@FCB_dimiC Ja myślę,że wszyscy się mylą i Inter celuje w LM, ale ta przyszłoroczną. Teraz celowo odpuści walkę o tryplet na ostatniej prostej,aby wszyscy ich nazwali frajerem roku,a za rok pocisną do końca i na luzaku zdobęda wszystkie tytuły. Zobaczycie - tak własnie będzie.
@barcanawieki To nie pierwszy taki raz. Niezła afera była gdy Lopetegui został wywalony z repki kilka dni przed turniejem,gdy wyciekło,że ma przejść do Realu Madryt.
@Deathwing112 Ale czego nie zrobi? Chodzi ci o te liczby? Nikt nie wie gdzie jest jego sufit. Ale nawet jesli mu się uda pobić jakies rekordy ustanowione przez Messiego, to i tak nadal nie będzie to podstawa do żadnych porównań. Inni gracze,inne czasy, inne drużyny, inna historia. Ani lepsze ani gorsze - po prostu inne. I tyle.
@wojopancer Niestety takie porównania będą się pojawiać ciągle. Mam tylko nadzieję,że Yamal pisząc swoją historię zje i wypluje liczby Messiego,co i tak nadal będzie odmienną i jego własną niepowtarzalną historią i bezsensem jest ich porównywać
@Coutinho007 To ze nie zwiał za free to akurat nie jego zasługa bo przecież kontrakt mu się skończył ale nie znalazł nowego pracodawcy więc wrócił z podkulonym ogonem. A nasi rzekomo wtedy dali mu takie warunki które wywołały u niego ten żal.
@Tasde Tego w sumie nie wiem czy nic nie robił więc już może nie będę tego oceniał. Może i bodnar ma trochę racji,tylko moja wielka antypatia do tego człowieka sprawia,że wszystko co robi oceniam krytycznie.
@Keson Jasne. Tylko co dałoby to,że by tego psychola zwolnili ze służby? Tak samo mógłby popełnić ten sam czyn. Generalnie ta służba ryje mózg - tam potrzeba gruntownych zmian w systemie, aby utrzymać funkcjonariuszy w dobrym zdrowiu psychicznym. Same zmiany personalne niewiele pomogą.
@Coutinho007 A ja tam nie wiem kto wobec kogo tam się zachował jak świnia, bo Dembele przedstawiał po wszystkim swoje racje,więc tego nie będę roztrząsał. Odszedł to odszedł. Było, minęło. Co do celebracji bramek się zgodzę - po tylu latach mógł z szacunku dla kibiców trochę pohamować emocje nawet jesli ma żal do zarządu.
@Safrani No dobra - pomijam już ten konkretny przykład. Odnoszę się do tego co napisałeś - że banki mogą swobodnie odmawiać świadczenia usług. W dzisiejszych czasach oznacza to w zasadzie odsunięcie obywatela na margines społeczny.
@D10SLEO Co ciekawe o Maciaku jeszcze nikt w Polsce nie słyszał a już pojawiły się napisy cyrylicą w sklepach, w reklamach i na produktach. I jeszcze język ruski na ulicach
@Coutinho007 A ja tam generalnie mam neutralny stosunek do niego. Teraz życzę mu niepowodzeń,ale tylko ze względu na reprezentowanie tego raka futbolu. Gdyby grał gdzie indziej to mi to lotto
@Safrani To jak to pogodzić z przymusem posiadania konta w banku - np jeśli chodzi o nowych emerytów? Już chyba nie mogą wybrać opcji przekazu pocztowego?
@panczo Otóż to - ile tam jest marnowane i przepalane kasy to się w pale nie mieści. Gdyby taki Brzoska się temu przyjrzał to spokojnie 30-40 % wydatków które są marnowane możnaby wydać w racjonalny sposób. Nawet nie trzeba ruszać tych dodatków czy przywilejów, tylko chodzi mi o to ile tam się marnuje podczas funkcjonowania tego systemu.
@A4ron A to nie jest tak, że chęć zemsty na kimkolwiek wywołuje bezczynność odpowiednich służb? Jeśli ten ktoś naprawdę zawinił? Nie odnoszę się do tego konkretnego przypadku bo o tym oczywiście nic nie wiadomo
@Nazio_87 Nie pisze co tu jest gorsze, nie chcę też wieszać psów na trzaskowskim za to - po prostu chcę zwrócić uwagę na fakt,że to używanie na siłę feminatywów powoduje potem takie słowotwórstwo.
@Borneo Ale kto pracuje? Chyba tylko oni w swoim gronie a potem ten projekt i tak pójdzie do kosza albo do zamrażarki. Ministerstwo od tych spraw dementuje te pogłoski i wprost mówią ze nie toczą się żadne prace ani nie mają żadnych zamiarów aby to wprowadzać.
0
@Filipem Robić z siebie pajaca na oczach milionów? Tak średnio bym powiedział - tak średnio
1
@FCB_dimiC Ja myślę,że wszyscy się mylą i Inter celuje w LM, ale ta przyszłoroczną. Teraz celowo odpuści walkę o tryplet na ostatniej prostej,aby wszyscy ich nazwali frajerem roku,a za rok pocisną do końca i na luzaku zdobęda wszystkie tytuły. Zobaczycie - tak własnie będzie.
0
@AbelKabel Może uszczelnili granice i stąd ten spadek deportacji?
3
@barcanawieki To nie pierwszy taki raz. Niezła afera była gdy Lopetegui został wywalony z repki kilka dni przed turniejem,gdy wyciekło,że ma przejść do Realu Madryt.
0
@Deathwing112 Ale czego nie zrobi? Chodzi ci o te liczby? Nikt nie wie gdzie jest jego sufit. Ale nawet jesli mu się uda pobić jakies rekordy ustanowione przez Messiego, to i tak nadal nie będzie to podstawa do żadnych porównań. Inni gracze,inne czasy, inne drużyny, inna historia. Ani lepsze ani gorsze - po prostu inne. I tyle.
0
@wojopancer Niestety takie porównania będą się pojawiać ciągle. Mam tylko nadzieję,że Yamal pisząc swoją historię zje i wypluje liczby Messiego,co i tak nadal będzie odmienną i jego własną niepowtarzalną historią i bezsensem jest ich porównywać
0
@FCB_dimiC Sympatycznie wygląda i dobrze mu z oczu patrzy.
0
@wojopancer No na pewno - https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Nowe-dane-NFZ-juz-28-proc-Polakow-choruje-na-otylosc-Fundusz-apeluje-by-lekarze-mierzyli-i-wazyli,269468,1.html
0
@Coutinho007 To ze nie zwiał za free to akurat nie jego zasługa bo przecież kontrakt mu się skończył ale nie znalazł nowego pracodawcy więc wrócił z podkulonym ogonem. A nasi rzekomo wtedy dali mu takie warunki które wywołały u niego ten żal.
0
@Tasde Tego w sumie nie wiem czy nic nie robił więc już może nie będę tego oceniał. Może i bodnar ma trochę racji,tylko moja wielka antypatia do tego człowieka sprawia,że wszystko co robi oceniam krytycznie.
3
@Keson Jasne. Tylko co dałoby to,że by tego psychola zwolnili ze służby? Tak samo mógłby popełnić ten sam czyn. Generalnie ta służba ryje mózg - tam potrzeba gruntownych zmian w systemie, aby utrzymać funkcjonariuszy w dobrym zdrowiu psychicznym. Same zmiany personalne niewiele pomogą.
0
@Coutinho007 A ja tam nie wiem kto wobec kogo tam się zachował jak świnia, bo Dembele przedstawiał po wszystkim swoje racje,więc tego nie będę roztrząsał. Odszedł to odszedł. Było, minęło. Co do celebracji bramek się zgodzę - po tylu latach mógł z szacunku dla kibiców trochę pohamować emocje nawet jesli ma żal do zarządu.
0
@Safrani No dobra - pomijam już ten konkretny przykład. Odnoszę się do tego co napisałeś - że banki mogą swobodnie odmawiać świadczenia usług. W dzisiejszych czasach oznacza to w zasadzie odsunięcie obywatela na margines społeczny.
0
@D10SLEO Co ciekawe o Maciaku jeszcze nikt w Polsce nie słyszał a już pojawiły się napisy cyrylicą w sklepach, w reklamach i na produktach. I jeszcze język ruski na ulicach
1
@Coutinho007 A ja tam generalnie mam neutralny stosunek do niego. Teraz życzę mu niepowodzeń,ale tylko ze względu na reprezentowanie tego raka futbolu. Gdyby grał gdzie indziej to mi to lotto
0
@Coutinho007 Jakiego zdrajcy? Kogo on zdradził? Jego pobyt w Barcy to jedno wielkie rozczarowanie, ale już bez przesady.
0
@Safrani To jak to pogodzić z przymusem posiadania konta w banku - np jeśli chodzi o nowych emerytów? Już chyba nie mogą wybrać opcji przekazu pocztowego?
0
@Pawlak1992 Chyba nie tego dotyczy ten pozew?
2
@Ojciec5tkidzieci Gadzinówka w akcji
0
@panczo Otóż to - ile tam jest marnowane i przepalane kasy to się w pale nie mieści. Gdyby taki Brzoska się temu przyjrzał to spokojnie 30-40 % wydatków które są marnowane możnaby wydać w racjonalny sposób. Nawet nie trzeba ruszać tych dodatków czy przywilejów, tylko chodzi mi o to ile tam się marnuje podczas funkcjonowania tego systemu.
0
@SelloutCrowd Dość mamy swoich nożowników - nie potrzeba nam kolejnych.
1
@Coutinho007 Mam tak samo jak ty....
0
@Criss18Barca Czyli wybór oczywisty, zwłaszcza ze nie lubię zbytnio Legii
0
@MessiForeverTheBest @NeroTFP1 Częściej się spotykałem z tym drugim słowem - nie rozumiem po co tworzyć takie nienaturalne nowe okreslenie.
1
@A4ron A to nie jest tak, że chęć zemsty na kimkolwiek wywołuje bezczynność odpowiednich służb? Jeśli ten ktoś naprawdę zawinił? Nie odnoszę się do tego konkretnego przypadku bo o tym oczywiście nic nie wiadomo
0
@Nazio_87 Nie pisze co tu jest gorsze, nie chcę też wieszać psów na trzaskowskim za to - po prostu chcę zwrócić uwagę na fakt,że to używanie na siłę feminatywów powoduje potem takie słowotwórstwo.
1
@Safrani 0,6 % to o piczy włos. Różnie może być
0
Trzaskowski podczas debaty użył słowa "powstankami". Nie powinno to być słowo "powstańczynie"?
0
@Borneo Ale kto pracuje? Chyba tylko oni w swoim gronie a potem ten projekt i tak pójdzie do kosza albo do zamrażarki. Ministerstwo od tych spraw dementuje te pogłoski i wprost mówią ze nie toczą się żadne prace ani nie mają żadnych zamiarów aby to wprowadzać.
14
@Kgorecki2500 Króciutko z gadzinówką. Wypad z baru - dla was nie ma towaru