jak wypłacasz kasę i zrywasz kontrakt to jaki niby masz limit plac na niego jak nie ma gracza?
Masz tylko koszt odszkodowania a to inna sprawa.
2
Nie jestem pewien ale być może chodzi o to, że sprzedaż praw tv dotyczy jasno i klarownie działalności sportowej klubu i ma wpływ na finansowanie a takie Barca Studios to jest jednak oddzielny twór który jest co prawda własnością klubu ale jego istnienie nie ma powiązania z działaniem klubu w sensie sportowym.
Inne kluby nie mają takich spółek celowych do tworzenia treści audiowizualnych więc nie mają czego wliczać do przychodów a chyba o to chodzi Tebasowi.
La Liga chyba uwzględnia w wyliczaniu limitow tylko to co wpływa lub generuje zyski z działalności sportowej klubu.
Przykładowo: jeśli Barca Studios będzie realizowała np. koncerty muzyczne i sprzedawała dostęp do nich to chyba zyski z tego nie wliczają się w wyliczanie przychodów dla sekcji sportowej.
BS to jakby oddzielna spółka, ma swój biznesplan, przychody i koszty i pomimo powiązania z klubem traktowana jest inaczej.
Obawiam się, że Barca Licencing Management i jej sprzedaż może być potraktowana podobnie czyli nie uwzgledniana.
Albo zaksięguje kasę za BS ale już w nowym roku finansowym i stąd odrzucenie przez Tebasa.
Niemniej przydałoby się szerzej wyjaśnić ten temat bo za dużo w tym niejasności.
0
@Deeespacito
Możesz powylaczac działanie wybranych aplikacji w tle i wydluzysz działanie baterii :-)
0
@Herato
Prezentacje w Barcelonie
Ibra ok 60k
Neymar ok 55k
Ronaldinho ok 25k
3
@Sortello
Plusami są:
- zwolnienie limitu płacowego o kwotę pensji Brajtlajta
- zwolnienie miejsca w kadrze i numeru dla innego zawodnika
- poza podstawowymi gwarantowanymi płatnościami wynikającymi z kontraktu klub nie będzie musiał płacić ewentualnych premii za osiągnięcia klubu lub indywidualne zawodnika, typu: premia za mistrzostwo, premia za puchar króla, awans do rundy grupowej lub dalej w lidze mistrzów, czy też bonusy za ilość meczów rozegranych przez zawodnija, ilość minut na boisku, ilość goli lub asyst.
Nie wiadomo także czy nie ma wpisanego w kontrakt jakiegoś bonusu lojalnościowego za dogranie kontraktu do końca bo to byłby już całkowity dramat.
Jak to wszystko uwzględniać to lepiej wyjdzie zapłacić podstawowe kwoty kontraktowe niż trzymać zawodnika, który nie gra lub gra bardzo mało a będzie miał udział w bonusach wyplacanych graczom w przypadku ewentualnych sukcesów klubu.
Tak to mniej więcej wygląda.
1
@tristan87
A piętam takich co wychwalali tu Brajtlajta, że tak się stara, kocha Barcę i wogole zawodnik TOP...
Czas jednak wszystko weryfikuje :-)
1
@Jakchcesz
Jakie niższe wynagrodzenie miał w Lyonie?
Co za brednie, nie da się tego czytać...
Masz tu wszystkie zarobki Depaya z każdego klubu i nie powtarzaj dalej bzdur.
Specjalistyczny portal z płacami sportowców.
https://www.capology.com/player/memphis-depay-34378/profile/
Lyon 5 mln € brutto/rok
Barca 10 mln € brutto/rok
0
@BoreekxD
Brutto.
Realnie musisz odjąć ca 50%
2
Omajgad...
Koleś chce kasy za resztę kontraktu i zgodzi się odejść?
Giga błędem było, że został tutaj kupiony, ale jesli klub na to pójdzie to Lapek i Alemany calkowicie się skompromitują, zdobywając puchar frajerów stulecia.
Ps. Niech mu płacą te kasę ale niech kibluje 2 lata na kontrakcie bez powąchania murawy i szatni.
Bez rejestracji do żadnych rozgrywek, gwiazdor z bąblem w nosie i umiejętnościami B-klasy
0
@LatajacyHolender
Widzę, że turbo odklejka dalej trwa.
Bez odbioru.
0
@LatajacyHolender
No dramat z Tobą...
Zobacz jakie ty artykuły wysyłasz?
Pisane przez dziennikarzy-studentow, kopiujących z innych stron bez weryfikowania informacji i porównujesz do specjalistycznego serwisu :-)
Jeszcze z Pudełka powklejaj bo dla Ciebie to też będzie dobre źródło :-)))
Natomiast co do holendrów to informuje bo widocznie jesteś tak ograniczony i nie ogarniasz: oceniam i poddaje krytyce tylko tych holendrów lub graczy innych narodowości, którzy na to zasługują bo są żenująco ciency.
A że dokladnie taki był Koeman i Depay (na szczęście juz nie długo), czy też nie kupiony Wijnaldum na wspomnienie o których dostajesz piany i masz mokre majty.
I to jest naprawdę twój problem.
Nie potrafisz przyznać, że są ciency jak sik pająka i się sapiesz gdy ktoś coś o nich napisze.
Jeżeli masz aż taki problem z głową i właściwą ocena to byś chociaż nie kompromitował tymi zachwytami nad nieudacznikami.
Zachowujesz się jak fanboje Ronaldo którzy zawsze muszą wrzucic swoje trzy grosze gdy ktoś coś powie o Messim i na siłę chcą udowadniać że Ceer jest goatem.
Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tobą a nimi.
Żałosne to jest.
Ps. Zdaje się FDJ jeszcze jest Holendrem a o nim mam niezłe zdanie więc twoja teza o moim nielubieniu holendrów jest wnioskiem z dupy.
Jak większość zresztą:-)))
0
@Hrzan, @BrainSleep , @jacobFCB , @MesQueUnClub_87
Tutaj full wersja :-)
0
@ObiektywnyKibic121
Ci którzy chociaż odrobinę powąchali prawdziwej piłki tak nie powiedzą :-)
0
@LatajacyHolender
1. Naucz się wklejać linki.
2. Rozwijaj się bo Ty ciągle o jednym: że by dostał więcej.
Ale nie masz tego nigdzie na 100% tylko wklejasz artykuły prasy.
Pokaż kontrakt z jakiegokolwiek klubu z większą kasa niż od Barcy, podpisany przez taki klub z miejscem czekajacym na podpis Depaya.
Ale dla Ciebie, Dipej to crack bo wymiatał w Lyonie :-)
Nie ważne, ze jest za cienki na większe kluby, ale wymiatał w Lyonie więc jest super.
A tu niestety w Barcy zonk: posadzili go na ławie wszyscy, i ten slaby Torres, i nawet juniorzy jak Abde, o Fatim nie wspominajac :-)))
I proszę Cię, do Auby i Lewego go nie porównuj bo Dipej jest pewnie że 2 półki niżej...
Ps. Pytanie do Ciebie:
Co ty masz z tym dotykiem, że ciągle o tym wspominasz?
Zostałeś skrzywdzony? Tata Cię dziwnie trzymał na kolanach, albo jakiś wujek?
Bo w psychologii to oznaka złych wspomnień które musiałeś przeżyć.
Udaj się do jakiegoś specjalisty żeby jakoś ci pomogli, serio :-)))
0
@LatajacyHolender
Ty wogole masz chociaż, ze 2 szare komórki czy nawet tyle nie posiadasz?
Napisałem że Depay miał 4, dostał 10 i dodałem że brutto.
Wiedządz że w Katalonii podatki to 50 % to wychodzi 5 baniek nettowiec gdzie kłamie nieuku maksymalny?
Jeszcze miał dodatkowe bonusy w kontrakcie.
A co tego że gdzieś mógł coś dostać to możesz sobie dalej wierzyć pismaków z tyłka.
Podobno Wieczysta dawała mu 15 baniek, tylko Ronald z Bartkiem obiecali mu więcej przy renowacji kontraktu.... ale to tak samo prawdopodobne jak to, że Wijnaldum tutaj by wymiatał bo to też kozak twoim zdaniem.
Na szczęście tutaj nie trafił bo byłby takim samym gwiazdorem jak Dipej.
Reszty twojego spazmu nie ma co komentować bo jesteś odpornym na wiedzę inteligentem, ubogim w pracujące komórki mózgowe.
Nara fanboju Depaya i Ronalda.
Masz linka fanboju:
https://capology.com/soccer/player/memphis-depay-34378/salary-profile/
0
@LatajacyHolender
Jaki niższy kontrakt?
W OL zarabia 4 mln €, tu dostaje 10 plus bonusy, kwoty brutto.
Gra cały sezon strzela 13 goli, nie strzela nawet karnych.
Przychodzi Auba gra 17 męczy, strzela 11 bramek, gra z parafianami jak Depay.
Przychodzi słaby Torres, więcej marnuje niż trafia ale sądza wielkiego Depaya na ławce.
Wniosek? Depay to parafian i skończ ściemniać.
0
@LatajacyHolender
Rozumiem, że jesteś w rozpaczy i znowu Ci gorzej ale... gdzie cokolwiek napisałem o jakimś Torresie?
Ten twój najlepszy strzelec to który jest do gry? Szosty, siódmy?
Ps. Przypomnij sobie jak Ci mówiłem zanim przyszedł Dipej że jego przyjscie będzie porażką bo jest za cienki na wielkie kluby :-)))
Plułes się, że jest super a wyszło, że znasz się zero.
Tak samo było z Koemanem.
Ale nie, nie przypomnisz sobie, zaślepieńcu holenderski :-))))
0
@Matix90
Ma kontrakt i ok.
Dla mnie to on może nawet trawnik kosić na CN.
A jak chce grać to już usłyszał, że ma na to marne szanse, co w sumie nie dziwi bo jest cieniakiem, który odbił się od kolejnego z wielkich klubów :-)
Fakty nie opinie.
1
@Pawci023x
Na androida apka Vanced i YT leci w małym oknie, lub tle a ty scrolujesz strony www.
Ps. Na IOS Vanced nie działa.
0
@Janas11224
Spokojnie, jak gracze nie będą chcieli odejść to im zapłacą za zerwanie kontraktu i będzie z głowy.
Efekt sportowy czy są czy ich nie ma taki sam, ale finansowo dla klubu jeszcze lepiej bo przynajmniej zwolni się limit płacowy w ffp.
Raz lepiej zapłacić i zapomnieć niż bujać się jeszcze kilka lat z problemem.
1
@LatajacyHolender
Może odejść "za darmo" ale wcześniej niech zwróci to co otrzymał za podpisanie kontraktu. Gadanie, że przyszedł za darmo to bajki dla naiwnych.