pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Pierwsze wrażenie pozytywne nie było, nie mogłem dogadać się z barankiem a zwłaszcza z dolnym chwytem - mam 191 cm wzrostu. Potem ciało się przyzwyczaiło i jeździło się dobrze i wygodnie w trasy kilkudniowe. Sprzedałem bo rama była dość archaiczna i upierdliwa - Octane One Kode przerobiony z singlespeeda na Gravela.
Teraz mam Marina Muirwoods z prostą kierownica i napędem 1x12 na długie trasy , jest fajny ale to dość ciężki rower stąd decyzja o kupnie znowu Gravela. Szukam czegoś w stali pod wyprawy bardziej niż sport i zamierzam kupić Rondo Bogan.
Ogólnie polecam markę Marin, robią oryginalne bardzo rowery w fajnych malowaniach. Na pewno wyróżniają się spośród przeciętności Kroosa, Cube, Kellys itp.
Do jazdy po trójmiejskim parku krajobrazowym zakupiłem niedawno tego diabła - https://7anna.pl/product-pol-12205-Rower-NS-Bikes-2021-Synonym-TR-2-29.html
Gravel nie nadaje się na ciut cięższe leśne ścieżki jak pojawia się piach dlatego muszę mieć jednego fulla MTB.
0
@Colon Miałem i sprzedałem ale przymierzam znowu się do kupna. Jakie masz pytania ?
1
@Encore Pep zawsze był małym hipokrytą
16
Tak to jest z tymi pitbullami.
https://www.linkpicture.com/q/FB_IMG_1628142574635.jpg
1
@MesQueUnClub96 Poziom szkolenia w koszykówce to jest przepaść między USA a reszta świata. Gortat mówił że przed meczem dostawał książkę na temat swojego rywala oraz codziennie miał treningi indywidualne.
1
Biedny Tom :(
1
@macio_944 W 1 połowie grali lepiej od Dynama choć szału nie było wielkiego. Kilka akcji pod bramką mieli
0
@amanter Przecież to zwykły fakt. Kobieca piłka jak i większość sportów drużynowych to poziom amatorski ciężki do oglądania. Nic dziwnego że malo kto to ogląda a same piłkarki zarabiają 100x mniej.
0
@amanter Bo kobieca piłka to poziom żenady więc dlatego stroje pasują. W profesjonalnej piłce nie wyglądają najlepiej.
0
@tbas Weź głęboki wdech i przeczytaj jeszcze raz.
2
Mieliśmy więcej posiadania piłki , aż 60-40 i kontrolę. Niestety Salsburg miał sytuację, pressing i strzały. Jednym słowem pech jak zawsze.
Dziwna sprawa, przecież Alba daje 20 asyst z ogórkami w sezonie a Busi wali prostopadłymi i są to topy nad topami a coś jak zwykle nie pyklo.
0
@Sysia11 Niby tak ale skąd mógł wiedzieć a poza tym czasy że Barcelona to klub marzeń każdego się skończyły niestety.
2
@hayek Lenglet jest miły, skromny i mówi dzień dobry.
0
@Sysia11 a za co go mieliśmy kupić :d ?
1
I ta kamienna postawa po bramce. Mistrz
3
Chciałbym zobaczyć pojedynek Alby z Royem Keanem. Byłby płacz przed meczem zamiast w przerwie.
0
@proslambanamenos W sumie ciekawszy mecz niż Barcy
1
Alba podnoszący łapy 3 metry przed kontaktem i ten głupi ryjek. Jak można lubić tego gracza? Nigdy nie zrozumiem.
1
"LEGIA MA AUT" Ekscytacja Borka pokazuje poziom Legii
0
Komentarz usunięty
0
@Alan_fcbfan Najlepsze są teksty że to są top3 swoich pozycji. Szkoda tylko że jak są razem na boisku to nic nie działa.
1
Grajmy najlepiej 6 lub 7 obrońcami tylko po to aby Busiego dać na ŚPO.
1
Depay musi się ogarnąć. W Barcelonie nie można grać szybko
0
@mordini123 ile kurłaaaaa
4
@FCMichalo To nieuniknione. Superpuchary i finały w jakiś krajach arabskich czy w Azji. Pewnie nadziejdzie i ten moment że część meczy będzie za granicą.
2
@macio_944 o strefach czasowych Pan nie słyszał ?
0
@Sulimo Fajnie to tak kraść słodki złodziejaszku ? Ipla majątku nie kosztuje
6
@BombowiecKrawczyk A księżyc jest jakiś gorszy że wiatru nie może mieć panie rasisto?
4
@Chakalaka Zapomniałeś o propagandzie i cenzurze w wykonaniu starego komucha.
0
@joloskyy No ale to nie jego wina ze mimo tego Chelsea czy City się interesują jego usługami. Skoro lepsze kluby oferują 2x lepsza kasę to nad czym się tu zastanawiać.