@Safrani "W imię tego, żebyśmy wdychali czyste powietrze. To powinno wystarczyć." Ok - szczytne ideały. Ale to przecież tak nie wygląda - bo na razie przerzucamy śmieci za płot sąsiada i udajemy że sprzątamy świat. "A co do tego, że ludzie muszą się przebranżowić? To się postęp nazywa. Dziś nie mamy wielu zawodów, które były obecne lata temu." - tyle, że nikt tych zawodów nie zakazał wykonywać w imię jakiejś ideologii, tylko wymarły śmiercią naturalną bo nie były nikomu potrzebne. A my niszczymy pewne branże u nas a potem sprowadzamy produkty z innych regionów. I udajemy że to ratuje klimat.
@Piorun No i wyszło mi że Trzaskowski stoi wyżej niż Nawrocki. A co ciekawe ma wynik zblizony do Maciaka. No nie powiem - zaskakuje mnie ta zbieżnosc poglądów akurat z tym kandydatem
@Safrani Ech. Jesli patrzysz tak ogólnie, to w sumie żadne warunki nie straszne. W Rosji też ludzie jakoś żyją i w Korei Płn też. Ale są branże które Zielony Ład wprost mówiąc przeorał i zmiażdżył. I to już teraz a nie w jakiejś nieokreślonej przyszłości. Owszem - ludzie musza szukać nowego sposobu na życie, tylko tak naprawdę w imię czego te wyrzeczenia?
@Safrani No spoko - czyli jesteś gotowy ponosić koszty ETS2 w imię ideałów. Ale że aż czujesz zadowolenie z tego powodu? Trochę to jednak dziwi, że aż taką satysfakcję odczuwasz.
@Safrani "Nowy system obejmie opłatami emisje pochodzące ze spalania paliw przez gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa dotychczas nie objęte systemem ETS1, m.in.: małe ciepłownie, piekarnie, gastronomie, sklepy. Jak czytamy w raporcie, dodatkowe koszty będą ukryte w cenie paliw kopalnych m.in.: węgla, gazu, oleju opałowego, paliw silnikowych." Rozumiem że nie chodzisz do sklepów, nie jesz chleba, nie używasz transportu itd. Brawo ty - oszukałeś system i wygrałeś życie.
@Criss18Barca Grzegorz Braun. Dzięki OkoPress juz wiem na kogo mam głosować. Dzięki za podrzucenie tego kompasu. Co ciekawe bardzo wysoko byl u mnie też Pan Szymon Hołownia. Nie spodziewałem się,że akurat jego poglądy są tak zbieżne z pogladami Pana Grzegorza.
@Luciano99 Coraz bardziej podoba mi się Pani Senyszyn. Kto chciałby zobaczyc taką postawę w rozmowie Pani Joanny z Donaldem Trumpem, albo z Donaldem Tuskiem?
"Dlatego co wieczora spokojnie odmawiał różaniec przy blasku płonących osad niemieckich,a gdy krzyki mordowanych zmyliły mu rachunek , tedy zaczynał od początku, aby duszy grzechem niedbalstwa w służbie bożej nie obciążyć." Kmicic.
1
@Safrani "W imię tego, żebyśmy wdychali czyste powietrze. To powinno wystarczyć." Ok - szczytne ideały. Ale to przecież tak nie wygląda - bo na razie przerzucamy śmieci za płot sąsiada i udajemy że sprzątamy świat.
"A co do tego, że ludzie muszą się przebranżowić? To się postęp nazywa. Dziś nie mamy wielu zawodów, które były obecne lata temu." - tyle, że nikt tych zawodów nie zakazał wykonywać w imię jakiejś ideologii, tylko wymarły śmiercią naturalną bo nie były nikomu potrzebne. A my niszczymy pewne branże u nas a potem sprowadzamy produkty z innych regionów. I udajemy że to ratuje klimat.
0
@Piorun No i wyszło mi że Trzaskowski stoi wyżej niż Nawrocki. A co ciekawe ma wynik zblizony do Maciaka. No nie powiem - zaskakuje mnie ta zbieżnosc poglądów akurat z tym kandydatem
4
@fart To coś źle ci wyszło, bo żeby cokolwiek wygrać w drugiej turze to trzeba się do niej dostać, a Sławkowi to nie grozi
0
@Safrani Ech. Jesli patrzysz tak ogólnie, to w sumie żadne warunki nie straszne. W Rosji też ludzie jakoś żyją i w Korei Płn też. Ale są branże które Zielony Ład wprost mówiąc przeorał i zmiażdżył. I to już teraz a nie w jakiejś nieokreślonej przyszłości. Owszem - ludzie musza szukać nowego sposobu na życie, tylko tak naprawdę w imię czego te wyrzeczenia?
6
@Safrani No spoko - czyli jesteś gotowy ponosić koszty ETS2 w imię ideałów. Ale że aż czujesz zadowolenie z tego powodu? Trochę to jednak dziwi, że aż taką satysfakcję odczuwasz.
0
@Ojciec5tkidzieci Punkt 6 jest genialny w swojej prostocie.
3
@Safrani "Nowy system obejmie opłatami emisje pochodzące ze spalania paliw przez gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa dotychczas nie objęte systemem ETS1, m.in.: małe ciepłownie, piekarnie, gastronomie, sklepy. Jak czytamy w raporcie, dodatkowe koszty będą ukryte w cenie paliw kopalnych m.in.: węgla, gazu, oleju opałowego, paliw silnikowych."
Rozumiem że nie chodzisz do sklepów, nie jesz chleba, nie używasz transportu itd. Brawo ty - oszukałeś system i wygrałeś życie.
1
@Jacob94 U mnie to samo. Wysłałem im opinię aby to poprawili.
1
@Kgorecki2500 To logo przypomina jakiś kościół. No i fajny skrót - DIP.
0
@Maker0 Trzeba przyznać, że ładnie napisane.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A jakie cyrki odstawia?
0
@Kgorecki2500 No i lektura na wieczór jak znalazł. Otwórz na chybił trafił i zapodaj nam jakimś losowym cytatem na wieczór
0
@UriBoyka Prawidłowo.
2
@NeroTFP1 To tak wygląda @Borneo .
0
@Arden Wolne żarty. Na ławkę go do końca sezonu a w presezonie niech rozpocznie się rywalizacja
0
@kuz Na szczęście sytuacja jest jaka jest i nie ma opcji aby trafił do Barcy w najbliższym czasie
0
@Criss18Barca Grzegorz Braun. Dzięki OkoPress juz wiem na kogo mam głosować. Dzięki za podrzucenie tego kompasu. Co ciekawe bardzo wysoko byl u mnie też Pan Szymon Hołownia. Nie spodziewałem się,że akurat jego poglądy są tak zbieżne z pogladami Pana Grzegorza.
4
@barcelonaLM Jednak Kurski jaki był, taki był ale takich cyrków to nie było.
0
@Sulimo W sumie prawda...
1
@NeroTFP1 Za Dzień Książki to mogę wypić toast, ale za dzień praw autorskich -(ha tfu) to jednak podziękuję....
0
@Eklerek No i kolejne zalety. Króciutko z nimi , a nie podchody jak jego kontrkandydat dupiarz.
2
@Luciano99 Coraz bardziej podoba mi się Pani Senyszyn. Kto chciałby zobaczyc taką postawę w rozmowie Pani Joanny z Donaldem Trumpem, albo z Donaldem Tuskiem?
0
@zadafcb A kto tam startuje z poparciem PIS-u?
0
@NeroTFP1 Gdzie był Pan Grzegorz w tym czasie, ja się pytam? No gdzie?
0
@GTBTP Pożyjemy zobaczymy.
0
@Kondziubarca Oni są niepoważni - ta wojna utrzymuje się tylko dzięki kroplówce z USA,a ci kąsają rękę która ich karmi. xd
3
"Dlatego co wieczora spokojnie odmawiał różaniec przy blasku płonących osad niemieckich,a gdy krzyki mordowanych zmyliły mu rachunek , tedy zaczynał od początku, aby duszy grzechem niedbalstwa w służbie bożej nie obciążyć."
Kmicic.
5
@Sapos93 To już teraz wiadomo czemu Niemiec tyle czasu go kisił na ławce.
0
@Kubsoleon Na ten moment Raphinha .
1
@Safrani Biejat więcej jak Zandberg. Xdddd.