pt9

0

@sergio5 U mnie w 2008 znowu wjechała piłka nożna na pierwsze miejsce i nie śledziłem koszykówki jakoś mocno. Na trefla przestałem chodzić gdzieś w 2013 również.

pt9

1

@sergio5 Ja pamiętam jak chodziłem na Euroligę na Trefl Sopot i zobaczyłem że ten szczyl ma 16 lat i gra już w Eurolidze w Bandalonie razem z 18 letnim Rudym Fernandezem. A u nas wtedy 25 latek to był młodzik. Był to jakiś szok że tacy młodzi dostają szansę i w dodatku stanowią o sile drużyny.

pt9

0

@LS Na pewno atutem europejskiej koszykówki jest gra zespołowa. Wiadomo że umiejętności są dużo gorsze niż w NBA ale jest mniej debilnych akcji.

pt9

2

@LS Ogólnie spoko dzisiejszy mecz. Troche rozpalił moja dawna mość do koszykówki. Czas chyba znowu oglądać Euroligę i ACB (NBA jakoś nie mogę strawić)

pt9

0

@LS Bardzo mało akcji do środkowych aby się przepychali. Sam jak trenowałem to zawsze grałem jako center i lubiłem taka walkę ;)

pt9

3

Koszykówka okropnie się zmieniła dla kogoś kto nie oglądał jej 10 lat. Co to za rzuty są w ogóle?

pt9

0

@kamilo0066 Wiele razy w koszykówce widziałem że drużyna grała lepiej bez największej gwiazdy. Oby teraz też tak było.

pt9

1

@LS 3 faule, nie jest dobrze

pt9

2

Hiszpania na razie o klasę lepsza. Słowenia rzuty z wymusooznych pozycji.

pt9

0

@konrad1661 Jeśli chodzi o wege to FALLA.
Ryby to Zafishowani w centrum nad Motławą.

pt9

4

@Brashearr Stawiam że w tym sezonie będzie odbudowywał formę ale w zasadzie już nigdy nie pokaże w pełni umiejętności. Nie po 3 czy 4 operacjach kolana.

pt9

1

@Ojciec5tkidzieci Tak, dokładnie. Rollo duże z mieszanym. Spoko, nawet pięterko było w środku.

pt9

1

@LuisSalvano Również uważam że więcej winy jest wśród patoli ale do cholery jasnej. Trzeba zachować czasem odrobinę zimnej krwi.

@fart Narkotyki są fajne.

@Kwiatek67 Kilka postów niżej jest nagranie.

pt9

0

@Kwiatek67 Mnie kompletnie nie podchodzą choć i tak chyba lepsze niż z zeszłego sezonu. Powinny być ciemniejsze a spodenki w jednolitym kolorze.

pt9

11

Bydło patolskie na ulicach i kierowca debil. Narkotyki trzeba brać odpowiedzialnie.

A na takim dobrym kebabie byłem w zeszłym tygodniu w Katowicach i stwierdziłem że jest spoko miastem. Cofam zdanie.

pt9

0

@daniel32778 W końcu jakiś mądry komentarz dzisiaj

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

0

@tobiasson92 Jak dobrze że jestem gdzieś na półmetku swojego życia i nie będę musiał znosić tego popieprzonego nowego świata na etapie najlepszych lat.

pt9

15

Ta piłka od De Jonga 5,5/10 w ocenie końcowej. Podanie doszło do przeciwnika ale za bardzo wygiął stopę i parabola mogła być lepsza.

pt9

1

@ObiektywnyKibic121 W dodatku silny jak dzik.

pt9

1

@Verema Też mam wrażenie że inne odcienie zrobiłyby robotę. No i spodenki w jednolitym kolorze.

pt9

0

Stroje paskudnie w tv wyglądają. Szkoda bo na niektórych zdjęciach prezentowały się nie tak źle.

pt9

0

@whoocash19841 Tego detektywa ?

pt9

0

Czy serial Expanse po 1 seoznie się rozkręca? Obejrzałem pierwszy i trochę paździerz mimo dobrych opinii.

pt9

0

Orientuje się ktoś czy w Polsce jest to realne aby zażyć Ayahuasce? Wiem że w Czechach da radę dostać. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym ?

pt9

2

@JANEK777 Każdy też oczywiście zna tę samą osobę - kumpel 32 lata, biegał w triatlonah, mówił dzień dobry na klatce, okaz zdrowia a teraz nie może przejść 3 metrów.

pt9

1

@Kettger Oby oby. Jest to największy koszmar gdy tacy gracze będą sprzedawani bądź będą chcieli odchodzić do lepszych drużyn.

pt9

0

@Kettger Niewykluczone że będzie trzeba opychać takich zawodników aby przetrwać finansowo.

pt9

1

@JANEK777 Nie znam nikogo kto by ciężko przeszedł covid (chyba że gorączka przez jedną noc to mega ciężkie przechodzenie. Ludzie potrafią się ze sobą mega pieścić i narzekać) a co dopiero osoby które miałby by umrzeć po szczepieniu.

pt9

4

@Emhyr Mimo wszystko sprzedają również za grube miliony, kluby nie mają takich patologicznych pensji i kontraktów jak w Barcelonie nie mówiąc o całkowitym zadłużeniu klubu.

Mamy ponad miliard euro długu. Miliard euro. Do tego największe pensję wypalonych piłkarzy bądź niewypałów.

Musimy dostać po dupie bo inaczej będziemy popadać w coraz większą ruinę. Bardzo mnie cieszy że Laporta robi co może i stara się obniżać koszty. Będziemy drugim AC Milan w kolejnych latach? Trudno, ja to już dawno przewidziałem gdy zarząd dawał podwyżki Rakiticom, Busqetsom czy Messiemu za każdy podpis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?