pt9

2

@Kgorecki2500 A tu jeb i szejk się dogaduje z kaczorem i cyk - Rambla zamknięta. Z Messiego i PSG też smieszkowalismy.

pt9

1

@TheNekro94 Hej mała, wyjdziesz za mnie i zrobimy dziecko? - dofinansowanie czeka.

Patrząc na ceny to jestem frajerem bo wynajmuje w Gdańsku mieszkanie 42m2 na nowym osiedlu praktycznie w centrum za 1200 zł ale kij z tym. Przynajmniej problemów żadnych od 5 lat a lokatorzy fajni i mili.

pt9

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie każdya wolne ponad 100 euro w dodatku w okresie wakacyjnym. Raczej to normalne że w sierpniu mniej ludzi chodzi na mecze.

pt9

0

@BarcaInfo Nie było tak że w okresie wakacyjnym to norma? Pamiętam jak swego czasu bilety na mecze w superpucharze z Realem były łatwo dostępne.

pt9

0

@DaPidejpi Całkiem łatwo jest zostac milionerem w rok. Wystarczy odkładać ok. 2700 zł dziennie. Podziękujesz później.

pt9

3

@QuiqueSetien1958 Nie wiem czy kłamał czy nie. Szczerze średnio to mnie jara już. Odszedł więc mam na chwilę obecną wbite w to. Fajnie by było jakkby miał ostatni sezon ale średnio w to wierzę bo nie będzie raczej nas stać. Skupiam sie na tym co jest tu i teraz.

pt9

6

@QuiqueSetien1958 No to pozostało zbić piątkę z kolegą LS i zbudować ołtarzyk Leo w pokoju i się umawiać na wspólne modły.

pt9

24

@QuiqueSetien1958 Bo pisze o tym bez przerwy co godzinę otoczone dyrdymałami niczym 5letnie dziecko któremu zabrano cukierka. Trochę dziwne jak facet w średnim wieku wylewa żale od kilku dni co chwilę bo piłkarz z klubu odszedł.

pt9

4

@colossus Jakoś nie widziałem jadu tutaj a jedynie czasem krytykę. Ale rozumiem że na Messiego złego słowa ani jednego nie można powiedzieć?

pt9

0

Nie wiem czy nie skusisc się w tym sezonie na LE i tą jeszcze niższą. LM trochę mi się przejadła w ostatnich latach, w większości przypadków ci bogaci i lepsi wygrywają i mamy 5 zespołów odstające od reszty. Nie oznacza że LM całkowice odpuszczę ale skupie się tylko na Barcelonie.

W takiej lidze europy konfederacji również będą spore różnice budżetowe między klubami ale poziom będzie bardziej wyrównany i nieprzewidywalny a mecze bardziej szalone.

pt9

4

@Kamyk37 Najgorsze są typy co nie potrafią znaleźć laski i gadają że na hajs baby lecą. To chyba oczywiste że dziewczyna chce się czuć pewnie i bezpiecznie. A ma lecieć na nasze brzydkie mordy i 2 zł w kieszeni?

Mam przyjaciela który w wieku 35 lat nie ma prawa jazdy (pozdrawiam Albę że w wieku 30 się odważył ), ma wyrąbane w pracę i pracuje by pracować a w dodatku ma 167cm wzrostu i się chłop dziwi że samotny.

pt9

4

@deco10 Ma to logiczny sens ten ciąg wydarzeń. Czytając różne wiadomości bardzo dobrze się stało że nie podpisaliśmy umowy CVC tylko po to aby Messi mógł pograć 2 lata.

pt9

0

@TheNekro94 Zwłaszcza że treści puszczane w tv nie powinny mieć w tym przypadku żadnego znaczenia.

pt9

0

Grał ktoś tutaj w Guild Wars 1 sprzed 15 lat? Orientuje się ktoś czy gra nadal żyje i można kogoś spotkać i wspólnie grać?

pt9

2

@Jackazz "jeśli nie wróci to wychodzisz na dupka"

pt9

0

@barpol11 Tu akurat wyświadczył by przysługę.

@Commando Nas nie stać na buty Haalanda.

pt9

0

Jest coś jeszcze co Nasser mógłby nam że zrobić czy już gorzej być nie może?

pt9

0

Według was pasują nowe barwy Messiemu?

pt9

2

Ma ktoś może fotki Pedriego u fryzjera?

pt9

3

@masq Ciekawe czy mąż też jej się znudzi jak piękny Icardi zapuka do drzwi :D

A tak na serio to szanujmy ją, niesamowita dupeczka.

pt9

1

@kodi77 Argentyny nie oglądałeś nigdy ?

pt9

1

@Colon Bayern Monachium

pt9

9

@Leooo Kliknij aby zobaczyć galerie

pt9

0

Skoro jest generator nazwiska na koszulkach to można sobie wygenerować Messiego na nowej koszulce Barcy czy jest to w jakiś sposób zakazane?

pt9

0

@tomek8756 Niezły ściek choć zawsze plusik sytuacji jest że wbili szpileczki w te kretynkę Olejnik.

pt9

1

@avanes Nie, jest dużo starsze niż kiedyś.

pt9

2

A tymczasem wjechał dziś pierwszy odcinek serii o katarczykach, PSG, przekrętach. Jak zawsze top.


pt9

1

@Roobo Karny na Di Marii był.

pt9

0

Wrzućcie mnie na tyle lat do pierwszego składu Barcy to też zrobię takie liczby bezbożnicy. Nie ma co płakać.
Jak grałem na boisku w piłkę to non stop ktoś siedział na plecach, wyzywał , drapał itp. a w Hiszpanii sobie klepiesz i nikt do Ciebie nie podchodzi. Przeciwnicy leniwie czekają pod swoim polem karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?