0

@kejdzi
Klub dostaje do max 15% z wartości sprzedanej koszulki.
Reszta dla producenta, dystrybutora etc.

1

@ef
Barca w pełni skomercjalizuje potencjał obiektów dopiero po przebudowie stadionu i całego projektu Espai Barca.
Nowy stadion + nowa hala sportowa znacznie zwiększy przychody klubu.
Także na dziś Madryt znacznie powiększy przychody a Barca zrobi to za ok 3 lata.
Trzeba poczekać.

0

@Don-Corleone
Staty mowia wszystko ale za chwilę się tu zleca fanboje Ceera i będzie lament :-)

0

@ściah
Tylko, że środkowy obrońca to jest kluczowa pozycja dla drużyny, jak bramkarz i rozgrywający.

Zastąpienie kogos na tej pozycji jest bardzo trudne.
Dlatego jeśli jest dobry to musi dobrze zarabiać.
Przykład: M. De Ligt z Juve.
Podobny wiek, podobne umiejętności a jednemu proponujesz dać 2-2,5 mln, a drugiemu już płaca ok 10 i my chcemy go kupić jeśli będzie okazja.
Jak myślisz MDL zgodzi się grać tutaj za 2-2,5 mln?
Nie te czasy.

0

0

@LatajacyHolender
A ty miałeś przestać się błaźnic a dalej to robisz szczochu :-)

0

@LatajacyHolender
Wystarczy, że mam racje gdy chodzi o ciebie.
Więc...warunek spełniony:-)

Niezły z ciebie farmazon :-)))

1

@Janiama
Alv-Brc 0-2

0

@LatajacyHolender
Dobrze że ty się znasz :-)
Co wypowiedź to intelektualna kupa, wszyscy się nie znają a tylko ty mistrz intelektu i "znawca" :-)

Haha..
Tak jak wcześniej mówiłem jesteś "testerem" - wszystko co mówisz okazuje się odwrotnością faktów :-)))
Tak trzymaj i się nie zmieniaj, rozrywka zawsze się przyda :-)))

0

@LatajacyHolender
Nieee, "reszta znawców" może teraz, ale ja mówiłem Ci, że Wijnaldum to cienias juz przed sezonem gdy Ty tak piałeś, że to wymiatacz i żeby go sprowadzać.

Dobrze, że w klubie nie czytają twoich wysrywów i ich nie realizują bo dalej byłby tu żałosny trener Kumam i całe stado przeciętnych Holendrów :-)))

Lol

0

@LatajacyHolender
Nawet większość userow tutaj uznała że w klubie dobrze zrobili gdy go olali bo jest poprostu za cienki.
Nawet juniorzy z Barcy B są lepsi a Ty dalej jęczysz, że to wymiatacz :-)
Lol

0

@LatajacyHolender
Podnieś go z ławy w Peesedże, bo zupełnie zapomni co to boisko.

0

@LatajacyHolender
Niedługo na szczęście żadnego żenującego nieudacznika z Holandii nie będzie w tym klubie.
Także będziesz oglądał :-)

0

@LatajacyHolender
Ty ZAWSZE piszesz o "topowych" graczach i trenerach zresztą też :-).
Tak "topowych" że okazują się nieudacznikami i transferowymi niewypałami.
Najwidoczniej nie masz oka kto jest "topowym" graczem, byle tylko był Holendrem i dla ciebie już wymiata.
Dalej ssij Holendrom.

0

@LatajacyHolender
Po prostu wiem, że gdy nad jakimś z nich się spuszczasz to znaczy, że jest to gracz-porazka.
Taki jakby tester z Ciebie :-)
"OdLatujacyHokender" :-)

0

@LatajacyHolender
No ale już bardziej głupio pisać niż ty to już nie można :-)
Holenderskie porażki dla ciebie zawsze wymiatają :-)

0

@LatajacyHolender
Znowu piszesz te swoje pierdoły.
Wymiatał w UK, wymiatał w NL.
Ale TU nie wymiatał więc łaskawie już skończ się kompromitować bo Ci Twoi wymiatacze jakoś wszyscy są za słabi na TEN klub. Wszyscy co do jednego.
Teraz 18 latkowie z Barcy B zjadają takich gwiazdorków jak Depaje a ty dalej o wymiataniu kolesia w przeszłości.
Może jeszcze napisz o wymiataniu w juniorach...

0

@LatajacyHolender
Wyszło nam na dobre, że nie kupiliśmy kolejnego słabego Holendra który okazałby się gorszym niż Nico i Gavi.
Kolejny niewypał Koemana.
To tyle gdybyś nie wiedział, co kolega miał na myśli.


0

Jaki tier tego źródła?

0

@Pivott
Ale to ty porównałeś Depaya do Suareza, i do tego jeszcze piszesz o rozliczaniu z bramek.
Więc już samo założenie było nietrafione bo inne pozycje (chociaż wielu tutaj upięra się, że on niby "umie" grać jako napastnik).
Ja Ci tylko pokazuje, że liczby mówią że Suarez je robił a Depay nie i jeśli nazywasz grę Luiza słaba to grę Depaya trzeba nazwać żenadą.
Proste, co nie?

0

@Pivott
Więc 25 i 59 bramek w 2 pierwszych sezonach to chyba jest dobra liczba, bo ja tak?
W większości przypadków daje króla strzelców.
Więc podtrzymuje to "xd" do twojej "słabej gry"....

0

@Pivott
"grał słabo"-xd

6

@TonySoprano
Mówisz Suarez na poczatku kopał się po czole?
Sprawdźmy:
W pierwszym sezonie 43 mecze, 25 bramek, 23 asysty.
W drugim sezonie 53 meczy, 59 bramek, 24 asysty.

Fajnie by było gdyby kiedykolwiek Dipej zbliżył się do takich liczb w tym klubie.

1

@konajoncek
Ale weź pod uwagę, że calkowita konkurencja w takim choćby rzucie młotem to jest może 100 zawodników na świecie i walczą o medal 1 raz na 4 lata a w piłce nożnej walczysz, strzelam z dziesiątkami milionów innych piłkarzy aby grać w top klubie, reprezentacji i być typ topem topów w złotej piłce etc.
Więc co ten Fajdek zrobił za porównanie kto ma trudniej coś wygrać to jest wogole śmiech.

Pomijam fakt, że Fajdek sam decyduje o swoim sukcesie lub porażce a u piłkarzy nawet teoretycznie wygrany mecz może ci zniszczyć jakiś błąd łamagi z obrony lub bramkarza.
Dzwykly dzban, bulodupiec.

0

@Gall
Coutinho to tej repce się łapał tylko za nazwisko i klub gdzie był zarejestrowanym.
Dembele jest tak "najlepszy" że choćby w sposobie prowadzenia się nigdy całej rundy nie zagrał, Alves odwrotnie, prowadził się wzorowo całą karierę.
I co niby zagrał Dembele w tym swoim sztosie ostatnio?
Nic konkretnego, wiatr i tyle.
Ty chyba nie rozumiesz że wchodzi Alves i poprawia grę na pozycji która zajmuje.
Wchodzi Dembele i nic z tego nie wynika, poza szumem.
Porównaj sobie efektywność gry i później wyskakuj z porównaniami.
I jeszcze jedno.
Alves zagrał bodajże 3 mecze dotychczas z tego z 2 był najlepszym na placu.
W wieku 38 lat, sprowadzony prawie za darmo a nie za 145 mln.
Nie dociera to do Ciebie?

0

@Gall
Masz rozumieć, że Dani Alves przerastał naszych obrońców na LP o klasę i było to wiadome ale nie dla takich jak ty obserwatorów nie widzących niczego.
Grając w ogródku jak piszesz nie zalapalbys się do SPFC i repki Brazylii, nie mówiąc o tym, że był tam najlepszym graczem.
Ale nie dziwię się, ignorancja Cię tłumaczy.

0

Ale gdy Dani miał przyjść to tutaj był w większości mega lament że za stary, że nie grał w piłkę 4 m-ce...etc.
A teraz pyk i mvp meczu.
Hejterzy zdziwieni?
Widać poziom obserwatorów na tej stronie.
Dest to mu jeszcze długo będzie musiał buty czyścić.

9

To zadziwiające jak wciąż fatalne interesy robimy z Atletico :-(
To jest aż nienormalne jak można tak dawać się wykorzystywać jak robi to Barca.
W Madrycie chyba tam leżą i płaczą ze śmiechu jacy z nas frajerzy...

0

@Bobo25
Koszykówka ma rodowód amerykański i naturalne jest ze wszędzie chcą naśladować jej amerykański sposób zarządzania, rozgrywania, promowania stad wdrożenie projektu Euroligi.
Futbol ma rodowód europejski wiec i oczekiwania kulturowe są inne.
Dobrze Rummenigge powiedział.

0

@Przemson
Doprecyzuje, RK niczego nie odpuścił finansowo choć też mógł dla klubu swego życia w trudnej chwili, a Kun odpuścił choć nie musiał dla klubu w którym ledwie zaczął grać, i dodatkowo zmniejszył pensje przychodząc gdy odrzucał lepsze oferty np . z Juve.
Obaj mogli zrezygnować a zrezygnował 1, wiemy kto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?