pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marko111122 oczywiście że tak.
1
Jeżeli są tu nocne rozkminy na temat życia i śmierci to polecam Timelaps wszechświata - przerażające.
1
Dlaczego istnieje coś a nie nic?
1
@igor69 Można być mało inteligentnym ale mądrym.
0
@Sulimo foobar2000
0
@Piernik jak United to klub przeciętniak to co powiedzieć o Barcelonie dopiero?
1
@ClassicRock Te z Ikea są niezłe. Mam jedną z Ikea a druga ze sklepu medycznego i są identyczne praktycznie.
4
@Jakchcesz Reklamy alkoholu w tv są i oglądają dzieciaki je. Lucas nie wrzuca porno tylko informacje o aktorkach i ciekawostki. W przykładzie sprzedaży alkoholu mozna byłoby porównywać gdyby rzucał np. jakieś dostępy do stron porno.
5
@Jakchcesz Bo 13latkowie nigdy nie widziały porno i nie wiedzą co to. Na pewno się zgorszą od postów o aktorkach.
0
@FC1899Barca
Może nie film ale chciałbym zobaczyć serial świetnej bajki sprzed 20-30 lat - Jonny Quest.
0
@VenoM Dopiero co wyszło F1 2021. Świetnie się gra
1
@michal26 taka wkrętka na wieczór ;)
0
Dlaczego istnieje coś a nie nic?
1
@PatrychoO Różowe lata 70. Jak nie lubię sitcomów to ten był bardzo fajny.
3
Można odetchnąć w spokoju.
1
@Kgorecki2500 Optymistycznie i oby się sprawdziło bo na razie jesteśmy w tyle za naszym głównym rywalem dość mocno jeśli chodzi o finanse.
1
@Kgorecki2500 ale nie będą za rok dwa czy trzy w tyłku finansowym więc w końcu pozwolą sobie na fajne transfery
5
@DonMatteo901 mega mądre decyzję. W dobie pandemii i strat finansowych Real odpuszcza kilka sezonów w których i tak będą walczyć o mistrza a gromadzą środki na stadion i nowa drużynę za 2-3 lata.
29
24h hejt park za mną w samochodzie. Bardzo przyjemnie się tego słuchało, myślałem że będzie bardzo męczące a te 24h minęły bardzo szybko. Stanowski niesamowicie się zbudował odkąd powstał KS i można powiedzieć że w 80% on to wszystko ciągnie, przynajmniej tak to wygląda z daleka.
Uwielbiam w zasadzie taki format programów jak mamy na YT zamiast w TV. Bez spiny, na luzie. Można przeklanc, pogadać, zjeść itp.
0
@SaulGoodman Ja z kolei dużo bardziej wolę w biurze i spotkanie z kumplami (mamy zgrana ekipkę). W domu drzemka kusi bardzo.
Dzisiaj z kolei też mam cholerny problem aby wstać z łóżka i się spóźnię z 3 godziny ale jutro urlop więc nie będę się spinał :D
6
@DaPidejpi Pamiętam jak byłem w szoku jak przeczytałem w magazynie piłka nożna a potem sprawdziłem w telegazecie. Serce mi pękło.
0
@masq
Koty
Laski
Rowery
Barcelona
Gry i nowinki technologiczne
1
@Michael24 Woda z solą. Płukanie azulanem. Herbata z miodem i imbirem
0
@Bobo25 Raczej dwa są osobne. Ten od rozmów lubi się zapychać często
0
@Bobo25 Głośnik od muzyki jest chyba inny niż słuchawki
0
@Huck wysoka pensja i 30 lat na karku.
3
@Encore https://i.wpimg.pl/1200x/pudelek.wpcdn.pl/92bcd549e0d44c76247d78a4a27306a71d385ef5
4
@DaPidejpi
1. Kanapka drwala
2. Californication - rhcp
3. Żona
4. Superpuchar 3-2 z Realem 2011
2
@draxidox Dolny Śląsk i zwiedzanie zamków. Polecam bazę pod Bolesławcem - Villa Toscana.
Kaszuby - spokojny wypoczynek i mało ludzi a lasy i jeziora piękne.
0
@ArterkHD Columbia