O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1094
  • Polecenia 1031

Komentarze

1

@Encore trochę to zabawne, że żabojadki tak starają się słodzić Algierczykowi, który otwarcie przyznał ze francuski paszport to dla niego tylko łatwiejsza ścieżka do trofeów sportowych i nic więcej ;)

1

@FCB_dimiC mandaty może i by coś zmieniły, ale najpierw ktoś musi je wlepiać. Efekt psychologiczny przez miesiąc po podniesieniu stawek i tyle zabawy. Dziś nie ma problemu nawet bez prawka jeździć, bo spotkać policję to cud, a na bocznych drogach to już w ogóle.

0

@VegetaPolska to ta co nie potrafi się zdecydować, w którym języku piosenki śpiewać? Po co jej robić rozgłos poza pudelkami?

1

@Ukasz Hiszpania nie jest gotowa na powrót takiej gwiazdy

0

@dzefrej234 sam treneiro trzyma go usilnie w klubie, gdyby nie to, to pożegnaliby go rok temu

Zobacz wszystkie

29

Jak ktoś po kwadransie zaczyna grać na czas i usypiać kibiców, to nie sensacja tylko karma wróciła

25

Nie bardzo rozumiem, dlaczego autor pod podtytułem "pijawki" umieszcza takie nazwiska jak Dest, Mingueza czy Umtiti. Jakaś osobista uraza? Dest odszedł bez gadania, kiedy ostatecznie zrozumiał, że trener go nie chce i nie trwało to kilka sezonów. Mingueza sam się do pierwszego zespołu nie prosił, był zawsze do dyspozycji, kiedy trzeba było, kiedy okazało się, że jest za słaby, przeprosił i odszedł. U Umtitiego jedyną winą jest to, że nie poddał się normalnemu leczeniu po doznaniu kontuzji. Poza tym nie narzekał na słabnącą pozycję w zespole, kiedy zarząd o to poprosił, podpisał nowy kontrakt, korzystniejszy dla klubu, kiedy był zdrow, trenował i był do dyspozycji, nie stroił fochów. Żeby spróbować się odbudować, odszedł do slabiaka z Włoch, o którym większość na tej stronie może powiedzieć tylko tyle, że wiedzą że gra w Serie A, ilu piłkarzy zdecydowałoby się na ten ruch?
Nie każdy, kto odszedł był Braithwaitem czy Puigiem

24

@VegetaPolska aaa, no to spoko, jej matka zajmie się całą waszą trójką. Idź jak po swoje

22

Dziwić się później, że taki Umtiti wolał się leczyć u szamana, niż u klubowych fizjoterapeutów...

16

@VegetaPolska taa, ty będziesz sprawdzał. Właśnie widać, jak sprawdzasz. Przyjaciółeczka nagrywa kumpeli tatuśka, widzą, że złapały odpowiedniego desperata to teraz będziesz tańczył jak ci zagrają. Nagada ci coś o tym, że prawdziwy mężczyzna nie zostawia kobiety tylko dlatego że ma dziecko, a ty sobie wmówisz że to prawda objawiona o męskości. Powodzenia. Oszukała cie na samym początku, a ty szukasz jej usprawiedliwienia nawet w momencie, kiedy ona nie chce ci poświęcić chwili na szczerą rozmowę. Jesteś już stracony

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?