- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
0
Tak z ciekawości- jesteście właścicielami klubu piłkarskiego i możecie kupić dwóch piłkarzy- albo Messi i Ney, albo Mbappe i Haaland. Co wybieracie? Ja opcję numer 2.
2
@Arkon Messi i Ney zdecydowanie.
0
@Arkon oczywiście że 2
2
@Arkon Jestem szejkiem biorę całą czwórkę
1
@Arkon młodzi Leo i Ney.
1
@Lionel_Messi10 Za 2-3 lata, to ja rządzę w LM. :)
0
@pt9 Oby Realowi to się nie udało za rok.
0
@Kamil689 Nie ma tak pięknie, nawet szejka Mbappe olewa w PSG i nie chce przedłużyć umowy.
0
@Rewolucja123 Nie ma podróży w czasie. :) Obecni Leo i Ney czy Kylian i Haaland?
0
@Arkon Oczywiście, że pierwsza dwójka.
0
@Arkon 2 zdecydowanie
0
@Rewolucja123 Mimo wieku i ciągłych kontuzji Neya?
0
@Cvzx I taką decyzję rozumiem.
0
@Arkon Jak zmotywujesz Neya, to nie da sie tak latwo zalatwic. A Leo jest w stanie dac wiecej, niz ta druga dwojka. Ney za to porownywalnie.
1
@Arkon Jeżeli ktoś wybiera pierwszą parę to jest tak krótkowzroczny jak nasz poprzedni zarząd
0
@Rewolucja123 Na razie Ney pauzuje częściej niż gra. Ja jednak stawiam na młodość i przyszłość. Haaland to monstrum, nie tylko gole, ale i pressing, fizyczność oraz genialna mentalność.
0
@pt9 W punkt.
1
@Arkon Zależy jak z pensjami. Moim zdaniem powinno się zrobić małą rewolucję z tym, więc numer dwa. Jak mowa o identycznych dla jednej i drugiej pary, to opcja numer jeden. Fati wtedy bez większej presji będzie mógł się rozwijać, gdzie jeszcze Demir ma papiery na wielkie granie. Zawodników wielu jak Haaland i Mbappe nie ma, ale jak się dobrze poszuka, to idzie znaleźć kilkunastu o potencjale Fatiego.