pt9

0

@lucas/catalan Nie wierzę w to. Kolejny skok na kasę ale liczę że może uda się wytępić kierowców zamachowców a ich jest po prostu mnóstwo. Jeżdżę niemal codziennie w dłuższe trasy i za każdym razem mam obawy czy wrócę bez uszkodzeń.

pt9

2

@tobiasson92 Akurat po wczorajszej trasie patrząc jak ludzie jeżdżą to nie widzę chyba innego wyjścia. Banda bezmózgów bez jakiejkolwiek wyobraźni.

pt9

0

@Slazzy Ja mam Nju Mobile i jestem zadowolony bardzo. Korzystają z nadajników Orange

pt9

1

Spokojnie, zaraz samolot zawróci bo Messi wskakuje za Aguero. #Laportamusisz

pt9

0

No to wielki Martin zostaje w takim razie.

pt9

1

@kremowka2137 no nie gadaj!

pt9

1

Pamiętam taką sytuację z koszykówki gdzie wszyscy kibice od lat mieli dość trenera ale był to przyjaciel właściciela. W końcu nadszedł mecz gdzie wygeizdano go srogo, cała hala. Następnie przez cały mecz była zupełna cisza i brak dopingu - coś okropnego, jak na stypie. Trener byl sympatycznym człowiekiem ale w tamtej chwili musiał czuć się strasznie. Mimo wszystko poskutkowało i potem odszedł co wyszło drużynie na dobre. Czasem gwizdy są na prawdę konieczne. Może zmuszą one również Umtitiego do ruszenia tyłkiem.

Historia tyczy się Trefla Sopot i Eugeniusza Kijewskiego

pt9

8

@adamt1996 Żałuj że nie oglądałeś 2004 i 2005 Rijkaarda. Eto, Deco, Ronaldinho - co piłeczka chodziła przed polem karnym i nagle prsotopadla do Eto który ładował gola.

pt9

0

@Derean W zasadzie to duża ważniejsza rzecz niż zatrzymanie Messiego.

pt9

6

@Kgorecki2500 No właśnie że musi :( W Fifę nie grasz ?

pt9

1

Rzuci ktoś linkiem do celebracji i fety przejazdowej autokarem.

pt9

6

Messi na złość Ryszardowi wszystkie kamery będzie niszczył.
https://i.ytimg.com/vi/KO4oRmsuaUM/maxresdefault.jpg

pt9

3

@PatriBarca Van Koeman ft. Blind Superhouse deepchill remix

pt9

9

@tomek8756 TVN kłamie. On zostanie u nas

pt9

7

Alexis Vidal - WTF??

pt9

4

Puig do kamery się patrzył zamiast chronić piłkę.

pt9

1

@QuiqueSetien1958 Czytałem kiedyś analizę jego gry i właśnie to mu zarzucano oraz gre kombinacyjna. Była właśnie mowa że średnio pasuje do gry Barcy. Liczę że wprowadzi fizyczność jak kiedyś Abidal.

pt9

2

Nie rajdów ani strzałów z daleka (tego było już mało w ostatnich latach), nie asyst ale rzutów wolnych Messiego najbardziej będzie mi brakować. Miał je opanowane niemal do perfekcji. Gole z rzutów wolnych mają zawsze jakiś pierwiastek magii.

Griezman na razie fatalnie to robi

pt9

9

Przykro patrzeć zawsze jak publiczność gwiżdże na zawodnika ale czasem na prawdę nie ma innego wyjścia.

pt9

1

"teraz każdy rzut wolny to będzie coś czym można się rozkoszować" no chyba nie

pt9

0

Busi przynajmniej na to że potrafi grać od razu bez zastanowienia zamiast się rozglądać.

pt9

1

Na nowym ładzie stracę ponad 15 tys. w ciągu roku. Czy osoby z własną działalnością gospodarczą szukali już rozwiązania? Ja się mocno zastanawiam aby złożyć z żoną spółkę ale będzie trzeba wszystko dokładnie wyliczyć.

pt9

0

@Barca_Big_Moment Przeciwnicy mieli jakieś projekty poza Xavim ?

pt9

0

Jutrzejsza konferencja Laporty


pt9

3

@MarioVeB! Czyli to kto w końcu wpędził klub w ruinę i bankruta?

pt9

3

@MarioVeB! Wina Bartomeu. Tutaj nawet nie ma nad czym myśleć.

pt9

4

@MarioVeB! Bartek lepszy był co ?

pt9

1

@Arkon Jeżeli ktoś wybiera pierwszą parę to jest tak krótkowzroczny jak nasz poprzedni zarząd

pt9

0

@Arkon oczywiście że 2

pt9

3

Za kilka lat przeczytamy w biografii jak Messi bał się rywalizacji z Demirem i dlatego odszedł. Tak będzie

"Gdy zobaczyłem na wakacjach na Ibizie co ten młody ch**ek wyprawia w sparingach to wiedzieliśmy z Lapciem że to wszystko bez sensu. Tak się złożyło że delegacja z Paryża była najszybsza z Neymarem i Verratim na czele. O konferencje tego drugiego nie pytałem ale namówili mnie - "Paryż jest kozacki""

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?