@D10SLEO Ja z kolei odgrywałem w myslach scenę z jakiegoś filmu z Seagalem gdy bandyci urządzili strzelaninę w kościele i kminiłem gdzie wtedy szukać kryjówki
@Kgorecki2500 Wytłumacz jaki ma sens takie określanie tych dwóch nacji, zważywszy na fakt, że obecni Niemcy odcinają się od dziedzictwa Hitlera,a obecni rosjanie wręcz przeciwnie? Kult Stalina jest tam żywy.
@Gall Sądzisz, że formuła programu na to pozwala aby wyciągać teczki i pokazywać i opisywać te badania? Skoro się na nie powołuje, to chyba takie badania istnieją.
@tbas Co do zasady byłem przeciwny takim rozwiązaniom, jednak gdy poczytałem o tym co sie działo na SOR-ach w miejscach gdzie to wprowadzono i co się tam dzieje teraz i że jednak są efekty takich zakazów, to raczej skłaniam się ku takim praktykom.
@Safrani Nie rozumiem skąd przeświadczenie, że oni tam się identyfikują z ofiarami Holocaustu? To, że o tym głośno mówią, to jest na użytek zewnętrzny. Natomiast czytałem o tym, że oni tam z pogardą podchodzili do ocalałych z Holocaustu i nawet nazywali ich jako "mydło". Było to spowodowane tym, że tworzono mit Izraelczyka, który miał być bohaterski, waleczny, odważny, a nie takiego który biernie dał się zamknąć w obozie zagłady i unikał oporu aby przetrwać.
@Tasde I tu się trochę mylisz. Obecnie TVP jest w likwidacji i to nie jest tylko puste nazewnictwo,bo pociąga za soba prawne konsekwencje i wynikające z tego problemy z finansowaniem. I to na szczęście ogranicza im nieco koszty. Jak dla mnie ten stan może trwać i trwać....
0
@D10SLEO Ja z kolei odgrywałem w myslach scenę z jakiegoś filmu z Seagalem gdy bandyci urządzili strzelaninę w kościele i kminiłem gdzie wtedy szukać kryjówki
0
@Kgorecki2500 Wytłumacz jaki ma sens takie określanie tych dwóch nacji, zważywszy na fakt, że obecni Niemcy odcinają się od dziedzictwa Hitlera,a obecni rosjanie wręcz przeciwnie? Kult Stalina jest tam żywy.
0
@T^L A czy ktoś tu komuś coś narzuca? Z tego co widzę to nawet w tej konkretnej sprawie ludzie póki co mają wolny wybór.
0
@Hosh Stosowanie się do chrześcijańskich wartości ma taki sam skutek, ale w sumie po co o tym gadać...
0
@Encore A oni teraz graja z United. No to nieźle.
1
@Encore A gdzie on teraz w ogóle gra?
0
@Kozinho. Xdddd. Wierzysz w to? W Przewodowie była narracja, że to ruska bomba i nikt do wojny się nie pchał.
0
@Grubson Serio, serio.
0
@RosjaninBut Rozumiem że typ z tego żyje i w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę,ale są jakieś granice.
0
@A4ron Nawet nie wiem o co chodzi,ale likwidacja Eurowizji? Gdzie się można podpisać?
0
@directedbyfcb No to nieźle.
0
Świetna opcja. Lubię tego zawodnika
0
@Kgorecki2500 U mnie w okolicy bliższej i dalszej akurat brak było tych sklepów.
0
@Damiain Chodzi mi tylko o możliwości, a nie o chęci.
2
@Damiain Sa jeszcze Chiny. One też są w stanie wpłynąć na rosję. Nawet bardziej niż USA z racji swojego położenia.
0
@Gall Sądzisz, że formuła programu na to pozwala aby wyciągać teczki i pokazywać i opisywać te badania? Skoro się na nie powołuje, to chyba takie badania istnieją.
0
@adamek20151 Cristiano Ronaldo.
1
@AxelF Ciekawe gdzie wyląduje....
0
@kulek22 A tych to nie znam. Czerwone łebki tylko.
2
@Who_you_mam Babka prowadziła rozpoznanie operacyjne pod przykrywką - tzn pod przykryciem ,a koledzy ją spalili. Nieźle.
0
@Czyhrynski Piłka ręczna. Odkąd polska reprezentacja obniżyła loty,to nie śledzę nawet wyników.
1
@kulek22 To uważaj tam jeszcze na kurki i na rydzyki,bo też sa waleczne.
1
@Kgorecki2500 Ja właśnie tak rozumiem pojęcie mur dronowy,że to ma być cos co sprawi że będą one bezużyteczne.
0
@sokot "Dowody świadczą inaczej." "Tu się nie zgadzamy."
Kurtyna. Babka nie zgadza się z dowodami i huk z tym.
1
@tbas Co do zasady byłem przeciwny takim rozwiązaniom, jednak gdy poczytałem o tym co sie działo na SOR-ach w miejscach gdzie to wprowadzono i co się tam dzieje teraz i że jednak są efekty takich zakazów, to raczej skłaniam się ku takim praktykom.
1
@Safrani Nie rozumiem skąd przeświadczenie, że oni tam się identyfikują z ofiarami Holocaustu? To, że o tym głośno mówią, to jest na użytek zewnętrzny. Natomiast czytałem o tym, że oni tam z pogardą podchodzili do ocalałych z Holocaustu i nawet nazywali ich jako "mydło". Było to spowodowane tym, że tworzono mit Izraelczyka, który miał być bohaterski, waleczny, odważny, a nie takiego który biernie dał się zamknąć w obozie zagłady i unikał oporu aby przetrwać.
1
@LeszekFCB A więc to do tego było to nawiązanie -
Xd - po tylu latach się o tym dowiedziałem....
0
@Tasde I tu się trochę mylisz. Obecnie TVP jest w likwidacji i to nie jest tylko puste nazewnictwo,bo pociąga za soba prawne konsekwencje i wynikające z tego problemy z finansowaniem. I to na szczęście ogranicza im nieco koszty. Jak dla mnie ten stan może trwać i trwać....
6
Ten liverpool znowu w doliczonym czasie się wyślizgał. Jak oni potrafia wnerwić człowieka Ech...
1
@FCBparasiempre Ośmielę się podrzucić taki utwór dotyczący tych wydarzeń -