O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1009
  • Polecenia 953

Komentarze

1

@lukkobe
Może Pique nie chce żeby Kounde jutro zagrał bo zabierze mu miejsce w składzie :-)

0

@Vamosdembouz
Trener musi się asekurować na wypadek sytuacji na które nie ma wpływu.

1

Lepiej by brzmiał to tak - Pjanić: Xavi mnie przekonał żebym odszedł.

0

@kosol11
Zgadza się. Nie widzę sensu pozbywania się tego zawodnika który się sprawdza i jest potrzebny. Tylko odpowiednio wysoką ofertę można rozpatrzeć ze względów finansowych.

0

Piłkarzowi na pewno jest miło gdy słyszy te słowa. Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków. Jak go chcą to niech składają oferty i tyle. Auba sprawuje się świetnie więc bez grubej oferty nikt się go nie pozbędzie.

Zobacz wszystkie

45

Tylko, że Guardiola przyjął drużynę po fatalnym sezonie 2007/2008. Pozbył się kluczowych zawodników z czasów Rijkaarda czyli Ronaldinho oraz Deco. Zaczął wszystko od nowa po swojemu. Wzniósł na wyżyny role Xaviego czy Iniesty w drużynie. Nie zdziałał cudów dzięki transferom bo tylko Alves wskoczył od razu do wyjściowej 11. W sezonie 2008/2009 gra Barcy była kosmiczna pod wodzą Guardioli. Była nie tylko efektywna ale też i efektowna. Wiem, że trafił na wspaniałą generację piłkarzy która albo wchodziła w swój szczyt formy albo już na nim była. Ale nie mam pewności czy inny trener wygrałby wszystkie możliwe trofea i zrobił to w tak świetnym stylu. Zasługi Guardioli jako trenera Barcelony są ogromne i niepodważale.

44

Powinni go gdzieś wypożyczyć bo dziwnie to wygląda, że taki piłkarz będzie pół roku poza grą.

30

Specjalny plan mający na celu uniknięcie przyszłych problemów zdrowotnych? Te problemy dopiero się rozkręcą na dobre gdy przyjdzie do Barcy. Tutaj nawet najmocniejsi pękają. Lepiej go sobie odpuścić i nie zaburzać struktury płac. Nie może być tak, że nowi liderzy zespołu czyli Fati czy Pedri zarabiają po 6 mln a Haaland z miejsca dostanie 30. Nie wyjdzie chyba z tego nic dobrego.

25

Szpakowskiemu coś się pomyliło. Nawija, że Villa miał tą kontuzję na KMŚ w 2009 roku ale zdążył jeszcze na mundial 2010. Villa złamał nogę na KMŚ w 2011 roku i nie było go na Euro 2012.

18

Pierwszy raz usłyszałem o nim dopiero parę dni temu gdy zaczęto go łączyć w mediach z Barcą. Nic o nim nie wiem ale trzeba mu życzyć powodzenia. To nie jego wina, że Barca nie dokonała wzmocnień w okienku transferowym chociaż powinna. Został wybrany spośród niewielkiego grona w trudnym momencie. Nie wiem jak mu będzie szło ale szczerze chciałbym żeby jak najlepiej. To też jest profesjonalny zawodnik no i przede wszystkim jest człowiekiem który ma własne marzenia i aspiracje. Ma prawo cieszyć się z tego i czuć, że stoi przed wielką szansą. Nawet jeśli nikt nie spodziewa się po nim cudów to i tak wszystko zależy teraz od niego. Jeśli pokaże się z dobrej strony na treningu to dostanie swoje szanse a jak odpłaci się dobrą grą to każdy będzie zadowolony.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna starać się jeszcze o podpis Ousmane'a Dembele pod nową umową?