O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 527
  • Liczba komentarzy 1489
  • Polecenia 1508

Komentarze

0

"Frenkie nie odejdzie z klubu latem" - Sport ma rację. Monachium naciska, aby kupić go już teraz.

0

Luty to miesiąc który zdecyduje o przyszłości Barcelony na następny sezon. Każdy mecz ligowy to walka o 6 punktów. No i na dodatek dwa spotkania z Napoli. Szykuje się trudny i ciekawy czas.

Teraz trzeba trzymać kciuki, że najbliższe dwa tygodnie zostaną dobrze przepracowane.

1

@JarekS
Zgadzam się z Tobą, że Barcelona potrzebuje piłkarzy "szarpiących" na każdej pozycji. Ale może Xavi ma inny pomysł. Zobaczymy. Póki co wyniki go bronią.

Dla mnie transfer Torresa był więcej niż niepotrzebny, zwłaszcza, że wiadomo było, że Neres na 100% opuszcza Ajax. W dzisiejszej piłce nie trzeba wydawać majątku, aby zbudować silną drużynę.

0

@JarekS
Daj mu miesiąc na aklimatyzację. W lutym ma szansę się wykazać. Szykuje się "kluczowy miesiąc", który wyznaczy miejsce Barcelony na cały rok.

0

@busquets5
Niedziele bez handlu sklepów wielkopowierzchniowych dają zmianę rytmu tygodnia. I to jest ważny argument. Dają szansę na rozwój innych działalności gospodarczych. Dodatkowo zmienia zachowania społeczne. Ukierunkowuje je na większą liczbę spotkań. Dają też szansę na lepszy rozwój kultury.

Przypomnę też, że jeden z postulatów "Sierpnia 80" dotyczył wolnych sobór. Bo nawet za "komuny" władza nie goniła w niedzielę ludzi do pracy (pomijam służby, które przez taki tryb pracy miały odpowiednie korzyści np. wcześniejszą emeryturę).

Zobacz wszystkie

41

Celowo w środę obejrzałem Francja - Bośnia, aby zobaczyć Pjanica i Griza w innych zespołach. No i niestety. Dwóch dobrych piłkarzy nie zostało wykorzystanych w Barcelonie. Jak obaj mają swoje zadania przydzielone, to je realizują.

Ten wywiad potwierdza tylko to co mówili piłkarze z klubów, których był managerem. To nie jest człowiek dla całego zespołu, który prowadzi. On prowadzi selekcję ludzi i tylko nad nimi pracuje. Tak niestety nie może być. Rok temu bym tego nie napisał, bo uważam, że trener powinien przepracować rok z zespołem. Ale teraz dołączam do tych co mówili : Koeman OUT.

39

Raport potwierdza, to co było wiadome. Messi i jego koledzy wydrenowali kasę. Poprzedni zarząd był mięciutki i wobec zawodników i kibiców. Takie coś mogło się zdarzyć tylko w Barcelonie. Ale jak się balowało, to teraz ma się kaca.

Piłkarze szantażowali odejściem i dostawali co chcieli. Gdyby zarząd zaczął sprzątanie cztery lata temu, mielibyśmy nadal silny klub. Ale to było niemożliwe. Do dziś można przeczytać, jaką sympatią kibiców cieszą się ci, którzy zostali z klubu wydaleni. Dla kibiców nie jest ważne to, że panowie za dużo brali od klubu. Nie było ważne, że go topią.

37

Tu nie ma co chwalić Laporty, tylko Pjanica. To on i jego agent chcieli jak najszybciej odejść w tym roku z klubu. I po tym się poznaje klasę zawodnika. Że dla ambicji reprezentacyjnych chce grać. Mundial i reprezentacja jest priorytetem.

25

Można Bartka nie lubić, ale w kilka dni jego notowania w mieście Barcelona bardzo wzrosły. Bardzo dobrze to rozgrywa.

22

Jak piłkarze są zajechani na treningach wytrzymałościowych, to najczęściej skuteczność jest słaba. Dlatego teraz bym się tym nie przejmował.
Ważne aby stosowali pressing i więcej widzieli co się dzieje na boisku kiedy trzeba bronić. Na razie widać progres.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?