totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yoshi94
Po takiej orce jaka miał u Koemana nikt by nie wytrzymał.
A dostał jeszcze mecze na ME u Luisa w repce.
U Xaviego jechał już na oparach i musiał paść.
0
@Marcelinho99
Jao Felix też wymiatał w Portugalii a w LaLiga pokazuje że nie jest warty 1/2 zapłaconej za niego kasy.
Zalecam ostrożność z tym hurraoptymizmem w kupowaniu gwiazd z ligi portugalskiej jako pewniakow na 100% po przyjściu do ligi hiszpańskiej.
Przypomina mi się przypadek Quaresmy, gdzie miał być supergwiazda a był superflopem.
2
Sprzedać Dipeja, kupić Raphinie.
Popieram :-)
3
@masa11
A wiesz że za występowanie kontuzji w dużej mierze ma rodzaj ćwiczeń, intensywność i plan treningu?
Za to odpowiadał Koeman więc pośrednio miał wpływ na ilość kontuzji w drużynie.
Przyszedł Xavi, zmienił trening, zmienił fizjoterapeutów i nie ma kontuzji w drużynie.
Nie widzisz związku w ilości kontuzji u Koemana przez 1,5 roku? Ja widzę.
Nawet Pedriego zajechał.
0
@Bobo25
Patrz na problem całościowo a nie tylko na wybrany przez siebie fragment tematyki bo masz przez to zniekształcony obraz sytuacji.
Ale dla jasności problem jest wielowątkowy i w każdym obszarze są niedociągnięcia i aspekty do poprawy.
Nie lubię bicia jak w bęben tylko jednego pomijając innych którzy często też przyczyniają się do fatalnego obrazu futbolowych organizacji, rozgrywek pomiędzy prezesami i nagonki jednech na innych.
Jak rozliczamy kogoś to róbmy to kompleksowo czyli wszystkich a nie tylko ceferina bo akurat na niego jest jazda a na innych pajaców patrzymy przez palce.
Tyle w temacie.
0
@Bobo25
Taaaa, widzę że indoktrynacja pro-superliga ostro weszła :-)
Przypominam Ci, że ten sam Perez/real przez lata ostro lobbował za swoimi interesikami w uefie i ml korzystał na tym znakomicie przez lata.
Teraz jak wszedł var + inne sprawy nie na rękę madryciarzom bo zegarki dla sędziów w torebkach realu przed meczami nie wystarczają i już jest pisk i tupanie nóżkami na uefe jaka to ona zła.
No i projekciki z dupy o superlidze wjeżdżają aby naciskać na uefe aby znowu mieć specjalne wpływy.
No i oczywiście pomocna narracja z zaprzyjaźnionej Mareczki i Asika na temat złej Uefy a stado nieogarów to łyknelo jak stado pelikanów.
Podsumowując:
FIFA jest od lat siedliskiem korupcji do szpiku kości, udokumentowanych podchodów pod delegatów z jakichś pseudo federacji sprzedających mistrzostwa świata za kasę i podarki ale trzeba napi....alać w UEFĘ bo udupia pomysły starego dwulicowego krętacza Pereza.
Logika pelikanów i pożytecznych idiotów którzy nawet nie wiedzą, że są rozgrywania jak dzieci.
0
Hej tam Lyon..
Musisz!
0
@Bobo25
To lepiej patrz na minę Gianiego Infantino (FIFA), bo to jest to o czym myślisz piszac mafia.
UEFA to jednak organizacja która nie daje się sterować i terroryzować kacykom typu Perez czy Agnelli chcących wprowadzac swoje mokre sny superligowe.
0
@JordiElNino
True
0
@Bobo25
Lepiej chciej zobaczyć minę Pereza który się ślini na myśl że może zdobyć puchar ligi mistrzów i wstawić go do gabloty aby się nim lansować podczas gdy jego superliga lezy i raczej dalej będzie tylko jego mokrym snem :-)
0
@Encore
Tak tak.
Przy bramce nawet nie beknął.
To Graelish zjebał gdy mógł dobić białych a tego nie zrobił.
To był kluczowy moment meczu.
0
@zodiak_10
Tak samo było jak kiedyś gdy Polska repka nie ma szans na odrobienie strat a tu zonk, odrobili i wygrali.
Ostro go pocisneli i odsunęli od komentowania finału ME.
Także tego, to już stary dziad z momentami ekranowej ejakulacji.
2
@tomek8756
Jeden dzień zmienia wszystko.
Jasne, że team Liverpool w tym meczu.
0
No ok, zobaczymy czy Salah wykorzysta szansę na wyrównanie rachunków :-)
1
@Vintee
Bardziej pretensje do Graelisha i kogoś tam chwilę później bo mieli nie setki ale już raczej dwustetki aby podnieść wynik.
1
@Kurkmen
Chyba właśnie kupują Haalanda
1
Uwaga
Szpaku eksploduje
:-)
4
3 minuty to tylko Militao schodził :-)
0
@GeFcIo haha, fakt.
Pep powinien posypać głowę popiołem, odpalić Yayi jakieś odszkodowanie żeby ten zdjął te klątwę:-)
3
Jeśli City odpadnie to już czas skończyć to głupie gadanie, że to wina Pepa, że w czymś przekombinowal.
Tyle okazji aby strzelić i podwyższyć co mieli gracze City to naprawdę szok szok.
0
@Archolos
A gdzie Pique złamał prawo, pokaż proszę.
0
@Archolos
Po taśmach Pereza było doskonale widać :-)
Bardziej niż Perez jęczący na dziennikarzy że nie trzymają jego linii i mają swoje zdanie to już ośmieszyć instytucji prezesa klubu nie mógł.
O jechaniu i chamskich słowach po swoich piłkarzach nie ma co wspominać.
Przed kamerami klepie po ramieniu, poza kamerami wyzywa od idiotów, debili itp.
Aż strach pomyśleć co naprawdę Perez myśli o kibicach swego klubu. Jestem pewien, że to samo :-)
0
@dymek17
Widzisz, pomogło :-)
0
@Archolos
Pomyliłeś się kolego, to tradycja Pereza od lat.
Inni może ci najwyżej nieudolnie próbują naśladować te zachowania Madrytu.
0
@dymek17
Ale, że niby kto jest tym fanem realu?
Bo jeśli piszesz o mnie to zdecydowanie nie :-)
Ha tfu:-)
0
@P33ck
Oni akurat już są w domu :-)
0
@dymek17
Niech lepiej przelewy blikiem robią do sędziego.
Może coś pomoże :-)
6
@Witekk10
Ktoś przyznał Ci jakieś uprawnienia, żebyś przepraszał za kibiców z tej strony kibica innej drużyny, który tutaj się rozpanoszył jakby był u siebie na notatniku?
Jak już musisz im publicznie lizać d... to pisz, że przepraszasz ale tylko i wyłącznie w swoim imieniu bo inni wcale tego od Ciebie nie oczekują, prawda @arasz1819 ?
0
Ronald Koeman kiedyś legendarny gracz, dzisiaj zwykły xd
0
Taka uwaga
Frenkie wiecznie na opinii mega talentu jechać nie będzie, więc zamiast chlipać po rodaku jak jakaś ckliwa baba niech się weźmie na poważnie za grę i spłaci te 80 baniek, które na niego wydano bo na razie to nie spełnia oczekiwań z jakimi miał przyjść gdy przychodził.
Już nawet inni holendrzy jakoś pogodzili się z wywaleniem Koemana i niektórzy się nawet poprawili a ten zalicza regres.
Niech go sprzedają jak ma stać w miejscu z rozwojem.