pt9

0

@highway oclean mam dwie sztuki i polecam.

pt9

0

@Encore Bez sensu jest to że świat jest tak stworzony że to co niezdrowe tak dobrze smakuje.

pt9

1

@Hrzan zwykła ostoya jest świetna. Miałem na swoim weselu oraz kawalerskim. Potem wszyscy znajomi zgapili i również ja wzięli.

pt9

1

@ściah Ja co kilka dni wychodzę na rower i za każdym razem odkrywam jakieś nowe miejsca i zakątki - łąki, zagajniki itp. a żyje tu ponad 30 lat. Świetna sprawa. Jazda autem również wydaje się bardzo prosta choć pewnie tak mi się wydaje bo jestem przyzwyczajony. Ale praktycznie wszystkie skrzyżowania są oświetlone i bez kolizyjne.

pt9

5

@ściah Polecam trójmiasto - morze, trójmiejski park krajobrazowy i Kaszuby w okolicy. Terenów na spacery i rowery od groma , nie ma w żadnym innym mieście tyłu.

pt9

0

@Borneo Ile bramek miał Real i Atletico które zdobyło mistrza w poprzednim sezonie? Prawie 20 mniej niż Barca

pt9

0

@kamyk_23 Wszyscy znajomi mówią że film porażka i komu teraz wierzyć :p

Jednak ocena 5,5 nie zachęca mnie

pt9

3

@Grzbiet Ale sierść psa ma specyficzny strasznie zapach. Ja nie mogę zdzierżyć tego mimo że sam miałem psy przez 10 lat. Nie idzie się przyzwyczaić do smrodu a były myte, czesane i pielęgnowane. Koty dla mnie mają dużo ładniejszy zapach i milusie futerko.

pt9

4

@Janiama No ale on po prostu nie pasuje do gry z Messim. Nie mamy typowej 9 w dodatku. Sam Griezman ile miał meczy bezbarwnych. Nie było do tego żadnych schematów w ataku a on sam na skrzydle się dusił. Zrobił liczby bo to świetny pilakrz ale czas obsadzać piłkarzy na odpowiednich pozycjach. Nie ma to nic wspólnego z filozofią.

Problem mamy taki że nie ma ani 9 ani skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

pt9

1

@Jankes94 Jakieś 200 mln w dupkę

pt9

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pt9

2

@Grzbiet Oczywiście że koty. Są piękne, ładnie pachną i mruczą. Kundle szczekają a smord sierści to coś okropnego.

pt9

0

@Janiama Real czy Atletico miało o 20 goli mniej od nas a wyżej skończyło w tabeli. Griezman nie pasuje do nas kompletnie i ważniejsze jest stworzenie kolektywu.

pt9

3

@Encore Spokojne 5 lat gry przed sobą o ile wypali ;) Pedri, De Jong i Saul nie brzmi źle.

pt9

19

Mnie się ta wymiana na Suala podoba.
- jest nadal młody
- potrzebujemy na gwałt pomocnika bo De Jong nie będzie wiecznie grał po 90 minut a Busiemu bliżej do końca kariery. Wijnaldum uciekł.
- Jest szansa że odzyska formę
- Schodzimy z pensji Griezmana
- Przy Messim Griezman nie ma racji bytu a ma 30 lat

Sam Griezman ma ważny kontrakt więc to on decyduje w dużej mierze gdzie idzie. Mnie jakoś nie przeraża że Atletico się wzmocni bo my mamy dużo większe problemy i zdobywanie LL nie jest teraz głównym celem.

Samego Griezmana lubię i szkoda że odchodzi ale każdy oczekiwał jednak dużo więcej. Wiaodmo że najlepiej sprzedać za 50 mln ale w dzisiejszych realiach ciężko aby ktoś tyle wyłożył.

pt9

1

@IronSanHybrid Gram drugi rok i mam 50%. Ciągnie się jak flaki z olejem ale fakt - grafika świetna. Ja nie jestem fanem gier od Rockstars

pt9

0

@Kozinho. nie wytrzymamy dwóch miesięcy więc mogę przepłacać

pt9

0

Jaki klimatyzator polecacie do 1000 zł do pomieszczenia 25 m2

pt9

3

@Lionel_Messi10 Nie wytrzymał szydery. Szkoda chłopaka, psycha siadła ale nikt go na siłę do programu nie targał. Dlatego takie sytuacje pokazują że w życiu trzeba mieć dystans do siebie i potrafić się śmiać ze swoich głupot.

pt9

15

@DonMatteo901 Zatem ruszy czarny rynek certyfikatów.

pt9

0

@skubi99 Raczej cieszenie się z medalu to brak szacunku dla sztabu i kolegów z drużyny. Pokazuje że zadowala mnie drugie miejsce mimo że była szansa na pierwsze.

pt9

0

@BartqRKO W koszykówce również widziałem jak tak robili. Zresztą nie jest to nic złego.

pt9

4

@Jinx Patrzę na gościa i go się nie da lubić. Podobny odruch jak z Ronaldo.

Co do laski to nie rozumiem jak można sobie zrobić takie wary obciągary i brwi.

pt9

0

@Janiama Szacunek i cieszenie się z porażki to mogą mieć przegrywy. Z porażek trzeba wyciągać wnioski i mają one napędzać j nakręcać na dalsze dążenie do sukcesu.

pt9

1

@Inko Mając skład i tyle kasy jak City - tak

pt9

2

@Kgorecki2500 Wielu słabszych może chciało by być ale Anglia, Hiszpania , Niemcy itp zawsze chce wygrać i dla nich drugie miejsce to nic dobrego. Skoro Anglia była stawiana w gronie faworytów, miała dobry skład i doszła do finału to była zobowiązana to wygrać dla samych siebie i dlatego czują że mega zawiedli.

Dla mnie jak ktoś zdejmuje medal to pokazuje że jest mega ambitny i dla niego to za mało.

Czemu zdjęcie medalu ma oznaczać brak szacunku dla Włochów?

pt9

2

@Janiama Tylko wygrana się liczy, drugie miejsce to porażka a o porażkach trzeba jak najszybciej zapomnieć i znowu dążyć do wygranej. Taki Guardiola całując medal za przegraną ligi mistrzów pokazał brak szacunku dla klubu czy swoich kibiców dając sygnał " Hej , drugie miejsce to coś wspaniałego"
W piłce nie ma znaczenia czy masz 2 ,4 czy 5 miejsce. Cel jest tylko jeden każdego.

pt9

1

@AlicjaFCB Gdybym był kibicem City bym chyba oszalał ze złości patrząc jak mój trener całuje medal za porażkę.

pt9

0

@dafik85 A co ma zdjęcie medalu do klasy przeciwnika? Mogę mu pogratulować po meczu i zbić piątek ale srebro to nadal srebro i nie chciałbym tego nosić na szyji na miejscu Anglików. Pokazuje to wyłącznie tylko to jak bardzo zależało im na medalu złotym. Co to ma wspólnego z szacunkiem do Włochów że nie nosili srebrnych medali?

pt9

1

@abram3k Aż tak się stoczył z formą? Swego czasu był kapitalny. Atletico rzadko oglądam ale Saul mi się podobał zawsze na boisku i nie powiem ucieszyłem się bardzo na myśl o wymianie za Griezmana który przy Messim nie ma prawa bytu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?