totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95
Cesc Fabregas też.
0
@slayer
Dembele czy Coutinho pomimo swoich problemów to jest jednak inna liga. Czasem przynajmniej trafia w bramkę w odróżnieniu od Luuka.
Więc, ze względu na chociażby umiejętności jest gradacja w ocenie piłkarzy i gratyfikacji dla nich.
I dlatego to jednak klub ma płacić bo to klub a nie trener ich chciał.
W przypadku Luuka to Koeman go chciał (na jego wyraźne życzenie), wbrew logicznemu podejściu dyrekcji sportowej która jak każdy wiedziała, że z Luuka to żadne wzmocnienie.
Jedyne okoliczności w jakich Luuk powinien odwiedzać Camp Nou to rola Kubica, nigdy piłkarza tego klubu.
I to Koeman jest winny, że LdJ tak jest postrzegany przez kibiców, jako całkowity niewypał, chyba najgorszy w dziejach klubu.
0
@FCBurnley
Tobie na twarz :-)
4
Luuk to transfer Koemana więc to on powinien pokrywać mu pensje.
Może to zrobić z odprawy, którą ma dostać od Barcy za zwolnienie po swojej żenujacej "pracy".
Myśle, że to sprawiedliwe rozwiązanie.
0
@Czarny_ck
Do czego on ma się przydać jak z 2m nie trafia w bramkę?
Niech go Koeman zabiera ze sobą, skoro to jego kaprys.
0
@tom9001
Szkoda, że nie zrozumiałeś wypowiedzi i zabrałeś głos :-(
Nie porównywałem tych postaci tylko ich rolę w druzynach i regres po ich odejsciu.
Ps. W temacie NBA, MJ i jego kariery to lepiej już się nie wypowiadaj, bo to co napisałeś szybko Cię wyjaśniło.
Zero wiedzy.
1
@Lucassito
Szkoda czasu na tłumaczenia niektórym.
Nie ogarniają, że Messi w Barcelonie był jak Jordan w Chicago.
Bez nich te kluby są średniakami, tylko gimbaza tego nie rozumie i dalej powtarza, nawet gdy odchodzi taka postać, że:
druźyna nie obniży poziomu/będzie grała bardziej zespołowo/bez problemu zastąpią go inni
Efekty teraz właśnie widać u nas a w Bullsach ten stan trwa od lat.
2
W klubie myślą, że to rozgrywki Młodzieżowej Ligi Mistrzów :-)))
0
@Woland10
Zobaczymy czy na konferencji pomeczowej będą tak głupie wypowiedzi jak te Koemana.
Wydaje mi się, że komukolwiek będzie ciężko dorównać w tej kwestii byłemu trenerowi.
1
@T^L
Uważaj z takim gadaniem.
Depay, Garcia też przyszli za darmo :-)
1
@adukla
To wbijaj do Barcy, tylko spisuj mi się lepiej niż Sękacz Luuk :-)
0
@XTobiX
Jednooki przy ślepym, królem :-)
4
Tak na serio to wstyd dla tej klubowej koszulki, że musi być zakładana przez takie ogórki jak Luuk czy Martin.
Ale co zrobić, jak mawiał pewien trener z Holandii "jest, jak jest" :-(
0
@adukla
A na nogach przypadkiem nie masz sęków jak Luuk?
0
@Herbert
Może Jordi C?
0
@Czarny_ck
Pensje pobiera, a nic nie daje drużynie.
Chciałbyś płacić za nic?
0
@scotti
I Iniesta jeszcze na jakąś wazna funkcje i gra.
0
@Gall
Tak wiem, zauważyłem.
Ja napisałem takie jakby wyjaśnienie dla czytających, bo gazety piszą takie bzdury a później gimnazja je powtarza.
0
@Przemas8411
To inny temat.
Mowa była o obniżce u Koemana, która obniżka nie była.
0
@Gall
Zgodził się, ale na odłożenie na później płatności, nie na obniżkę.
Nie zrezygnował nawet z 1 euro z tego co miał w kontrakcie
0
@El dominatore
Opcja niemiecka, marzenie Łapka.
0
@LatajacyHolender
Gościu, skończyłem z Tobą jak Barca z Koemanem.
Bez żalu, tylko za późno :-)
0
@LatajacyHolender
Nie nudź :-)
0
@LatajacyHolender
Aha, jak byłby Leo i Griezmann to Depay miał wymiatać, a jak ich nie ma to Depayowi odjęto jego super moce i teraz już nie będzie wymiatał?
Bardzo dobra wymówka, ale prawda jest taka że czy z Leo +Griezz czy bez nich Depay był i będzie średniakiem i na top level nie wskoczy, pogódź się z tym wreszcie i nie zakłamuj rzeczywistości.
Piszesz również, że gdy Depay jest potrajany to juz koleś wymięka i nic nie może.
A gdy Leo był potrajany i robił tych potrajaczy jak chciał to było to takie ot sobie, zwykle coś.
Teraz brak Leo i już Depay usprawiedliwiony, a miał pykac brameczki, ciągnąć grę Barcy.
Więc dlaczego Depay tak nie zrobi? Nie potrafi?
No nie potrafi, zobacz :-(
Reszty nawet nie będę komentował bo to zwykle brednie a ty jesteś już dla mnie zupełnie niewiarygodny tym co piszesz.
Możesz dalej spuszczać się nad Depayem czy innymi Holendrami (widocznie taki masz fetysz), mam to gdzieś tak samo jak i dalsze odpowiadanie Tobie.
Miłego dnia :-)
1
@neeed
Kogoś zeskautowal?
1
@Pilka_jest_okragla
Coman - tak
Sterling - nie
2
@Tatazolwinia
Podobnie było gdy wypuszczano info o braku zgody na obniżki przez Albę, S.Roberto, Umtitiego.
Taktyka Laporty.
1
@Krystian1588
W to akurat nie uwierzę (RK w Newcastle).
Szejki nie pozwolą, żeby była tam taka drama jak tutaj.
Tam ma być gra i wynik a nie odloty na konferencjach i szukanie winnych wszędzie poza sobą.
Ps. Chociaż to by nie było takie złe, Jest szansa że razem z Koemanem szejki by łykneli Luuka, Braita, Coutinho, może nawet Depaya za jakieś sensowne pieniądze?
A Alfred to pewnie ogarnie Ajax po E. ten Hagu jest ten odejdzie.
0
@FCB_dimiC
Haha, zwracam honor :-)
Czytając leciałem komentarzami od dołu i stąd reakcja na twój post gdzie u tego typa przeczytałem tylko pierwsze zdanie. Od razu ci postowalem więc mój błąd że nie przeczytałem do końca tamtej błędnej części wypowiedzi.
Ale to nawet gorzej bo 2 nazwiska o 1 osobie to słabo.
0
@FCB_dimiC
Akurat przywaliłes się tylko do nazwiska, które koleś napisał prawidłowo :-)
Poprawne nazwisko Holandra to Cruijff, ale poza Holandią potocznie jest uzywana uproszczona wersja Cruyff ze względu na trudność pisowni oryginalnego nazwiska.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Johan_Cruijff