O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1798
  • Polecenia 1802

Komentarze

2

@Aragorn33 Nie wiadomo z jaką prędkością jechała ciężarówka i kiedy dokładnie kierowca zaczął hamować. Na filmie widać, że w momencie wejścia dziewczynki na pasy, kierowca zaczyna odbijać w lewo. Może już wcześniej próbował się zatrzymać, ale wiedział, że nie wyhamuje na czas? Cholera wie. Z tej perspektywy ciężko to ocenić.
Mimo wszystko uważam, że większą winę za wypadek ponosiłyby dziewczynki, które wtargnęły na pasy bez zatrzymania się i rozejrzenia. Jedna z nich nawet nie patrzyła przed siebie tylko w ziemie. Głupota totalna.

1

@Kgorecki2500 Próbował. Kiedy dziewczynka wchodzi na pasy, można zauważyć, że kierowca zaczyna odbijać w lewo i pewnie hamować.

14

@Aragorn33 Pierwsza dziewczynka na sekundę podniosła głowę, a później parła na przejście dla pieszych patrząc się w beton. No ludzie kochani... Jaka tu miałaby być wina kierowcy? Rozpędzonej ciężarówki nie zatrzymasz w ułamku sekundy.

2

@marko111122 Hit. Skoro zmienili ofertę na czas nieokreślony to znaczy, że zarabiają na tym. Raczej zostanie to na stałe, bo dzięki temu czymś się wyróżniają i zachęcają tym potencjalnych graczy.

1

Zobacz wszystkie

37

@Borry Powinniśmy zaufać Xaviemu, bo Arteta wygrał 58% meczów? Interesujące...

32

@Comentateiro A kierowca wstał i bił brawo.....

29

@HighestInTheRoom Zaraz Ambasada wraz z Barabaszem Cię dojedzie.

26

@tomek8756 100 tyś złotych dla policji, słodycze dla Domu Dziecka.

23

@Borneo Powinny mocniej płonąć według ciebie?

Media

Sonda

Który z wypożyczonych piłkarzy mógłby zostać w Barcelonie?