pt9

4

@Oskar00 No nie wiem. Warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

pt9

6

@xdpeura1928 A nie lepiej aby Barcelona wygrała LM ?

pt9

2

@ElKamil Ja szczerze mówiąc mam głęboko w 4 literach Messiego odkąd nie jest on w klubie. Jestem kibicem Barcelony a nie Messiego i jego dalsze losy guzik mnie obchodzą. Może zdobyć 4 złote piłki lub połamać obie nogi - pozostanę niewzruszony.

Jedyna zadra jest taka że nie miał godnego pożegnania ale w sumie po cyrku z poprzedniego lata gdzie chciał wymusić odejście również mam to gdzieś.

pt9

1

Pamiętajcie moi drodzy którzy mają zamiar oglądać mecze PSG - przyczyniacie się w ten sposób jeszcze bardziej do ich popularności i sukcesu.

pt9

1

Od czasu remontady 6-1 PSG jest alfonsem a my jego dzi**ą. Robią nas jak chcą. Na szczęście widziałem dużo już w sporcie i bardzo często takie drużyny nie gwarantowały sukcesów.

pt9

0

@kkbarca cyk i zgłoszone

pt9

0

Czy Messi miał możliwość grać za 1 czy 2 mln pensji? Bo Tebas chyba coś mówił że nie było żadnej możliwości aby zakontraktować Messiego

pt9

0

Rozumiem że według was inny prezydent byłby w stanie zakontraktować Messiego?

pt9

0

Ludzie , wy potraficie łączyć jakiekolwiek fakty? Laporta ma w tej chwili gówno do gadania a stan finansów jest w opłakanym stanie a w dodatku sytuacja zmieniła się dynamicznie. Podziękujmy Barto za januszowskie zarządzanie na kredyt.

pt9

0

@avanes Ja bym wolał aby ona zajęła się moim oszczepem.

Edit: dobra jednak jest słaba.

pt9

3

Spokojnie, zaraz się wyciągnie 500 baniek z espai barca, Leo podpisze kontrakt bo i tak przyniesie to zyski więc lecimy jeszcze po Haalanda

pt9

0

@AntekGriezmann Może i dobrze. W prezentacji tak średnio ten duet działał :)

pt9

0

@AntekGriezmann Rakitic nawet nie stał obok tych graczy. Jego odejście to bym jeden z piękniejszych dni w historii kibicowania.

pt9

2

Teraz Stano musi zrobić Hejtpark bez przerwy do 31 sierpnia i kasa się uzbiera.

pt9

0

@macio_944 Tylko Bayern i magiczne trio z Tomkiem i Robercikiem

pt9

4

@Cwaniak4 No chyba nie

pt9

9

Messi odbiera złota piłeczkę a szejk na gali klaszcze z uśmieszkiem do kamery.

pt9

5

@messi564 Chelsea z ostatnich 3 sezonów bilans transferowy ma na 0 więc myślę że mogą sobie pozwolić na fajne zakupy

pt9

11

@Mathew86 A co ma zrobić. Zabijać pilakrzy aby pensję się obniżyły? Podziękujmy poprzednikowi który dawał podwyżki starym i wypalonym zawodnikom.

pt9

0

@RobiS Z jednej strony tak ale z drugiej nie chciałbym obrazka gdzie 38 człapajacy Leo bierze udział w każdej akcji a reszta się gapi.
Nie miejmy pretensji też do ligi bo wyłącznie przez naszą głupotę tak się zagrzebalsimy.

pt9

0

W zasadzie płacenie 20 baniek przez 5 lat do 39 roku życia też jest patologią więc najlepiej niech teraz drogi się rozejdą. Szkoda tylko że bez pożegnania. Prędzej czy później i tak trzeba było budować drużynę bez Leo.
Ciekawe tylko czy uda się zajerestrowac Depaya, Emersona, Garcię i Aguero. Tak czy siak nie mamy drużyny na LM z Messim czy bez niego. Najważniejsze to uzdrowić finanse przez najbliższe lata

pt9

1

@Rysiu Bo ludzie patrzą krótkowzrocznie. Nie kumają że jak ktoś daje 80mln za Rakitica to trzeba go sprzedać skoro już obniża loty bo za rok czy dwa będzie totalnym trupem po 30stce. Takich przykładów było sporo

pt9

1

" Całe szczęście to nie ty o tym decydujesz"
"Będziesz"
" W zarządzie są mądrzejsi ludzie od was"

Ahh te legendarne tekściki w odpowiedzi jak ktoś zarzucał Barto złe zarządzanie finansami. Jeszcze pewnie niedługo przeczytamy że w sumie to wszystko wina Laporty.

pt9

1

Jedyny klub gdzie mógłbym zobaczyć Messiego to Bayern Monachium. Jest tam Lewy, jest trener, jest silna drużyna, przyjemna liga do grania tylko ten język. Wyobraźcie sobie Messiego gadającego po niemiecku.

pt9

0

A wystarczyło nie strzelać na 6-1. I tak dostaliśmy bęcki potem od Juve 0-3. Teraz szejk się zemści.

pt9

2

Można zarejestrować Messiego tylko w LM a olać ligę ?

pt9

1

@Colon
Wady
- ciężka wymiana hamulców mechanicznych na hydrauliczne bo klamki są strasznie drogie do hydrualicznych. Hamulce mechaniczne dla mnie można w tyłek sobie wsadzić dlatego szukalbym od razu hydrualikow ale budżet od 5k minimum musiałby się zaczynać.
- w piasku i cięższym terenie gorzej sobie poradzą
- w niektórych modelach geometria zbyt sportowa (dla innych jest to zaleta)

Zalety:
- Uniwersalność, może być to rower do wszystkiego dla wielu.
- Lekkość
- prędkość jazdy w porównaniu do MTB
- Fajny wygląd
- Kierownica baranek

Na gravele jest bum więc wiadomo że wszystko jest przedrozone ale taniej nie będzie. Rowerów jak i komponentów nie ma na rynku i produkcję nie wyrabiają więc jak masz okazję to kupuj.

pt9

0

@Pilka_jest_okragla Ja bym powiedział inaczej. Musi nauczyć się bronić drużyną. Najgorsze u nas jest to że nie ma wsparcia i wpsołpracy między formacjami.

Chelsea wygrała LM nie mając wielkich indywidualności w obronie ale tworzyli świetny kolektyw + pomocnicy harowali w odbiorze.

pt9

0

@Colon Jeżdżę na dętkach. Zawsze łatwiej naprawić jak coś się stanie. Do mleka przekonać się nie mogę, za dużo widziałem wycieków i różnych losowych sytuacji.

pt9

0

@Colon
Mam jeden zestaw toreb bikepackingowych jednak są fajne na krótsze trasy 1-2 dniowe. Do tego trzeba mieć ultralekkie spanie. Ja śpię ostatnio w wojskowym Bivy 1,3 kg, materac pompowany z Dechatlonu 670g i śpiwór mały 700g.

Do Marina używam z kolei sakw Topeak z systemem montażu na klik który jest kompatybilny z bagażnikiem Topeak.

Jesli waga to bikepacking, jeśli wygoda w pakowaniu i większą pojemność to sakwy koszt wagi i aerodynamiki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?