0

@el_dbano
Za to Pedrerol i As/Marca jak coś powiedzą to mur-beton.
No doprawdy, boki zrywać :-)
"Oficjalne" Tiery i confirmed info :-)

Mapeta to w co drugim wydaniu gazety Real kupuje, a tic tac, tic tak to tam u Pedrerola non stop tyka :-)

4

@ElKamil
A o jakim asortymencie który jest objety zakazem eksportowym np. z USA słyszałeś?
Podpowiem Ci: wszystkie nowoczesne technologie związane z rakietami, samolotami, helikopterami, czołgami, radarami.
Powiem więcej, nawet gdy kupujemy z USA te samoloty ub czołgi to są one pozbawione najnowocześniejszych technologii które są zarezerwowane TYLKO dla wojska USA i robią to dlatego aby przypadkiem ta top technologia nie wpadła w ręce wroga w wyniku np. jakiegoś konfliktu na jakimś zadupiu typu Afganistan, Ukraina czy Bośnia.

Btw. Czołg Abrams to był pierwotnie wspólny projekt Niemiecko-Amerykanski ale okazał się tak drogi i konstrukcyjnie skomplikowany (głównie silnik i pancerz), że Niemcy uznali że zbudują taniej własny czołg i zrobili Leoparda a Amerykanie kontynuowali budowę i powstał Abrams, nowocześniejszy niż Leopard ale ze 2x droższy.

Podsumowując: zlecać sobie możesz tylko zlecenie nie będzie zrealizowane.

1

@patry295
No czasami brak logiki u niektórych poraża :-)

7

@maniak33333
Arabia Saudyjska ma morze pieniędzy i zgodnie z twoją logika bez problemy mogłaby inwestować i budować czołgi?
Czemu tego nie robi i kupuje je od Amerykanów?
Odpowiedz: bo Amerykanie mają technologie i doświadczenie w projektowaniu i budowaniu broni której nie nabędziesz budując swoje fabryki.
Przynajmniej nie szybko a raczej może dopiero przez dziesięciolecia.

4

@ElKamil
Słyszałeś o zakazie sprzedaży strategicznych technologii za granicę?
W USA tak jest więc ani armaty i układu jej sterowania ani radarów, modułów łączności nie kupisz bo nikt ci ich nie sprzeda :-)
Możesz nawet sobie zbudować skorupę pancerza i wstawić silnik od ciągnika ale czy wygrasz tym bitwę z prawdziwymi nowoczesnymi czołgami?
Szczerze wątpię.

0

@icon3520
Nie przyszedł za miliony i zawsze będzie kwestionowany, nawet jak zagra dobrze.
Taki trend na tej stronie.

0

@Elprofesorxx
A Lewy to wogole grał w tej kolejce?

0

@tom9001
Daj spokój, szkoda klawy na odpowiadanie, fixum dyrdum :-)

0

@barcelonaLM
Nie trać nadziei :-)

0

@amanter
Tak z grubsza cytując pewnego polityka:
"mamy Dembele, on jest lepszy niż Mbappe".

1

Najlepsze jest to, że te 90 minut autobusu z Madrytu i radoszki z dobrego dla mierd wyniku prysnęło w ostatniej akcji meczu :-)
Hahaha

1

1

@Antimadridista_WR
To podszywki a nie kibice Barcelony :-)
Ktokolwiek zleje Real zasługuje na pochwałę, tak więc dziś Team PSG!

4

@AlexDark00
W tym sezonie raczej nie, ale czekam na spełnienie się "klątwy Araujo" :-)

0

@Naturopata
Skąd niby bylo wiadomo, że nie będą?
Emerson przed zakupem był potencjalnie bliżej gry niż Brait, i Luuk.
I odeszli za niezłe pieniądze zwłaszcza Mina - 30 baniek, Emerson - 25.

0

@tomekjd
Tip for free, bez urazy :-)

0

@Naturopata
Np. my sprzedaliśmy Emersona po miesiącu, a Yerrego Minę chyba też po pół roku.

0

@amanter
Nie przesadzajmy, Torresa za darmo nie oddal.
Sprzedać i to za niezły hajs czyli minimum 55 mln też trzeba umieć :-)
Z opcją, że wzrosnie o jakieś bonusy.

1

@tomekjd



Wklejając link z twittera, skasuj wszystko po znaku ?, razem z tym znakiem.


0

@ObiwanKenobi
Auchan ma siedzibę w Roubaix, po sąsiedzku z Lens więc to prawie jakby sponsorować swój lokalny klub.
W Roubaix nie ma klubu piłkarskiego.

5

@Kapitan hawk
Kiedy publicacja? Grzech przegapić.

4

Luuk to dziwny gracz.
Nie trafia w łatwej sytuacji by jakimś cudem w trudnej akcji pod presją zmieścić piłkę w siatce.
Jego trzeba wpuszczać w końcówkach beznadziejnie rozwijajacego się meczu.
Nigdy od 1 minuty.

0

@fcb710
Oficjalnie przepraszam rezerwy Barcelony za nieodpowiedzialne i nieprawdziwe porównanie :-(
Ubolewam, że tak napisałem.

0

Garcia to poziom rezerw!

0

@BART97
Mówiłem ci już, skończ to pisanie do mnie.
Nie mamy żadnej płaszczyzny do rozmowy.
Nie masz merytorycznych argumentów do źródła duskusji i dlatego jedynie co robisz to robisz oceny swoich rozmówców.
Nie jesteś w żaden sposób kompetentny do oceniania kto jaki jest i pokazujesz jedynie swoją dziecinność i prostotę.
Także tego, zastosuj się do tego co pisałem poprzednio :-)


0

@BART97
Bartusiu, sam pokazujesz chamstwo i buractwo oraz brak myślenia, klarowne zero IQ :-)
Kpię z ciebie od wczoraj a ty tego nie wyłapujesz...
Twój problemik, że masz problem z myśleniem, i się plujesz ale zdanie jakiegoś randoma lata mi, wiesz koło czego.
:-)

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe kiedy Perez się odpali z krytyka tej umowy?
Jego Super Liga chyba właśnie robi baj baj.

0

@mistermajkel
Tylko że piłkarze i trenerzy byli przeciwko Super Lidze :-)
Piłkarze się wypowiadają że są przeciwko meczom towarzyskim i Lidze Narodów UEFA i towarzyszącym takim rozgrywkom zgrupowaniom i przelotom.

0

@equwesta
Przed telewizorami może mniej ale na urządzeniach mobilnych coraz więcej.
Zmiana trendów ale rozwój trwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?