totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukasz222
Tylko że ty nie podałeś żadnego faktu :-), a jedynie odklejone opinie.
Nawet w tym co napisałeś to jest bullshit.
Riberry nigdy nie grał ani nie miał takiej roli w drużynie jak Ronaldinho, umiejętności zresztą też.
On grał jedynie z Robbenem i stanowili turbo samolubny duet w odróżnieniu od Ronniego który podawał każdemu.
No i z tym odmienieniem druzyny to też popłynąłes.
On trafił do BM gdzie właśnie wtedy zgromadzili dużo talentu i zrobili to co robią dobrze czyli postawili na druzynowosc i niemiecki walec ruszył w odróżnieniu od poprzednich lat gdzie było fc Hollywood.
Więc tego, twoje "argumenty" tyle mają wspólnego z faktami jak Riberry najlepszym był skrzydłowym świata, jak to tam w Niemczech próbowano kreować.
Niektóre pelikany to łyknely, nie będę oceniał które ale łatwo sie zorientować czytając komentarze.
No i te aspiracje do Złotej Piłki... wyobraź sobie że takich aspirantów to kilkunastu można było wskazać.
Ogólnie, Ribbery dobry, taka 2-ga jedenasta w Europie w jego primie.
Ale nic powyżej i nie zaklamuj rzeczywistości.
1
@lukasz222
To ja Ciebie prosiłem o argumenty a dostałem farmazony.
Dodaj jeszcze że prezentował Mia San Mia jako najważniejszy argument i będzie pełnią twojej wypowiedzi.
Na razie to sam crap.
0
@lukasz222
A to dobre co napisales :-)))
Dobrze tylko, że jedynie ty wierzysz w takie dyrdynały.
Haha, jaka odklejka u Ciebie, serio....
Zbij piateczke z Gabrysiem, kibicem Bajernu, identyczne poglądy.
1
@lukasz222
Co takiego szczegolnego dał Ribery Bayernowi?
Raczysz odpowiedzieć?
1
@lukasz222
Ja o tym wiem i dlatego to napisałem, aby ktoś nie pomyślał że Heiner krytykował FCB.
On nawet upominał Nagelsnanna aby trzymał japę króciutko bo to nie jego sprawy.
0
@lukasz222
Krytykę finansów Barcy robili Nagelsnann i Hoeness
0
@Danny Gaucho
Szkoda, że nie umiom w tytuły...
0
@Emhyr
Nie La Bamba tylko przerzuty z notatnika ;-))))
0
@ini_barca
Jeśli tak uważasz to Tebas powinien odnosić sytuację Barcy do czasu sprzed pandemii. A wtedy i poziom plac był wyższy i przychody klubu były o wiele wyższe.
I wtedy Tebas nie nakazywał redukować płac w klubie bo wszystko grało.
Ale teraz mam wrażenie że Tebas poszedł za daleko w swej roli pilniwacza wydatków klubów La ligi bo spętał finansowo literalnie wszystkie poza 1.
To jest jednak spory błąd bo kluby La ligi nigdy nie będąialy takich warunków jak w PL a wynika to z ogólnego poziomu krazacego kapitału na rynku angielskim vs gospodarka w Hiszpanii.
W każdym aspekcie będzie to na korzyść UK.
Tebas w tej sytuacji zamiast dusić organizacyjnie kluby powinien wywierać presję na rządzie hiszpańskim aby wprowadzić lepsze warunki podatkowe dla klubów i piłkarzy w Hiszpanii aby chociaż w ten sposób "wyrównać" warunki gry i nie pozwolić na dalszy odjazd finansowy klubom z Premier League.
A tak to jego praca w moim odbiorze raczej blokuje rozwój LL niż go wspiera.
0
@AmigoBlancos
Nie wiem po co drążysz i dodatkowo przeskakujesz na inny temat.
Wyjasnilem ci, jest bardzo dobry ale nie rób odklejki i znaj proporcje oddzielajace top topów od bardzo dobrego.
Notabene zarówno Xavi jak i Iniesta byli lepsi i bez dalszej dyskusji proszę.
2
@FC1899Barca
Szczerze powiem, że nie widziałem u nikogo gorszej oceny niż to 3.4.
Czy to aby nie jakiś fejk, bo aż wierzyć mi się nie chce...
0
@Greenalley
Nikt tego nie neguje, bo faktycznie ostatnio było na minus.
Tyle tylko, że po pierwsze glowna przyczyną był covid i zamknięcie Camp Nou, po drugie brak sukcesu sportowego, po trzecie przepłaceni piłkarze na nieadekwatnych do czasów kontraktach.
No i po czwarte trzeba wziąć pod uwagę że zarząd w poprzednim roku wrzucił WSZYSTKO co tylko było można w straty nawet to co było tylko hipotetyczna strata czyli np. kwoty odszdokowan za ewentualne pozwy sądowe, straty na amortyzacji do zera kontraktów niektórych piłkarzy.
Po to aby zrobić jedna mega stratę i wyczyścić należności z przyszłych lat ale jednak kosztem wykrwawienia się klubu w ostatnim roku i mega problemach z rejestracją, kontraktami, limitami plac, dźwigniami i sprzedażą aktywów.
Tylko to już za klubem i teraz jest z górki, więc ten lament Tebasa to jest jakieś horrendum intelektualnego kwiku.
Każdy finansista powie że jest otwarta droga do poprawy i ryzyko zagrożenia funkcjonowania klubu nie istnieje.
Klub już zrobił się konkurencyjny a moim zdaniem dość szybko będzie jeszcze lepiej.
Niech tylko sportowo coś ugrają :-)
2
Dziwne rzeczy Tebas opowiada.
Barca ma place o 200 większe niż zysk?
I zachęca do ich obniżania.
Ale przecież klub ma wiele sekcji i większość z nich są niedochodowe więc zawsze będzie miał wysokie place, bo ma więcej graczy w strukturze na liście płac niż jakikolwiek inny klub.
Dodatkowo co z tego że ma o 200 mln place wyższe niż zysk?
Absurdalna argumentacja.
Wystarczy że klub w kolejnym roku zwiększy zysk np. że stadionu, z nagród za sukcesy, że sponsoringu czy że sprzedaży zawodników i wcale nie będzie musiał ciąć płac.
Bo o ile klub ma zysk to oznacza że suma wszystkich operacji jest na plusie i na to powinien patrzeć Tebas a nie na jakiś wydumana przelicznik place/zysk.
No chyba, że zaleca zmniejszać place wiedząc że będzie to skutkowało problemami z kontraktowaniem przyszłych dobrych graczy do Barcy bo za grosze nie będzie chętnych na odpowiednim poziomie do gry tutaj i pośrednio będzie to wpływać na jakość kadry.
A więc zawsze to jakaś dobra informacja dla klubów konkurencyjnych :-)
No ale to już taka wielopoziomowa interpretacja, możliwe że mało realna :-)
0
@AmigoBlancos
A mnie jeszcze bardziej śmieszy twoja, ponieważ wydźwięk jest taki jakby był nadzwyczajnie fantastyczny i unikalny.
A jest tylko bardzo dobrym, i do tych największych do którego go nawet tutaj wielu przymierza bardzo dużo mu brakuje.
Przy jakości chociażby takiego Platiniego czy Maradonny to Modric wygląda jak porównanie żebraka do milionera.
Oczywiście wiemy kto jaka ma pozycję w tym porównaniu.
Tyle w temacie dyskusji i argumentacji z Tobą.
0
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos
Boli Cię inna opinia?
Ok.
1
@AmigoBlancos
Fenomenem jest jak przehajpowano typa i jak wielu uwierzyło, że jest jakiś nadzwyczajny.
Nawet złota piłę mu dali, byle tylko madrycioki nie płakały po odejściu ich bożka.
0
@Emhyr
Sprawa jest prosta: w Bayernie nie miał z kim tak grać.
Bo tam indywidualnie każdy, jest technicznie gorszy od graczy Barcelony, więc takie granie nie miało sensu.
Tutaj ma, bo zawsze może liczyć na podobne zagranie od partnera.
Wyobraź sobie takie akcje Lewego np. z Messim i Neymarem...
0
@Bobert_Kubicki
xD
0
@Bobert_Kubicki
Widać, że nie znasz nowych zasad dotyczących przyznawania Złotej Piłki 2022 :-)
Jak dla mnie sprawa jest otwarta. Lepsze cyferki są po stronie Lewego.
https://www.google.com/amp/s/sport.tvp.pl/58989632/nowe-zasady-przyznawania-zlotej-pilki-lewandowski-z-wiekszymi-szansami-na-nagrode/amp?espv=1
2
Jeszcze kilka takich meczy u Lewego i znowu Francuzi Złota Piłkę odwołają :-)
1
1:1 u materacy?
Hahaha, karma za padake
0
@theOneAndOnlyKing
Myślę że Bartomeu obiecał mu co innego niż planował Koeman, który ewidentnie go nie chciał.
1
Tutaj tak naprawdę Pjanic nie dostał prawdziwej szansy więc chciałbym żeby pokazał że jednak jest dobrym graczem.
Tak wynikało z jego całej kariery zanim trafił tutaj.
0
@Fabik87
Też potrafi
https://m.fangol.pl/view/332845/niezapomniana-prezentacja
0
@DonMatteo901
Pokrył się farba stealth
xD
1
@fart
Benchman na odpowiednim miejscu i drużyna odżyła :-)
0
@Dragon_Ball_Z
Nawet wycięcie nogami od tyłu nie jest faulem.
Curtuis potwierdzi :-)
0
@Kimirionum
Jedyna słuszną odpowiedź to MCI
0
@Rust_Cohle
Za rok to on będzie bezrobotnym.
Koniec kontraktu z MU.