0

Barcelona to jest jakaś nowa wypożyczalnia?
Avis i Hertz już drżą o swój biznes :-)

0

@EsteBlanco
Daruj sobie te pouczanki, możesz je swoim dzieciom robić o ile je masz.

0

Komentarz usunięty

0

@EsteBlanco
Wyjaśnię, masz wroga wg tego co wyznajesz lub przeciwko czemu/komu jesteś i nie chcesz z nim mieć nic wspólnego.
Ale z racji obowiązków musisz pewne rzeczy robić i to miałem na myśli.
Jak w życiu, nic nie jest zero-jedynkowy albo czarno-białe ale podstawy zachowań są zdefiniowane.

Więc dla Twojej i innych białych "kibiców Barcelony" na tej stronie dodaje 2 słowa i moja poprzednia wypowiedź powinna brzmieć następująco:

Żaden prawdziwy Cule nie poda ręki Perezowi, bez obrzydzenia :-)

Teraz chyba wszystko jasne, co nie?

0

@VegetaPolska
Sportowy wróg, czego nie rozumiesz?

1

@Eldorado12
U Laporty spotkania z Perezem, ustalenia o Superlidze, wspólne obiadki i kolacje tłumaczone są pełniona funkcja.
U Xaviego wynikające z kultury i bycia trenerem, co zmusza do określonego kanonu zachowań.
Nie widzialem ich prywatnego spotkania, mógłbyś podrzucić linka?

Działania Pedrelola natomiast to, zażyle kontakty, prywatne rozmówki i potem przedstawianie propagandy Pereza, jego stanowiska wobec oponentów, tudzież podchody pod zawodników do Madrytu i budowanie stanowiska dla kibiców.
Pseudo dziennikarz, pseudo kibic FCB.

Swojego wroga można co najwyżej tolerować a nie z nim się spoufalać a taki właśnie zblazowany jest Pedrelol.
Dlatego jest tak jak wcześniej napisałem.

Swoją drogą odniosłeś się tylko do drugiej części mojej wypowiedzi, czyli z pierwszą się zgadzasz.
W sumie nic nowego jak jesteś takim właśnie "kibicem Barcelony z Madrytu" :-))))

0

@Emhyr
Xaviego to dyrektorem sportowym od transferów zrobia.
A kto będzie trenował?

0

@El Madridista.
Taki kibic jak tutejsi "kibice Barcelony", przypadkowo wielbiący Real :-)

Żaden prawdziwy Cule nie poda ręki Perezowi :-)

2

@trolownik
Reverter to przedstawiał jako cios grzebiący Barcelonę.
Dziwnym trafem identycznie jak narracja Pereza.
Nie ma Revertera i umowa już jest do zaakceptowania.
Przypadek?
Nie sądzę.

1

@araevik127
Przewrażliwiony jesteś ;-)

1

@araevik127
Spoko, ale ja się wcale nie gniewałem :-)

1

@araevik127
A czy ja Cię obraziłem?
Jedynie zapytałem czy jest tak jak można myśleć czytając to co napisałeś.

3

@araevik127
Gdzie ty niby widzisz, że Perez się zgadza na umowę z CVC?
Kolejny z brakami w rozumieniu tekstu pisanego?

0

@pato1234
Osobiście polecamy takie gdzie mamy dobry zasięg i nie przepłacamy za usługi.
Odradzamy takie gdzie jest odwrotnie.

0

@AduŚ07
Pensje brutto, czyli wychodzi tak 1/2 podanej kwoty na rękę.

29

Ten Xavi to jest niemożliwy typ!
Przyjechał na urodziny, naje..ł gospodarzowi i szczęśliwy wyjechał do domu.
Takie urodziny będą długo wspominane wMadrycie!
:-))))

1

@Gogonatra
Już nawet ten tytuł zmienili, bo to 0:4 dobije czytających :-)

https://www.realmadryt.pl/news/110760-kompromitacja

19

Tytuł na notatniku, gdy już go włączą.


2

@Peciak
Raczej jak praca i inteligencja trenera potrafi odmienić drużynę zniszczona przez pseudo-trenera.

0

@tristan87
Koeman to nie trener :-)

0

@AlexDark00
Co racja to racja :-)

5

Ale jaja.
Nie dość, że tutaj pełno białych podszywek to jeszcze dzwonią do Kanału Sportowego i podają się za kibiców Barcy :-)))
Kowal demaskator.

1

@AlexDark00
Tu jednak trochę zawiódł, mógł zrobić to lepiej :-)

0

@AlexDark00
Wprowadził cenzurę, jak putin :-)

0

Real i jego HD nigdy się nie pozbędą kompleksu wysokich porażek Barca :-)

4

@kejdzi
Wskaż te momenty gdy znikał Messi a błyszczeli inni.
Czekam.

0

@JarekS
Trochę mnie zdziwiła Twoja analiza ponieważ uważam, że chyba jednak przeceniasz Christiansena oceniając go az tak lepiej niż Araujo.
Piszesz m.in. o braku doświadczenia w poważnej piłce u Araujo ale zobacz, że on wszędzie gdzie już grał prezentował wysoki poziom, wyższy niż rówieśnicy.
Dodatkowo juz gra w Barcy i wyróżnia się pozytywnie co samo w sobie jest wyznacznikiem wysokiego poziomu i to raczej Duńczyk aspiruje aby nawiązać poziomem swojej gry do top klubu bo moim zdaniem Chelsea jest jednak minimalnie niżej.

Jestem przekonany, że Araujo grajac w Chelsea lub podobnym klubie też byłby wiodącą postacią bloku defensywnego.

Dla mnie obecnie to Araujo jest produktem gotowym i ukształtowanym do gry w Barcy a
Christansem musi się zweryfikować w Barcy aby potwierdzić twoje słowa.
A ryzyko, że nie odpali zawsze jakieś istnieje.

0

Analizując liczby, za koszulkę meczowa mamy niezła kwotę ale bardzo odbiegamy w wartościach dla odzieży treningowej i nazwy stadionu :-(
Zwłaszcza potencjał nowego stadionu powinien być lepiej negocjowany.

0

@Donio
Nie trzeba strzelać hat-tricka, żeby grać beznadziejnie.
Człowieku, on w tym meczu nie istniał, ciało obce, pętał się pod nogami innym graczom i więcej przeszkadzał niż pomagał.
O machaniu łapami i sprintami za sędzia z ryjem, nie ma co nawet wspominać chyba, że to nazywasz szarpaniem i staraniem się to wtedy pełna zgoda ... chciał wymusić wolne i karne i w ten sposób pomóc United.
Na chwilę obecna to już oldboy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?