@LeszekFCB To spotkajmy się w takim razie w połowie. Jest od tego ZUS i jest też pracodawca który jeśli ma wątpliwości co do okoliczności zwolnienia to moim zdaniem ma obowiązek aby o tym ZUS poinformować. Gdyby w tym przypadku na tym poprzestał,to byśmy na ten temat pewnie nie dyskutowali.
@LeszekFCB Tak brawo - może niekoniecznie za metodę,ale za sam fakt podjęcia walki z tą patologią lewych L-4. Jak w ogóle można zgłosić się do lekarza aby wydębić lewe zwolnienie. To mi w ogóle się w głowie nie mieści takie postępowanie. Naprawdę surowe kary powinny za to wlepiać. A ten konkretny przypadek to już i tak ZUS na szczęście wyjaśni i jeśli to faktycznie będzie nadużycie to niech jadą z nimi do zera.
@LeszekFCB Brawo - tępić takie społeczne pasożytnictwo z całą surowością. Za każde udowodnione lewe L-4 powinni z miejsca na 5 lat blokować korzystanie z publicznej służby zdrowia.
@Safrani To tak nie działa. Każda partia ma swoich Berkowiczów, Giertychów, Kowalskich, Żukowskie czy inne Jachiry. Właśnie po to aby przyciągnąć do siebie także skrajny elektorat. A ten rozsądniejszy i tak przyciągną ci rozsądniejsi politycy. Albo nawet nie tak że jedni są rozsądniejsi,a drudzy to oszołomy, tylko część z nich celowo kreuje taki wizerunek.
@Rifek Te zarzuty są obłędne. Przecież 90% treści w mediach i popkulturze podlega pod zarzut propagowania działań sprzecznych z prawem. W większości filmów czy gier jest przemoc itd.
@Rifek Piszesz tak jakbyś oczekiwał, że Rosja skuli się w kącie i zacznie płakać. To oczywiste, że na pokaz musieli podjąć działania aby wyjść z twarzą. Nawet Iran po tym gdy dostał kilka razy w mordę to chociaż pokazywał fucka aby sie jakoś odgryźć za upokorzenia
@Comentateiro Pewnie robił to i przed tymi nalotami - jestem przekonany, że znajdą się takie wypowiedzi, ale jak widać tylko w tym momencie do ludzi to dotarło.
@Eto'o9 R10 Daje to jednak szanse na uniknięcie sytuacji ,ze jacyś gracze będą kontuzjowani i nie zagrają w żadnym meczu reprezentacji. Gdy te mecze są rozłożone przez cały sezon to jest szansa że ktoś wypadnie ale i ktoś wróci na dany mecz.
@Herato Mają duży wybór wolnych trenerów - Xavi, Mourinho, Solskjaer, ten Hag Probierz i jeszcze pewnie kilku dojdzie, więc pewnie za miesiąc-dwa poleci
@Gall To po cholerę go wyciągali za pierwszym razem? Gdyby go nie zatrzymali to nie musiałby drugi raz wsiadać. Sprytny papuga powinien obalić jeden z tych zarzutów.
5
@marcin62 Ja jestem Polakiem i jakos mnie to nie smieszy,więc czemu stosujesz takie uogólnienia?
0
@LeszekFCB To spotkajmy się w takim razie w połowie. Jest od tego ZUS i jest też pracodawca który jeśli ma wątpliwości co do okoliczności zwolnienia to moim zdaniem ma obowiązek aby o tym ZUS poinformować. Gdyby w tym przypadku na tym poprzestał,to byśmy na ten temat pewnie nie dyskutowali.
0
@LeszekFCB Tak brawo - może niekoniecznie za metodę,ale za sam fakt podjęcia walki z tą patologią lewych L-4. Jak w ogóle można zgłosić się do lekarza aby wydębić lewe zwolnienie. To mi w ogóle się w głowie nie mieści takie postępowanie. Naprawdę surowe kary powinny za to wlepiać. A ten konkretny przypadek to już i tak ZUS na szczęście wyjaśni i jeśli to faktycznie będzie nadużycie to niech jadą z nimi do zera.
0
@LeszekFCB Brawo - tępić takie społeczne pasożytnictwo z całą surowością. Za każde udowodnione lewe L-4 powinni z miejsca na 5 lat blokować korzystanie z publicznej służby zdrowia.
1
@Safrani To tak nie działa. Każda partia ma swoich Berkowiczów, Giertychów, Kowalskich, Żukowskie czy inne Jachiry. Właśnie po to aby przyciągnąć do siebie także skrajny elektorat. A ten rozsądniejszy i tak przyciągną ci rozsądniejsi politycy. Albo nawet nie tak że jedni są rozsądniejsi,a drudzy to oszołomy, tylko część z nich celowo kreuje taki wizerunek.
0
@Rifek Te zarzuty są obłędne. Przecież 90% treści w mediach i popkulturze podlega pod zarzut propagowania działań sprzecznych z prawem. W większości filmów czy gier jest przemoc itd.
0
@Gaz Można? Można. A panieneczki niech siedzą sobie w domu albo na trybunach jak im coś nie pasuje.
0
@Rifek Słowo przeciwko słowu.
0
@Encore Raczej nie chce mi się marnować czasu na takie historie.
0
@Rifek Sankcje to nie prowokacje.
1
@ShawnC FC Barcelona. Ostatnia podpowiedź jest jednoznaczna....
0
@Rifek Piszesz tak jakbyś oczekiwał, że Rosja skuli się w kącie i zacznie płakać. To oczywiste, że na pokaz musieli podjąć działania aby wyjść z twarzą. Nawet Iran po tym gdy dostał kilka razy w mordę to chociaż pokazywał fucka aby sie jakoś odgryźć za upokorzenia
0
@gumaz Ciekawe jak ci debile zachowaliby się w analogicznej sytuacji i czy stawiliby się sami na froncie.
0
@Comentateiro Pewnie robił to i przed tymi nalotami - jestem przekonany, że znajdą się takie wypowiedzi, ale jak widać tylko w tym momencie do ludzi to dotarło.
0
@Eto'o9 R10 Daje to jednak szanse na uniknięcie sytuacji ,ze jacyś gracze będą kontuzjowani i nie zagrają w żadnym meczu reprezentacji. Gdy te mecze są rozłożone przez cały sezon to jest szansa że ktoś wypadnie ale i ktoś wróci na dany mecz.
0
@Destructelli Lubię to określenie, nie wiem skąd się wzięło, ale idealnie pasuje do opisu sytuacji.
3
@Rifek Pewnie to,że ucięło to z miejsca ruskie prowokacje nakierowane na Turcję.
1
@Herato Mają duży wybór wolnych trenerów - Xavi, Mourinho, Solskjaer, ten Hag Probierz i jeszcze pewnie kilku dojdzie, więc pewnie za miesiąc-dwa poleci
0
@Gall To po cholerę go wyciągali za pierwszym razem? Gdyby go nie zatrzymali to nie musiałby drugi raz wsiadać. Sprytny papuga powinien obalić jeden z tych zarzutów.
1
@gumaz Teraz strach tam głośniej pierdnąć ,coby trzeciej wojny światowej nie wywołać...
2
@Arden A od kiedy murzynek to deser serowy?
0
@damian16161212 No to przecież wiem w jakiej formie są. Liczę, że Amorim to w końcu poukłada. Ewentualnie czas aby Xavi się za to wziął.
0
@damian16161212 Nie widziałem. A ktoś mu każe to robić czy na własne życzenie to czyni?
0
@damian16161212 Żebyś wiedział że boli. Ale liczę że odrobią
2
Arabski klub strzela gola legendarnej angielskiej drużynie.
0
@Gall Ale tutaj nie ukradł dwa razy, bo skoro mu promile spadły, to cały czas za jedno upicie się chcą go dwa razy karać.
0
@marcin62 Jak można karać dwa razy za to samo przewinienie?
1
@tomek8756 Dziwnie piszesz Breslau.
0
@MsBarca Otóż nie.
0
@Hosh Weź chłopie. Obok diabłów Fergusona to nawet nie stali.