O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1084
  • Liczba komentarzy 290
  • Polecenia 591

Komentarze

1

@yoli Niesamowicie mądre słowa! Dla rozwoju najważniejsza jest gra, u nas by nie grał, więc siłą rzeczy nie rozwinąłby się jak należy.

0

@XaviHeart Nie napinam się, jestem po prostu wrażliwy na to, jak ktoś ocenia ludzi, nie mając o nich bladego pojęcia. To jest bardzo słabe.

0

@XaviHeart Strony sportowe, które tak zawzięcie czytasz, piszą tylko i wyłącznie o złych rzeczach, bo to pismaki. Nie napiszą, nic dobrego bo nie sprzeda się to tak dobrze jak negatywne rzeczy. Napinasz się w internecie, jestem pewien że gdyby przyszło ci powiedzieć cokolwiek komuś w twarz, to byś się zajakal i tyle byłoby z twego cwaniactwa. Więc "dziewczyno" do widzenia.

0

@XaviHeart A ilu znasz osobiście znanych i klasowych piłkarzy?

0

@RydwanFaraona Dzięki duży, uwierz że bardzo bym chciał iść do szkoły, ale niestety to już nie te czasy. Nie pozdrawiam.

Zobacz wszystkie

55

Ale dzięki wypłakaniu mamy najlepszego bramkarza świata jako jedynkę :)

37

To na pewno Rakitic zostanie na kolejny sezon :)

34

Miał być Verratti, nie będzie Verrattiego. Mało tego, nie będzie też Neymara. Zarząd zadowolony, bo po sprzedaży Neymara, będzie można wreszcie wydać na niesamowitego Paulinho 40 baniek..

25

No tak, skreslajcie mlodego. Ter Stegena jak puszczal wszystko co w bramke, to tlumaczyliscie, ze mlody. A teraz Dembele out, bo slaby. Moze czas sie wielcy kibice ogarnac?

22

Po co żyć, jak i tak się umrze? Takie gadanie jak Twoje jest bez sensu. Zamiast cieszyć się ze świetnego występu Pique, przewidujesz czarne scenariusze.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?